8cc2d No.63477[Last 50 Posts]
ТРЕД ПРОБЛЕМ УКРОАНОНІВ ЗА КОРДОНОМ №2Якщо тобі вдалося втікти з УНДР на свободу і тепер ти мучишся такими питаннями:
- як тепер на тебе впливає самодурство української влади
- як вивести гроші з українських банків
- як найнадійніше легалізуватися
- де найнижчі/найоптимальніші податки
- як вивчити мову, наскільки складно (і чи треба)
- коли вже нове громадянство / посвідка на постійне проживання (ПНЖ)
- куди їхати далі
- де брати гроші
- як знайти житло
- що їсти, якщо вмієш готувати лише борщ, мівіну і бутери
- де покакати
…То цей тред для тебе!
Також ласкаво запрошуються всі хто тільки планує втечу, хоче дізнатися способи зйобу або просто надихнутися життям на волі.
Попередній: >>40813 (архів
https://files.catbox.moe/3e1cqa.tar)
0ec1a No.257264
>>257219> Підходить ухилянтам з цього ІТТ сайту.Ну все так. Той знайомий просто виїхав на лайті в перший рік, потужнічає з кордонами 1991 і горить від вати. Австрію не вибирав, просто у жінки специфічна робота по якій в перші ж дні запропонували релокацію у Відень.
4c89c No.258382
>>258374Действительно базированно. ЕС может включить в состав и переваривать Грецию, Болганию и тд, но Украина была слишком большая до войны и слишком проблемная сейчас.
144e4 No.258424
>>258382>включить в состав и переваривать ГрециюТа й порівняти, що значить для Європи Греція, а що - незрозуміла пост-совкова республіка, чию культуру до 2022 плутали з російською.
0ec1a No.258425
>>258382> БолганиюУ мене в 2025 склалося враження, що вона переварена менше ніж Україна до 2022.
4c89c No.258451
>>258424> що значить для Європи ГреціяТо же самое, фактически:
- Мафиозные элиты
- Трудоспособные едут вахтёрить, только не на клубнику. Знаю одного, работает 2 недели через 2, живёт в Греции, работает в Германии.
- Часть населения держится за we wuz kangs, хотя уж 500 лет прошло.
В чем реально разница, так это в размере население и экономики – проще переварить. Бонусом идёт соседство Турции – греки не будут метаться от ЕС к ним, как Украина могла делать между ЕС и Рашкой, а чётко выберут сторону.
>>258425Так и есть. Только их там 6.5 ляма, а не ~42, как было до войны. Тут в Салониках в немецкой preschool уже на следующий год мест нет, настолько всё хотят интегрироваться, так и в Болгарии будет.
144e4 No.258464
>>258425В Болгарії, до речі, з цього року Єврозона. Тим часом у Румунії досі непотрібні тугрики, а Єврозона запланована на "колись-там".
>>258451Мав на увазі культурну значимість. Через неї, власне, колись Британія і підтримала боротьбу греків за незалежність. Принаймні про око
адже всім зрозуміло, що це був хитрий план жидо-рептилоїдів.
0ec1a No.258467
>>258464Самі болгари дуже бухтіли що їх вводять, типу важче буде брати кешиком за послуги і ухилятися від податків.
> Мав на увазі культурну значимість.А яка там культурна значимість? Сповідує еллінізм мабуть менше ніж по постсовку гебнявих довбославів, античних руїн значно більше збереглось в Малій Азії.
144e4 No.258470
>>258467>А яка там культурна значимість?(Давньо)грецька культура - основа західної цивілізації.
>еллінізм До чого тут, лол… Новий Заповіт про діяння улюбленого жида нашого грека писаний грецькою мовою, наприклад. Потім Візантія, Римська імперія на грецький манер, наймогутніша держава раннього середньовіччя, яка протрималася аж до пізнього середньовіччя.
Та й сама антична філософія доволі осібно від релігії стоїть. Дехто стверджує, що, наприклад, Арістотель - батько західного раціоналізму.
0ec1a No.258474
>>258470> (Давньо)грецька культура - основа західної цивілізації. Так можна і чеченців назвати тою основою, бо генетичні родоначальники білих людей західної цивілізації.
Нє, ну потролити турків що вони невер бі а ріал цивілізація це святе, але от навряд чи європка поспішала інтегрувати Грецію саме з культурних міркувань, а не з міркувань щоб просто совку не дістався контроль над стратегічними протоками.
144e4 No.258482
>>258474>Так можна і чеченців назвати тою основоюМожна і бабушку називати дєдушкой, але чомусь ніхто так не робить.
>європка поспішала інтегрувати Грецію саме з культурних міркуваньВочевидь, не суто з культурних міркувань, тому є і Є
ЕС, але культурний зв'язок між Грецією і ключовими західними державами доволі близький і символізм приєднання мені очевидний.
6b212 No.258703
В общем, сегодня закончил практику в детском саду. Это было нечто. Не тяжело, и не легко, а просто что-то с чем-то. Кому интересно, могу рассказать про молдавских детей отдельно. В понедельник иду в школу.
4c89c No.258938
>>258464>жидо-рептилоїдівЭтими рептилоидами были пидорашки из Кривого Рога.
4c89c No.258939
>>258703> сегодня закончил практику в детском садуУ меня каждый день такая практика, нового не расскажешь.
ff4cc No.259060
Тестимо новий прапорець. Тут мій азійський тріп закінчиться. Сподіваюся там хоча б Туреччину за той час не роз"їбуть, бо я хз тоді як я буду звідси вибиратися ліл.
ff4cc No.259061
Непальські зумерки - капець які шустрі й прошарені і з кругозором - мамадарагая.
0b85f No.259062
>>259061Рішив піти по стопам Великих і, як Ахмєтка, сиріт поусиновлювать?
ff4cc No.259063
>>259062Шось ні слова не пойняв, ну то таке.
ff4cc No.259068
>>259064Прикинь.
Наразі в Катманду. Я зараз на висоті Боржави десь. Оно навіть оця вся поїбєнь надута як в літаку.
ff4cc No.259071
>>259068У чувака, до речі, реально в літаку пакет з чіпсами йобнув отак. З таким звуком, що дивно як ніхто не всравсь.
Півтори години сісти не могли. Нарізав круги довго й нудно, потім спробував сісти, в лічених метрах від смуги дав по газах і знову давай круги нарізати. З другого разу сіли.
37e06 No.259116
>>259079Ну я тут не буду ні об"єктивним, ні навіть неупередженим. Бо я сюди приїхав по Гімалаї (хворів ними з юності), а вже в другу і третю чергу по місцевий колорит. Наразі просто дуже цікаво від тотальної новизни. Ну але це синдром туриста та й я перший день тут. Зараз мені вже й Аргентина не така хуйова, коли не треба там срок мотати 5 років.
10ef4 No.259229
>>259228Та звичайний трекінг. Я навіть до базового табору Евереста навряд чи стану йти. Хоча… бєшеной собокє сємь вьорст - нє крюк. А я в відмінній формі і для свого віку дьявольскі здоровий. Хз коли ще сюди попаду.
144e4 No.259231
>>259116>не буду ні об"єктивним, ні навіть неупередженимТа ти ж наче ніколи…
10ef4 No.259233
>>259229Під "навіть" я не маю на увазі, що є варіки лізти наверх - їх нема і не поліз би ні за які ковріжки. Просто є ще інші маршрути не для альпіністів, а для "матрасніків". Може на Pikey peak піднімуся хіба, просто то не в той бік чутка.
6b212 No.260602
>>260596А у нас дождь идёт, тоже атмосферно. Фото, к сожалению, не будет.
4c89c No.260639
>>260630Это здорово, меня тугосери сильно ограничивают в способах активного досуга.
c187a No.260647
>>260639> ограничивают в способах активного досуга.В смысле ответственности, чтобы шею не свернуть и не остались без отца? Или тупо времени нет?
