No.18130
Особливо неприємно,коли спиш на годину менше.
No.18131
>>18129>>18130Е ні. Я на зимовий час хочу перейти. Це на літній мені біда, а на зимовий - на годину довше спати ж можна.
No.18143
Ті всі переходи – то ритуал для послушних лошків, шоб в стресс їх вганяти.
Ніякої пользи з того ващє ніхуя нема, ше з часів лєннона і ГОЕЛРО
жиди знали шо турбіна єсі крутицця, то крутицця, і похуй на фазу луни
а освєщєніє зара світодіодне, ніхуя не жре, і так заводчани смєну оканчівают до того, як пік навантаження хуяре
но сука худобу треба дрючить, шоб на колінах повзала і ті єбучі стрілки переводила, новий рік празнувала, набухувалася до патєоі пульса і головою не кумекала, бо якіта некамфортні вапрост ше в тій голові позявляюцця.
тіпа а нахуя блять пиздувати в таку срань, єсі і так можно встигнуть?
а нахуя ващє ходити на ту їбучу смєну, якшо і так контейнери погрузять?
а нахуя ті єбучі мітінги, якшо тікіти і так прийдецця різолвити?
а хулі, якшо овнер получає маржу в 80%, мені на мевіну не хватає?
І нахуя ті єбучі стрєлки туда-суда хуярити сука кожні два рази на йобаний рік, шо тіки напомінає про тікання часіків, старість, неминучу смерть і піздєц внікуди?
Переведи туди, переведи суди…
І вся бидлота послушно хуяре переводжувати часи
Ой бля, спутали хвилинну з годинною хуйньою
Ой бля, задохуя перекрутили, який там час був? Ортемчик піди подивися в конплюкторі
А коли нада переводити, вже переводити, чи тре чекати до 3:00?
То шо будем чекати до третьої ночі, чи зара пириводим?
Та похуй переводим зара! А то вперед чи назад?
А 3:00 то по переведеному?
А в перед то плюс година, чи куда?
Мартамеколаївна, в нас діточка в садік сьоні не встигла, бо переводили стрілки часов
Ууу сука я невиспався йобаний перевід, у бля, будільнік неспрацював
Ууусука я проспав
та йдіть нахуй суки, їбав я вас і ті ваші чяси, бля як переїбу ними, то самі переведуться!