>>18120>>18122Хмммммм…у постсовку будь-яка пора року виглядає як параша.
Влітку пил від машин, трава, пиловий бруд, танучий і руйнуючийся асфальт.
Восени, взимку і навесні мряка, бруд, розмазування брудом бруду по всьому, вбогість міст, селищ і містечок, які ці 3 холодні пори року підкреслюють.
Але влітку ще можна більш-менш нормально прожити.