9f818 No.260648
>>260647Я в том смысле, что я тоже не лезу в какую-то ледяную жопу. Обычный трекинг.
4c89c No.260657
>>260647Возможности нет. Даже пеший поход с набором +-400м на 10км это уже не для них. Они не могут ехать долго куда-то, им не подходит любой пляж, и ещё миллион всяких ньюансов.
Если ставить вопрос
>я это буду делать без нихто их нужно чем-то пропорциональным занять.
0ec1a No.260660
>>260596Як там влітку море прогрівається, і що по оренді велосипедів?
0ebc1 No.260661
>>260657Ух. Тогда да. А то я в отцовстве понимаю примерно нихуя. Хватило ума не поддаться на давление жинкынь-родственниц. А то из меня отец был бы как из говна граната.
144e4 No.260752
>>260596Непогано, схоже на Очаків.
>>260661> А то из меня отец был бы как из говна граната.Зазвичай такому вчаться. Думаю, грек теж не народився батьою року.
Але не розумію, що заважає залишити дітей на няню і з'їздити на відпочинок. Якщо няні не довіряєте - викликати тещу. Зазвичай баби з дідами люблять таке діло.
ecd26 No.260845
>>260752> Зазвичай такому вчаться.Безумовно, але я не про навички, а про сам настрІй. Я може би й любив до нестями своїх гіпотетичних дітей, може би й вони мене теж, але щось мені підказує, що таким як я краще не плодити собі подібних. Ну, звичайно ж, така позиція - це обгортка для сйобу від відповідальності, але це не те щоб дохуя щось міняло по суті.
bf3e6 No.260846
>>260731> Знiмати там, насправдi, не можнаА схуїв? Режимний об"єкт, чи я щось пропустив?
91ca5 No.260874
>>260845>що таким як я краще не плодити собі подібнихПри всій дурнуватій дивності твоєї поведінки
як на мене, я категорично не згоден. Ти видаєшся недурним чоловіком і міг би передати одну з найважливіших речей для будь-якої людини - хороші гени. Навіть у сетапі, де ти виходиш за сигаретами, щоб тинятися по світу з шилом у дупі, це доволі непоганий біологічний капітал для дитини, яка скоріш за все ненавиділа б такого non-existent батю.
6b212 No.260912
>>260846Ця школа - точно режимний об'єкт. Вхід тільки зі спеціальним чипом чи бейджиком, всюди камери, територія огорожена, просто так на територію заходити і виходити не можна. Короче, евреї влаштували собі маленький концтабір.
dbe99 No.260931
>>260912> евреї влаштували собі маленький концтабірПідпрограв трошки. Вмієш часом хвацько щось видати, що потім я сам тебе цитую.
144e4 No.261020
>>260912Може це і є причина іраціонального антисемітизму грека? Він насправді вихованець і випускник такого закладу, поминаючи той об'єкт злим нетихим словом.
912ac No.261024
>>261020>причина>іраціональногоВ одному реченні, лол)
4c89c No.261027
>>260752Младший ребенок ещё не может без матери, а оставлять старшего одного будет нехорошо для отношений с ним и между ними.
>>260845>а про сам настрІйЭто уже ближе к трём годам у первого появилось. Просто воспринимаю как часть расписания.
4c89c No.261029
>>260660Море теплое, дальше от города чистое. С велосипедами сильно зависит от того, какой берешь и продолжительности.
Но в целом МТБ взять в аренду на выхи можно евро за 80 без залога, может, с залогом дешёвле. Но я не рекомендую Грецию как направление для велотуризма, инфраструктуры нет. Можно найти что-то, конечно, но это надо на машине выезжать за город.
ac6e6 No.262047
Початок.
Попереду 12 годин відбитої їзданини джипом. Градус відбитості я на той момент ще не знав. На борту пацан-італієць, два пожилих француза і… п"ятеро євреїв. Аквамен би кайфонув.
6b212 No.262054
>>262048Выглядит лучше, чем новый "Аватар". Фантастика наяву.
ac6e6 No.262063
>>262054
>Фантастика наяву.This.
Фотки і відео, як завжди, й половини не передають. Воно дійсно отак по-інопланетянськи виглядає, тільки ще "імпактніше".
aa26b No.263061
Привет анончик! Пишет сзч, который отписывал сюда за измаил учебку еще летом в 2025 году. успешно схоронився, сижу как пол года, но крыша едет не выходя из дому. отчаяния полные штаны, намерен решиться на подвиг. может есть у кого какие связи\варики как перевалить через горы в румынию или на крайняк в сталкер 2 поиграть (чернобыль). Благо дарю заранее.
4665b No.263071
>>263061Привет. А ты хочешь сам выйти или за грощi? Если сам, то тебе нужна группа ufm в тг, там радио каждый день, где обсуждают выход, снарягу, маршруты и т.д. и там много веток в этом канале со всей инфой. ищи в ютубе канал алекс 18-60, там в описании к видосам будет ссылка на группу
62970 No.263091
>>263071Получается что больше сам, не багатей.
>>263077Нищук я, какуюто штуку-две наковырят на пару с кентом могу, но не более.
6b212 No.263104
От хтось
>>262078 цілий Еверест покоряє, а в мене маленьке досягнення: я сьогодні вперше в житті сам поїхав в поліклініку і отримав справку. Виявилося нескладно.
319ad No.263377
>>263338Где это бесплатное жилье дают?
912ac No.263413
>>263377Не тебе, вот ты и бесишься)
6b212 No.263434
>>263413Ну, на данный момент в Молдове - нет, но в весь 2022 и половину 2023 года я жил как раз таки в бесплатном жилье.
567e0 No.263469
>>263104> От хтось >>262078 цілий Еверест покоряєНу, не те щоб прям Еверест підкоряє, але одну вершинку таки взяв. Без альпінізму, просто трекінг, правда, виявилася несподівано жосткою. Ну так то й Карпати можуть часом дати просратися так, що прозрієш, а це все-таки Гімалаї.
А Еверест ось він. Я був недалеко відносно. Туди я не полізу ні за які ковріжки. До EBC максимум, та й то не в цей сезон.
567e0 No.263480
>>263104
> я сьогодні вперше в житті сам поїхав в поліклініку і отримав справку. Виявилося нескладно.Вітаю. Неіронічно. Ось так степ бай степ і полікуєш всі свої вавки в голові. Я тебе дуже добре розумію, бо сам мав подібні трабли, просто мені раніше ніж тобі довелося їх фіксити. Дитинство було ще тим піздєцом.
6b212 No.263633
>>263480Дякую. Потрохи дорослішаю.
319ad No.263958
У меня у одного очко начинает делать жим-жим от нахождения в текущей локации? Если западнее уехать, станет спокойнее?
0ec1a No.263991
>>263091Скинь фейкопошту.
>>263958У мене перший час після виїзду була теж тряска, доїхав до Хорватії, посидів там три тижні, і відпустило.
Подумай реалістично, якщо пиня реально нападе на прибалтику, яка відстань від тебе до пині, наскільки імовірно що закрутять якось адресно гайки українцям, а у випадку закривання кордонів, скільки часу займе зробити укріпи як довкола Тиси, і чи будеш ти чекати доки вони закінчать, чи рвонеш в перші дні? Я по приколу навіть провісив маршрут як дістатися електричками до чеського прикордоння і де його можна кроснути якщо закриють офіційні проїзди, з Чехії можна дістатися до Австрії яка не в НАТО, або літаком в Туреччину/Чорногорію/Сербію/Молдову. Але поки рашка не нападає, сижу на сраці рівно і надолужую упущене в УНДР.
de530 No.263995
>>263991Я боюсь, что тогда по всему ЕС начнут вылавливать и запрашивать в яму. И счета могут
заморозить выдать военными облигациями.
