No.15157
>>14276Монеты можно продавать.
No.16299
>>15161Чьотко, анон. За все життя повинно назбиратись достатньо.
No.16995
Сегодня покажу монеты. Я человек творческий.
No.17010
фуррійобська зоопідорелла, уході!
No.18135
Забув монети сфотати, навіть 1,2,5,25 копійок які вийшли з обігу.