4c89c No.264043
>>263958У меня жим-жим было ещё в 22 году, поэтому уехал чуть подальше.
6b212 No.264060
>>264043>>263958А в чем, собственно, опасения?
0ec1a No.264062
>>263995Я не кажу що такого бути не може, я просто не уявляю, що такі регуляції і репресії вони зможуть викотити одномоментно. Ковід як приклад - перші новини з Китаю датовані січнем, перша смерть в європці в середині лютого, до десятих чисел березня з Китаю і навіть Ірану літаки літали в європку, і тільки десь з 20х чисел березня почались локдауни.
При цьому реалістично, я можу за менше ніж годину вже сидіти в поїзді/автобусі в напрямку кудись подалі якщо буде зовсім піздєц насуватися, а маючи добу-дві на підготовку, зможу це зробити прозоро для роботодавця і знайомих, перечікуючи десь в готелі в Іспанії.
4527e No.264100
>>263991wallfm@mail.ruБлагодарю.
4c89c No.264111
>>264060Что будут способствовать возвращению в shit Европы. Где-то в Дерьмании после последних новостей я бы напрягся.
bf7a5 No.264186
>>264060Черговий випуск Рассмєши смєшного по тілівізєру, щоб українчиків за кордоном пострашити.
bf7a5 No.264187
>>264111Німці ідіоти, що українчикам досі платять, по суті прийняли людей у мінус. В інших країнах біженці УНДР навпаки актив, який працює і платить податки.
6b212 No.264289
Аноны, все очень-очень плохо. Это на счёт университета. Моя куратор не отвечает на сообщения, преподаватель, к которой я обратился за помощью, даёт какие-то странные советы, заставляющие усомниться в её компетентности, а защита курсовой уже 2 мая. Что делать?
0ec1a No.264308
>>264187По факту працює більшість, просто вчорну.
Вони ідіоти, бо вибудували систему зі строгими правилами, енфорс яких покладається на населення. Це очевидно не працює, коли населення на них забиває в режимі кругової поруки, хоч гвалтуючи місцевих жінок, хоч працюючи за кеш один на одного в російськомовних колах.
bf7a5 No.264319
>>264308Еге ж. Пам'ятаю
русскій казаський німець на курорті в Греції розказував, що найвигідніше в Дойчлянді працювати за кеш, а зверху ще отримувати пособіє по безробіттю. Для законослухняного громадянина звучить жахливо, але ж подумати - якою монструозною має бути система, щоб люди вдавалися до таких викрутасів.
bf7a5 No.264320
>>264289Зрозуміти, що в постсовкових універах компетентні люди не працюють і керуватися девізом стоїків - робити все, що мусиш, і хай буде як буде.
0ec1a No.264333
>>264319Законослухняний громадянин теж може нарішати виведення з-під оподатковуваної бази купу витрат, отримувати виплати або пільги різних типів. Але чим мені оцей євросовочок німецько-французько-шведського зразка не подобається, так це тим що крутитися і отримувати оті всі пільги це робота, прям як у совкових бабок стояння в чергах і їзда через половину міста з кравчучками бо проїзд бесплатний. Ніж так заморочуватися, простіше працювати за кеш, а ще простіше, просто не жити в лівацьких країнах, щоразу отримую культурний шок від розповідей знайомих з Німеччини, яку ще бюрократію вони проходили щоб отримувати ті півтисячі євро виплат.
bf7a5 No.264347
>>264333Нема в Швеції такої бюрократії як у Німеччині. Порівнюю розповіді родичів, які жили на виплатах у Німеччині, і подружки в Швеції, яка навіть не по ТЗ туди поїхала. Та й податки для "пролетаріату" в Швеції значно нижчі, їй щось 20% від ґросу відраховується. Про Хранцію не знаю.
0ec1a No.264399
>>264347> Нема в Швеції такої бюрократії як у Німеччині.Є, у вигляді наприклад регуляцій по житлу і його вартості, з фактичною неможливістю його орендувати навіть за великі гроші і дуже обмеженими правами власників.
Особисто знайомий з одним дуже медійним порохоботом, який в 2019 надумав емігрувати у Швецію, не осилив саме проблем оренди з жінкою і парою дітей і повернувся вже в ковід.
905a6 No.264401
>>264289Яке ж ти кошеня. Зачем ты вообще учишься на психолога, если ты сам себе не можешь помочь? Быть психологом это выслушивать проблемы других людей и пытаться им помочь, возможно к тебе будут обращаться люди с глубокой депрессией, которым надо выписывать серьезные таблы. И это все на чужом языке. Ты же и сам как беженец и тебе самому в идеале нужна псих. помощь. Судя по твоим постам выше, без обид, но ты же, пока что, бытовой инвалид, для тебя включить стиралку или сходить в банкомат это уже достижение, чем ты другим людям поможешь? Ты, скорее всего, как и я меланхолик, и к окончанию универа ты не станешь внезапно сангвиником.
Имхо ты зря тратишь время на обучение не подходящей тебе профессии. Может я не прав, не обижайся, я искренне хочу чем то помочь. Мне никто никогда ничего не советовал, за редким исключением от знакомых, в итоге рос как бурьян.
Если в Молдове есть пту, то тебе лучше научиться что то делать руками. В идеале конечно надо отпочковаться от родителей и переехать в Германию или другую топ тир страну куда нас принимают. Но это должен быть твой выбор, чтобы ты потом не винил кото то с форума за плохой совет. Попробуй еще поработать после универа официантом или в маке, пообщаешься с людьми, может я ошибаюсь и ты будешь на изи балакать с людьми и тебе это понравится, тогда, возможно и работа психологом тебе подойдет.
570b3 No.264489
>>264401Джаст ін кейс. Я за багато років спостереження за багатьма знайомими псіхолухами (чи тим більше псіхолухогинями) не бачив жодного кейсу, де б персонаж не був або відбитий на всю башку, або шарлатан або просто дегенерат. Так що малий цілком у мейнстрімі.
33820 No.264528
>>264489Ну так отбитый еще не значит быдло-нормис у которого 100500 друзей. Сычи тоже все по своему отбитые.
Каждый хикка отбитый, но не каждый отбитый хикка.
>>264289Я вот еще вспомнил, когда бежал через Молдову, то в первый же вечер, как оказался в Кишиневе зашел в кафешку в центре города и там была длинная открытая кухня вдоль всего зала. Попробуй поискать вакансии в таких местах, помощником повара, в пиццериях иногда в вакансиях пишут, что обучают с нуля. Опять таки поработай месяц в маке, потом будешь говорить, что у тебя есть опыт на кухне.
Подай заявки в колледжи и пту на повара, ты не будешь обязан поступать, но если ты сейчас найдешь такую работу и тебе понравится, то с сентября уже сможешь пойти учиться на новую, более практичную и перспективную для тебя профессию.
Ты там не обиделся на меня, а то молчишь, как партизан?
6b212 No.264548
>>264528>Ты там не обиделся на меня, а то молчишь, как партизан?Да нет, я просто пашу над этой курсовой, как вол, времен сидеть на форуме мало.
33820 No.264558
>>264548Ответ не мальчика, но мужа.
Мне бы такую концентрацию
e07f2 No.264583
>>264528> Ну так отбитый еще не значит быдло-нормис у которого 100500 друзей. Сычи тоже все по своему отбитые.> Каждый хикка отбитый, но не каждый отбитый хикка.Чёт не уловил связи между моим меседжем и твоим ответом. Проясни позязя. Так то бы проигнорил, как всегда, но самому интересно стало где мисандерстендинг.
33820 No.264602
>>264583Я скорее к тому что не быть нормисом и работать психологом это мучать себя. Пытаться на чужом языке выслушивать проблемы людей и давать им советы это плохая затея, когда ты сам сыч, который не справляется с бытом
4c89c No.264767
>>264528Вот это хороший совет, готовка еды востребована и этот навык провозится через границу.
6eb0b No.264774
Айтішники зі зручних офісів розказують як класно батрачити кухарем, цілий день на ногах і з ошпареними руками. Тільки сьогодні у цьому ІТТ треді.
40b66 No.264776
>>264774> Айтішники зі зручних офісів розказують?
Я вообще ни разу не ит. До гойды работал и на стройках и в общепите. Последние только несколько лет дома сидел, пока не вышел. Сейчас записался на курсы тоже связанные с физической работой.
Ты вообще читал, что пишет молдаван? По твоему в его обстоятельствах и с его темпераментом стоит учиться на психолога? Это просто отложит работу в маке на несколько лет.
6eb0b No.264777
>>264776Краще отримати вищу освіту, ніж не отримати. Тим паче, що він вклав у неї — скільки? — вже 2 роки.
Я в 17 теж не знав, ким хочу працювати, пішов на те, що імпонувало. Не сказати, що ця освіта була мені потрібною, але не скажу, що й була зайвою, — хоч і не профільна. Універ, окрім деякої науки, дає ще соціалізацію, вміння самостійно працювати
як от малий з курсовою париться, дає ковтнути відповідальності, якої так бракує юному молдовану.
На чорних роботах він встигне і з дипломом працювати, якщо доведеться. Але не рекомендую. Хоч тут і сміялися пересичені комфортом айтішнічки, але вже краще ейчаром в офісі чілити, ніж на кухні батрачити на ту ж ЗП.
40b66 No.264780
>>264777> Краще отримати вищу освіту, ніж не отриматиСогласен
> але вже краще ейчаром в офісі чілити, ніж на кухні батрачити на ту ж ЗПНу вот было бы хорошо, чтобы молдаван сам это написал, понимая зачем он получает вышку, но он пока молчит.
Повар не такая уж и черновая работа. Всегда в тепле и накормлен
В любом случае я писал из лучших побуждений
3269a No.265389
>>264936Теоретически для всяких MBA может пригодится. Еще иногда можно получить вторую вышку быстрее, если есть первая.
Но оба этих плюса становятся плюсами только при умении подскакивать кабанчиком.
6b212 No.265467
С-с-с-ука. Як же я втомився від маячні, яка твориться в моєму университеті. Я пишу курсову роботу, і мені назначили куратора. Пам'ятаєте, я вже це говорив? Так от, моя куратор явно не відірізняється адеквантістю. Кожного разу, коли я підходжу до неї, вона або відправляє мене все робити с початку, або не говоре нічого дільного, або лає мене, не говоре нічого дільного і відправляє робити с початку. В мене питання: це нас так готують до дорослого життя і начальників? Чи це просто мені пощастило на такого куратора?
0ec1a No.265469
>>265467На реальній роботі буде ще більше пасивності у інших.
99631 No.265557
Ах, точно, забув сказати. Можете привiтати мене, у мене тепер повний пакет документiв: внутрiшнiй + закордонний паспорт. I Резерв+ на жаль.
Теоретично можно хоч завтра рушити за кордон, от тiльки батьки категорично проти.
a508b No.266268
>>258451Помню с маршей коммунистов кекал в Афинах. ( В целом жил там 2 недели и очень понравилось )
7ad77 No.266329
>>264489Жиза, у мене була знайома психологіня, працювала у якійсь шарашці альтернативної медицини. Єбанута нахуй, сиділа на транках після того як вбила кота по подумала що то демон. Зрештою попала у дурку, хуй знає що з нею далі було.
5cf37 No.266333
>>266329> Єбанута нахуй, сиділа на транках після того як вбила кота по подумала що то демон.Вгаласіну.
Ну от там майже вся та публіка приблизно така от.
4c89c No.266346
>>266329> вбила кота по подумала що то демонКогда мой шерстяной пидарас возвращается с прогулки в 4 утра и орет как резанный под дверью, а я несусь к ней, пока он не перебудил детей – я сам готов его убить.
e592a No.266356
>>266346Хулі ниєш? Зроби в дверях дверку для кота, облаштуй побут, йобана!
4c89c No.266362
>>266356Не получится, я в многоэтажке.
5e341 No.266381
>>266362В тебе шо, в багатоповерхівці якіта інші закони фізики і двері неможливо болгаркою прорізати?))
Йобані городські фіфи…
4dbe7 No.266583
>>266538
А шо сталось?
a56db No.267871
>>267817
>шо там в Гималаях?Они вызывают адикшон.
Уже вернулся в Катманду, но мыслями там 24/7, уже планирую следующий сезон здесь. Можно и в этот ещё куда-то мотнуться, я продлил визу.
Но в целом это, конечно, самый крутой экспириенс в жизни был (и продолжается). Не только сами горы, хотя они сами могут оглушить своей грандиозностью. В целом весь этот другой мир. А касаемо гор - тут я разлочил давнее увлечение. И теперь I'm back in my true element.
4c89c No.267875
>>267871> самый крутой экспириенс в жизни был (и продолжается)Ну тут можно только порадоваться, что у тебя самый крутой экспириенс случается уже не в самом юном возрасте, а то у многих НПЦ воспоминания со шкалки самые счастливые.
Какой максимальный набор?
a56db No.267878
>>267875
>Ну тут можно только порадоваться, что у тебя самый крутой экспириенс случается уже не в самом юном возрастеФакт и оно по нарастающей последние годы. А здесь что-то вроде пика и плато по впечатлениям. Я не представляю, что ещё я могу хотеть от жизни. Я такой биом разлочил, что аж обомлел. Мне до самой смерти хватит (которая здесь же меня, наверное, и ждёт лол).
> у многих НПЦ воспоминания со шкалки самые счастливые. Армия ещё. Ничего ярче в жизни у многих не было.
>Какой максимальный набор?Пока чисто символический - 4050 м. Это был лишь тест-драйв для тушки на предмет выносливости в многогилометровых переходах и переносимости высоты. Я много лет по горам не лазил.
Полёт нормальный. Горнячку словить на такой высоте нереально почти, но я и по этой части решил не наглеть и выше не лез. Собственно, было и некуда выше - выбрал себе трек самый лайтовый без шанса на какое-то геройство.
В этом сезоне ещё может поеду в Покхару, может в какую радиалку сбегаю в регионе Аннапурны. А в следующему сезоне (осенью) - EBC (Everest Base Camp), это 100%.
44cd4 No.267897
Зʼїздив у Берлін. Непогане місто. Приємна інфраструктура, німці тихі та ненавʼязливі, а ціни подекуди дешевші, ніж у Бухаресті. Деякі райони нагадали бомже-урбан з американських фільмів, але на них можна не жити і не ходити. Той район, де я зупинився — спокійний, сімейний, купа батьків з дітьми.
Не розумію, чому Німеччину так обсирають. А ще дужче не розумію, чому я досі стирчу в Румунії, хех.
4c89c No.267943
>>267897Копчёных и ниггеров много. Я ~ год назад был в Мюнхене, немцев нормально так разбавили.
>купа батьків з дітьмиЭто про меня, не хочу в сводку новостей.
>але на них можна не жити і не ходитиВ целом да, конечно, район решает, но пока видно тенденцию по расширению этих районов, а не по тенденцию по их ликвидации.
69eab No.267975
>>267943>Копчёных и ниггеров много.Це правда, але ж це мінус тільки для расистів.
6b212 No.268000
А нам відрізали пособіє. Звісно, спробуємо це оскаржити, але надії щось мало. От такі вареники.
86dab No.268010
>>268000>А нам відрізали пособіє.Давно пора.
0ec1a No.268088
>>267897>Приємна інфраструктураУ всіх різні уявлення про приємність, для когось це наприклад можливість тупо знайти місце де припаркуватися не в кілометрі від бажаного пункту призначення, а комусь щоб метро без бруду і негрів на солях.
> ціни подекуди дешевші, ніж у БухарестіЗалежить від локалізовності продукції, але несподівано так, якусь перуанську лохину або мороканську полуницю дешевше брати в розвиненішій європці типу Австрії чи Німеччини. Обсирають Німеччину не за це.
>Не розумію, чому Німеччину так обсирають.Бо більшу частину життєдіяльності ти не історичними кварталами гуляєш і з рандомами на вулиці знайомишся, а щоденно їздиш в офіс або працюєш на ремоуті, мешкаєш у будівлях, де з міркувань історичної цінності або регуляцій від страхувальника не можна зробити комфортний ремонт, оплачуєш оренду, комунальні послуги і податки, і потерпаєш від регуляцій на свого фопчика, отримати по ньому ВНП практично неможливо для айтішника. І сплачені податки ідуть на понавезених бабахів і хохлів на пособіях, працюючим по блу кард не положено.
Суб'єктивно, але німецька побоча культура з нескінченними мітингами і спробами натягнути ненатягуєме на блок-схеми від архітекта який старший і думає що краще знає - це дуже на любителя. Якщо вже витрачати час на мітингах, то краще з американцями, з ними хоч є можливість домовитися про своє бачення як краще і в чомусь їх переконати.
99631 No.268092
>>268010Тебе-то в Германии легко говорить, попробуй в нашей стране пожить.
859bc No.268123
>>268092Так не живи, йопт!
39cc1 No.268208
Я буду дуже деген якшо я прожив 6 років в європі і ща тупа поїду на 10 днів в Українку. Мені 22 еслі шо
0ec1a No.268215
>>268208Скоріше за все пронесе, але для профілактики довбоєбізму мабуть буде варто разок попастися на тцк чи прильоти шахедів.
3be6c No.268285
>>268208Будеш дуже деген, незалежно від результату. Хіба що у тебе якісь екстра-мотиви. Я, чесно кажучи, не дуже уявляю, які. Пісєчька?
39cc1 No.268286
>>268285Журба за ненькою і кейси з близького кола 18-22 які потім виїзжали без проблем.
99631 No.268311
>>268286… И это в то время, когда обсуждают запрет на выезд и снижение мобвозраста до 23-х…
5cf37 No.268312
>>268286> Журба за ненькоюДавно почалося? На що саме надрочуєш?
Я тільки на окремі види жратви, яких реально хуй заміниш чимсь. А все інше в Неньці - я його маму в кіно водив.
0ec1a No.268317
>>268286> Журба за ненькоюНу мабуть варто з'їздити і переконатися, що журба за тим, що було в лампові доковідні часи і те що зараз - це величезна різниця. Врешті-решт, чим це гірше за ризикувати залазити на гори?
5cf37 No.268318
>>268317> Врешті-решт, чим це гірше за ризикувати залазити на гори?Ну бля я хуй зна…
(покормив)
0ec1a No.268326
>>268318Ну аналогія в тому, що можна задовольняти свою ностальгію з безпечної відстані, або дочекавшись якогось формального кінця війни, а можна ризикувати всім влізти за тиждень до 23хріччя і не виїхати. Як і з горами, хтось по туристичних маршрутах ходить, а хтось стає мемним трупом в зелених черевиках:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%96_%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%B8 5cf37 No.268330
>>268326Та в такому сенсі аналогія, звичайно, очевидна. Просто я думав ти тралліруєш. Бо ризики не те щоб дохуя співмірні. Гори - це форма наркоманії (якщо прибрати весь романтичний фльор), а лізти зараз в Україну бо скучив за Ненькою - це номінація на премію Дарвіна.
Хлопчині варто може просто трохи походити з цією охуїтітєльною ідеєю, по ідеї мало б попустити.
39cc1 No.268333
Та у мене квиток на сьогодні. Ладно похуй вже, по ідеї мало б пронести, (багато знайомих 22 їздять туди сюди) якщо ні то буду бурундучити на удальоночці я і так селюк закарпут.
69eab No.268360
>>268317> лампові доковідні часиАле найламповіші часи саме ковідні.
0ec1a No.268361
>>268360Ну він же каже 6 років, значить доковідні. Так-то згоден, друга половина 2020 була лампова, навіть в Туреччині на морі відпочив в умовах повної відсутності русо турісто.
69eab No.268364
>>268312> Я тільки на окремі види жратви, яких реально хуй заміниш чимсьНавіть складно уявити, що з рагулячого хрючева викликає в тебе ностальгію. Чи не найгірша національна кухня світу.
5cf37 No.268366
>>268364> Навіть складно уявити, що з рагулячого хрючева викликає в тебе ностальгію. Чи не найгірша національна кухня світу.Є такий грішок, люблю я це "рагуляче хрючево", включно з найбільш не-аристократичними його артефактами на кшталт кровЛянки.
69eab No.268370
>>268366Кров'янка якраз база, але дуже інтернаціональна їжа.
https://en.wikipedia.org/wiki/Blood_sausageА от більшість "питомих" страв з жиром у жирі - абсолютно незбалансоване і несмачне їдло для свиней.
0ec1a No.268371
>>268366> кровЛянкиПоляки вважають що це вони її винайшли:
https://culture.pl/pl/dzielo/kaszanka 5cf37 No.268384
>>268371> Поляки вважають що це вони її винайшли: Так а українців ніби й не корьожить щодо походження кров"янки. Зрештою, вона реально дуже інтернаціональна. Я прозрів, що навіть в Аргентині вона є, ще й як повсякденна хавка. На смак, щоправда, кал.
4c89c No.268400
>>268286>Журба за ненькоюЕбало не представляю.
5cf37 No.268410
>>268370> А от більшість "питомих" страв з жиром у жирі - абсолютно незбалансоване і несмачне їдло для свиней.Щось якось аж підвис, а що там в укрокухні такого є? Ну бо я ж не думаю, що ти якийсь салат з крабових паличок маєш на увазі. Я про реально укрокухню - борщ там, холодець, голубці, кубаса,
хрущі над вишнями оцеотвсе.
69eab No.268427
>>268410>про реально укрокухню - борщ там, холодець, голубці, кубасаЯ теж. Про зашкварену в смальці цибулю, яка смердить на весь квартал і подібні радощі усраїнського кулінарного життя.
Розумію, що ця кухня утворилася в непростих умовах виживання в злиднях. Але людей, які прив'язані до цього хрючева - категорично не розумію.
Причому я навіть не тебе маю на увазі, а родичів, які виїхали на пособія в Німеччину, жили там кілька років, весь час скиглили, що скучили за борщиком, і врешті повернулися. Ясна річ, не лише з кулінарних причин, але це теж був фактор, що видається мені катастрофічно неадекватним.
>салат з крабових паличокЦе якраз норм, хоча смертельні дози майонезу нікому не пораджу.
Совки все-таки просто крали здобутки світової кулінарії, замінюючи інгредієнти на доступні їм.
5cf37 No.268429
>>268427> Про зашкварену в смальці цибулю, яка смердить на весь кварталБляяяяя, як я в дитинстві потерпав від цієї хуйні. Я практично нічого не їв, все доступне було огидним, а що смакувало - було лютим дефіцитом.
А потім відбулося те, що учоні називають "еволюція смаку". І почав любити те все, на що раніше дивитися не міг. По типу тушеної капусти якоїсь чи печінки чи тієї ж каратєльної цибулі на салі.
0ec1a No.268430
>>268429У мене таке тільки з оливками сталося, цибулю як ненавидів, так і ненавиджу. Один з суттєвих мінусів Польщі для мене, тут кухня схожа на українську в оцій любові до напихання всюди цибулі і мєрзостних десертів в дусі макаронів в молоці з цукром.
Еталоном їжі вважаю китайську, але тут її вкрай мало, менше ніж в Україні, є тільки в'єтнамська дрисня від понавезених за комунізму мігрантів.
62828 No.268443
>>268430Хуита.
Более говняного говна, чем пища в Швеции невозможно себе представить.
После Польши так вообще готов пешком через Балтику бежать, чтоб польских огурчиков и селедки въебать!
Шведская селедка вообще больная тема, просто снос башки и разрыв мозга — она вся СЛАДКАЯ! У этих дегенератов вообще ВСЕ СЛАДКОЕ! Сладкое, блевотное и тошнотное!
А Польша заебок: нормальная славянская, крестьянская кухня, хули выебываться?
302d1 No.268480
>>268443Слейв'янській свині не смакує їжа людей, ліл.
62828 No.268526
>>268480Ты еще что за унтерок? Хуй будешь?
0ec1a No.268547
>>268443> У этих дегенератов вообще ВСЕ СЛАДКОЕ!Соус BBQ і майонезік - браття навік. Тому-то і ціную азіатське.
5cf37 No.268608
>>268547> Тому-то і ціную азіатське.Я в Таїланді був прозрів як купив якусь булочку з кремовою начинкою, а по ітогу вичитав на тікєтці, що основою начинки є shredded pork. Солодке, пахне бананом, всьо як положено. Але, блять, свинина.
Потім так само круасан з полуницею був заточив, тільки доїдаючи розумів, що взагалі не відбиваю, фрагменти чого чи кого мені потрапляють на зуб. Явно не полуниці.
Стрітфуду в Таїланді взагалі не торкався.
Але азійське хрючево в Малайзії, на Балі й тут в Непалі - нормас.
69eab No.268671
>>268430>Еталоном їжі вважаю китайськуАзійська кухня найкраща. Обожнюю кисільний китайський супчик.
Індійську кухню теж жалую, у їхніх страв така приємна гострота. Дал і рисик з баранчиком супер.
Про в'єтнамську не згоден, є дуже гідні страви на кшталт фо-бо.
У всякому разі зазвичай їм домашні страви, а це в основному щось подібне до італійської кухні
спагеті, наприклад, або щось на кшталт фітнес-дієти як от вівсянка з рибкою. Щоправда постійно купляю кімчі та інші азійські сайд-дішез.
99631 No.268672
>>268671>вівсянка з рибкою.Це що ще за збочин?
69eab No.268679
>>268672Класична страва вікінгів, до речі. Вони вівсянку з оселедцем варили.
5cf37 No.268698
>>268671Шось в лісі здохло.
Я думав, ти азійську кухню хуями обкладеш.
69eab No.268713
>>268698Я ж наче лише про усраїнську погано висловився. Навіть румунська кухня ліпша, попри ту саму слейв'янську звичку всюди пхати цибулю, у них розвинена молочка. Наприклад, всюди є козяче молоко і вироби з нього, я таке люблю.
62828 No.268953
А!
Но че меня в Польше поразило: они понятия не имеют о ряженке!
Пиздец какой-то!
Бегают со своей сраной "маслянкой", которая вообще единой рецептуры не имеет, и каждый производитель ее варит по-своему, кто во что горазд, ну и сама по себе, скажем честно, так себе пойло, о ряженке ни слухом ни духом. Почитал историю, чет у них там в Мазовии, кажется, было локально похожее веке в 18, благополучно к 20-му издохло.
302d1 No.268969
>>268932Тут принаймні 3 людини відписали, що це лайно не люблять\любили.
0ec1a No.268970
>>268932Мене ніколи не змушували їсти, але все одно ненавиджу цибулю. На відміну від часнику.
>>268953За цим тобі треба в Болгарію, їхнє
кисело краве мляко менше 3.5% не знайдеш.
5cf37 No.269131
>>268713> Я ж наче лише про усраїнську погано висловився.Та так, просто ти раніше казав про "азійські параші, непридатні для життя білої людини", тож я подумав, хавка їхня туди ж.
Але мені все ж не дає спати момент. А що ще огидного в укрокухні (для тебе), окрім пхання цибулі всюди? Ну там ще смалець, сало може не смакує - ок. А що ще там такого каратєльного?
Те що середній українець харчується макаронами з хлібом - це я знаю, але ж це і не українська кухня.
6b212 No.269317
У мене дві новини, погана і ще гірше. З якої почати?
0ec1a No.269321
>>269131> А що ще огидного в укрокухні (для тебе), окрім пхання цибулі всюди? Ну там ще смалець, сало може не смакує - окНу як би більшість супів і половина гарнірів будуть отою зажаркою з цибулі на салі здобрені. Прибравши її, все стає різко краще, але готувати доведеться самому.
5cf37 No.269342
>>269317> У мене дві новини, погана і ще гірше. З якої почати?От, блін, ми все-таки живемо в сюжетах. Тебе, юнга, якби не було тут, то тебе точно треба було б вигадати. Інакше не літературно було б і не кінематографічно.
Розказуй вже. Шо там.
6b212 No.269351
>>269342Погана: нам так і не відновили пособіє.
Ще гірша: прийшло повідомлення, що з цього року університеті всі екзамени будуть проводитися під відеокамерами, у величезних аудиторіях по декілька курсів відразу (!). Списати тепер не те що, не вийде, а просто нереально.
302d1 No.269404
>>269321Ні додати, ні відняти.
Хіба зазначу, що страви дуже перевантажені тістом. Макарони з хлібом не на пустому місці взялися, а бо такі харчові звички вже сформовані якоюсь хуїтою без задач типу галушок.
6b212 No.270870
Едрить, у нас такая гроза, просто невероятная!
302d1 No.271033
>>271001У греків хоча би є певні підстави. А з хачів у ґоґіляндії кекнув.
d33f3 No.271112
>>271033Мені більше Вірменія сподобалась.
4c89c No.271208
>>271001Я даже скидывал эту пикчу в тред. Собственно так и есть, только это всё отголоски прошлой культуры, новой не производят.
6b212 No.272981
Есть в треде программисты? У меня небольшая проблема: при любом запросе с телефона в интернет, меня просят проходить капчу. Я так понимаю, я подхватил какой-то вишмастер или как?
0ec1a No.272982
>>272981Ти заїбав інтернет своїми тупими питаннями. Як варіант, хтось інший в твоєму домі, або ну так, з твого телефона/роутера/пекарні якась русня зробила собі впн-чик.
6b212 No.272983
>>272982А как это можно исправить?
0a1d7 No.273066
>>272981Браузер свіжий?
У мене на LuaKit колись вилазило постійно, бо маргінальна хуйня.
26f15 No.273327
Ну как вы тут, хохлы? Год прошел с моего переезда в лучший город мира Москву. Никаких бусиков и анти-русской истерии.
Развлечения на любой вкус. Зарплаты хватает. Продолжайте ютиться по своим шитхолам.
0a1d7 No.273365
>>273327> Никаких бусиков и анти-русской истерии.В Сербии тоже.
> Развлечения на любой вкус.YOLO-гедонист?
20d0b No.273395
>>273327>Развлечения на любой вкусЛюди зазвичай їдуть за можливостями, а не за розвагами.
Навіть трансуха відчула недоладність.Які можливості в найбільш засанкціонованій державі без верховенства права - кожен хай визначить для себе сам.
Загалом, чекаю відповіді поляка на цей бейт, він зазвичай найкраще розкладає все по поличках.
0ec1a No.273404
>>273327> в лучший город мира МосквуЩось знайомі росіяни не дуже її цінують, повчилися студнями, і повернулися в рідні Калуги і Кліни. Мабуть ціна зйому/покупки житла більш проблемна, ніж профіт який вона дає.
Прям по кайфу від статусу москвіч_ки і прогулянок по патріарших тільки одній підареллі, мабуть у них це місце збору собі подібних.
> анти-русской истерииНемає русні - немає антируської істерії. В інтернетах лахта лазить - істерія є, ВРЖ всім піхуй, доки не починаєш відверто вести себе як стереотипний руссо турісто.
> Развлечения на любой вкус.Мені подобається фотографувати залізниці і техніку. В рашці за це можуть набутилити. Нащо мені потрібна Москва, де не можна фотографувати що хочеться?
> Зарплаты хватаетВ європці вистачати може навіть виплат без жодної роботи. Такий собі критерій, можливість добре заробляти це класно, але толку з неї без доступу до людських засобів інвестування?
20d0b No.273405
>>273404>без доступу до людських засобів інвестуванняОце добре відзначив. Єдиний спосіб інвестиції для постсовкового наріду - вкластися в бетонометри. Війна і цей спосіб нівелювала.
6b212 No.273446
>>273327Я б краще в Мінск поїхав, принаймі там Ютуб є.
90d22 No.273540
>>273446Виходить в найкращому місті світу з розвагами на будь-який смак нема навіть такої базової розваги як Ютуб? Оу ші~
6b212 No.273550
>>273540Ніколи не угорав по Москві.
0a1d7 No.273586
>>273404> мабуть у них це місце збору собі подібнихЗавше так було, ліл, навіть при совку.
0a1d7 No.273587
>>273446>>273540Йобані пердикси, нахуя він потрібен? 3GP по ІЧ-порту пересилайте і регочіть собі, як мавпи, ліл.
6b212 No.273813
Як змусити себе готуватись до екзаменів, а не страждати фігньою?
258d8 No.273860
Вроде бы в начале июня должны в Брюсселе озвучить коллективное решение ЕС, что делать с временной защитой после марта 2027, но в свете последних новостей у меня трясочка. Много нас тут на временной защите в ЕС? Что думаете про новости последних дней, что в ЕС неофициально обсуждают вариант лишить защиты мужчин, которые выехали незаконно?
По моему в Испании и Голландии уже решили, что будут выдавать украинцам внж. Но другие страны Европы пока чухаются. Помните примерно месяц назад Зеля был в Германии и Мерц говорил, что будет способствовать возвращению мужчин обратно в Укр.
Ваше мнение господа?
⚠️ Ограничение прав украинцев в ЕС
В Евросоюзе на неформальном уровне обсуждают возможность ограничения прав на автоматическое получение временной защиты для украинских мужчин призывного возраста. По данным Money.pl, министры внутренних дел ЕС рассматривают точечные меры, включая отказ в убежище тем, кто покинул Украину вопреки мобилизационному распоряжению.
В Польше, где сейчас находятся около 1,3 миллиона граждан Украины, треть составляют мужчины от 18 до 60 лет, причем 260 тысяч из них официально трудоустроены. В случае ужесточения правил со стороны Брюсселя, польский бизнес может столкнуться с аннулированием разрешений на работу сотрудников и потерей статуса PESEL-UKR, что нанесет удар по производству, логистике и IT-сектору. Варшава пока не озвучила официальную позицию, однако юристы уже рекомендуют работодателям провести аудит персонала. Вопрос планируют вынести на обсуждение Совета по юстиции и внутренним делам в конце июня.
6b212 No.273864
>>273860>но в свете последних новостей у меня трясочка. Ты думаешь, у меня - нет?
0ec1a No.273932
>>273860> в ЕС неофициально обсуждают вариант лишить защиты мужчин, которые выехали незаконно?А що значить "виїхали незаконно"?
Вони можуть перевірити незаконність в'їзду в ЄС, ну це і так є - кроснувші Карпати в Румунію чи Угорщину можуть отримати місцевий ТЗ або відмовитися від нього і поїхати далі, але повторний ТЗ інших країн їм всякі Німеччини давно вже не дають, база ТЗ спільна. Кроснувші Білорусь, Молдову, Придністров'я заїзжають в ЄС легально, "шляхтичі" так і взагалі з підтвердженням з української сторони.
Надати доступ до Резерв+ для ЄС - вспливе пузом доверху єбєйший масштаб корупції, коли всякі броньовані мажорчики по монако по документам будуть з інвалідністю.
Заборонити взагалі всім чоловікам ТЗ - виникне дуже неприємний прецедент, лохторат почне питати, а чому з чурками і ніггерами так не можна, виявляється повноваження таки були їх не пускати.
Я для себе вирішив проблему тряски отриманням ВНЖ.
50db9 No.273939
>>273860 >>271493Моя думка що варто менше думскролити, тим паче новин для української авдиторії.
Втім коли хтось ще не чухався, варто задуматися про щось надійніше за ТЗ. Бо скоріш за все наступні роки й справді потроху скорочуватимуть програму в тому вигляді як є. Хоча не здивуюся, якщо її зроблять ще вигіднішою для українчиків, типу роздачі ВНЖ.
0ec1a No.273945
>>273939З ТЗ окрім нестабільності є ще одна інтрига, чи зараховуватимуть його як стаж для отримання ПМЖ чи громадянства. З одного боку, це теж легальне перебування, з іншого, для скажемо студентських віз є практика не зараховувати або зараховувати лише частину.
20d0b No.273951
>>273945Так, але це не така вже велика проблема як його повне скасування.
20d0b No.273952
>>273950А ти не в курсі про анти-міграційні настрої в ЄС? Що дедалі більше людей голосує за партії з анти-міграційною риторикою. Якщо конкретніше - лохторат не влаштовує, що саме навезли відсталих бедуїнів, які щось кепсько інтегруються, і розводять кримінал.
І робити такі фінти з українчиками з близької культури, які особливо не створюють проблем, а направду навіть живлять економіку ЄС
власне, та стаття - перепост з польської газети, яка попереджає бізнеси про можливі ускладнення з наймом українчиків, адже українчиків в польській економіці достобіса - втратити ще більше голосів, які підуть до правих партій.
0ec1a No.273953
>>273950Серйозно - весь завоз мігрантів пояснювали потребою в робочих руках і закриванням демографіі, а тут от ресурс сам затік, і його хочуть депортувати.
Виникнуть питання, а чого з попередніми більш дикими чурками так само не можна було. І це виллється в результати на виборах, в штатах мабуть теж ніхто не вірив що оберуть Трампа, а обрали.
4c89c No.273978
>>273860Я своё мнение писал в соседнем треде, когда была эта новость. Если коротко – проще украинчикам, которые платят налоги выдать ВНЖ, чем выколупывать их и отправлять в УНДР. Я думаю, определяющей бумажкой будет налоговая декларация, если она впорядке – интегрировался, местному барину ясак платишь, хороший гой, остаёшься. Если 5 лет вчерную подскакивал кабанчиком – возможно, сам себя наебал.
39c30 No.274028
>>273932>>273939> А що значить "виїхали незаконно"?Вот хз, при надобности я думаю они могут запросить и молдавскую базу, хоть она и не в ЕС. На всех же сейчас открывают админ или уголов дело за пересечение границы. Но так как мы беженцы это дело сразу же и закрывают, ссылаясь на то, что мы бежим от войны. В мирное время был бы штраф около 2к евро и запрет на въезд, либо 2 год тюрьмы.
Да, я забыл еще к испании и голладнии добавить польщу, что там тоже украинцам проще получить внж. Но я уже почти каждую неделю вижу новости, как группа поляков избила украинца, поэтому Польшу не рассматривал.
На бугурт местных я думаю не стоит рассчитывать. У всяких сомалийцев международная защита или другие статусы. Они себя намного увереннее чувствуют их просто так не выгнать чьим то решением.
Вообще вряд ли прямо отменять защиту именно для мужчин. В Украине даже возраст мобки еще не понизили, значит мяса еще с трудом, но хватает.
Просто хочется ясности как перейти с вз на внж. Если скажут, что вот работай 5 лет, не сиди на пособиях и т.д., то я только рад будут. Будет какая уверенность и можно будет делать долгосрочные планы, а не думать куда опять ехать роняя кал, если в очередной раз права мужчин опустят ниже прав собак.
20d0b No.274033
>>274028>Вот хз, при надобности я думаю они могут запросить и молдавскую базу, хоть она и не в ЕС.А придністровську? Я штраф 10$ у Придністров'ї платив, за незаконний перетин кордону. Як згадаю, лол.
0ec1a No.274067
>>274028> Но так как мы беженцы это дело сразу же и закрывают, ссылаясь на то, что мы бежим от войны. Ну так, погашена судимість типу, причому якась молдовська, а ЄС тут при чому? Вони взагалі не в курсі як ти їхав.
Тим більше це неактуально для шляхтичів, фейкових інвалідів і подібних - сам виїзд відбувся згідно-відповідно, карати можна лише за власне підробку документа.
Якийсь складніший аналіз - європка навіть з (не)продовженням ТЗ для жінок не може роздуплитися, а то придумати якусь дієву процедуру для оцінки легальності заїзду.
> Просто хочется ясности как перейти с вз на внж.Так а якої ясності тобі не вистачає, по робочій візі береш, і переходиш. В деяких країнах типу Польщі можна і на підставі місцевого фопчика.
Ті хто висить ТЗ і веслає через укрфоп - самі ковалі свого гемору, але вони мабуть усвідомлено до цього підходять, спердольнуть скажемо в Албанію або Молдову, і продовжать веслати звідти. Печалька буде хіба що професійним сидунам на виплатах.
35674 No.274098
>>274067Ну в Ирландии просто и без задней мысли нельзя получить рабочую визу. Тут минимальная зп 14 с копейками евро, что уже хороший показатель, а для визы минимальная годовая зп должна быть 36600 евро, это около 19 евро в час. И там еще много нюансов. Для кассира в лидл или для мака визу не откроют, так как с этой работой может справится и местный студент.
Еще, если простыми словами, вакансия для раб.визы должна быть из категории критических или дефицитных. И она должна месяц провисеть на местном сайте объявлений поиска работы, чтобы показать, что местные не откликнулись и у них не забрали работу.
I want to believe, что нам упростят условия для получения разрешения на работу после марта 2027. Но это все разговоры ни о чем пока. Надо ждать июня, что там официально скажут.
Но тенденция так себе. Помните была новость недавно украинца в польше депортировали за то, что он синий пришел за дочкой в садик. Ну штраф ок, но депортация, камон..
Еще видел, что в той же польше могут депортировать за нарушение пдд.
Норвегия тоже уже около полугода как перестала принимать мужчин на защиту.
0ec1a No.274104
>>274098Так а для чого взагалі їхати в Ірландію було, якщо не для праці в тамошніх філіалах FAANG, це літераллі економічна база існування Ірландії, бути точкою ухиляння від податків для діяльності американських компаній в ЄС. Окрім англійської мови, не бачу плюсів не для сінйорів.
Я не вірю що введуть якусь дискримінацію по тому як і кому продовжувати ТЗ, але от якщо війна закінчиться, перспективи будуть точно мутні. Я перед виїздом трохи вивчив історичні прецеденти з європейським ТЗ для югославських біженців
https://library.fes.de/libalt/journals/swetsfulltext/6222616.pdf і американського TPS для купи країн з якими вони воювали
https://guides.loc.gov/latinx-civil-rights/tpsтл;др: десь роздали ПМЖ, а десь і випизднули, не давши навіть маючим підстави податися на робочу візу. Не в останню чергу тому і подався на ВНЖ, що вірилось що Трамп може і нагнути на договорнячок з завершенням війни, але не завершенням зеленого режиму, і тому краще від ТЗ не залежати.
> в той же польше могут депортировать за нарушение пдд.Поцікався ірландським законодавством - спідінг на +100 км/г або їзда випивши або упоровшись теж кваліфікується як кримінал і приведе до якщо не депорту, то точно запоротого легального статусу.
Польща в цілому не рай на землі, і близькість до України і рашки напрягає, але в останній момент вибрав її відносно Хорватії саме через передбачуваність легалізації і всяких інших процесів, ну типу якщо раптом захочу купити житло.
35674 No.274112
>>274104Я конечно тоже рассматривал разные страны, но тогда еще не было разговоров, что защиту отменят и будут отменять вз для мужчин, хотя я тоже думаю, что до этого не дойдет. Поэтому я выбирал по языку и уровню жизни. Учить немецкий с 0 мне будет очень сложно. В договорняк я уже не верю, поэтому странно, что сейчас хотят отменить защиту в 27, хотя гойда, как по мне, будет идти еще пару лет.
Культура вождения тут на высоте, тут и нарушать не хочется, все на чиле ездят.
P.s. я еще и вышел относительно недавно, в прошлом году. Я если честно даже не верил, что выйду, в такой депре был, год дома сидел. Думал, что уже если споймают, то в учебке гуфнусь, когда автомат получу. Мне кстати один из челов с которым я выходил сказал, что он месяц провел в учебке, так вот пока он не сбежал с нее там 3 человека покончили с собой.
0ec1a No.274185
>>274112> тогда еще не было разговоров, что защиту отменят и будут отменять вз для мужчинТа завжди з ТЗ були всякі тряски. Наприклад, Канада ще в 2022 відкрито заявляла про підарську позицію:
https://www.cbc.ca/news/canada/new-brunswick/ukrainian-refugee-canada-ukraine-authorization-for-emergency-travel-1.6498928
> "I ask that question every single day … What's the difference between what's happening in Ukraine versus Syria and Afghanistan? Well, they're not prosecuted by their own government, but there's still a bomb that's going to fall."> > The answer lies with the Ukrainian community, according to the federal immigration minister's office.> > Aidan Strickland, press secretary for the Minister of Immigration, Refugees and Citizenship Canada, said refugee status is permanent, and the Ukrainian community wanted a temporary solution.Вони прийом нових заявок на CUAET в середині 2023 прикрили взагалі для всіх.
3723f No.274216
>>273939>Хоча не здивуюся, якщо її зроблять ще вигіднішою для українчиків, типу роздачі ВНЖ.Теж так думалося грішним ділом. Але щось мені підказує, що автоматом дадуть хіба жінкиням.
302d1 No.274218
>>274216>автоматом дадуть хіба жінкиням.Що ж, всім терміново одружуватись.
6b212 No.274219
Так що, як думаєте, вийде в мене ще понаїхати в Німеччину в 2027/2028 році, чи лавчока вже закрилася?
302d1 No.274220
>>274219Якщо продовжать ТЗ до 2028. Є підстави вважати, що продовжать -
>>271493 0ec1a No.274225
>>274218Одруження на місцевій - це буст значно потужніше за будь-яке ТЗ. Навіть у штатах це дієвий спосіб легалізуватися після нелегального статусу.
>>274219Ти краще на літніх канікулах з'їздь в ту Німеччину туристом, в ідеалі поспілкуйся зі знайомими що там живуть ВРЖ і відчуй її вайб, бо зовсім не факт що зайде.
От є наприклад Німеччина, і Австрія, ніби-то німецькомовні обидві країни, ніби-то орднунг і соціалка, але особисті враження чомусь радикально різняться, не на користь Німеччини.
17c45 No.274226
>>274185Ага, и u4u сюда же. Уже были новости, что украинцев по ю4ю уже депортировали в Укр. Хотя я смотрел одну украинку на ютубе, они сначала жили в Германии, потом улетели в Штаты по ю4ю. Она перестала снимать послейдний год, но вот недавно вышел видос, она говорит, что переживала из за отмены статуса, но сейчас вроде бы у нее все норм, хотя она не делилась подробностями.
Интересно, что россияне, которые переходили в Штаты в том же 22, 23 году через забор или по cbp one программе и подались на политику сейчас чувствуют себя лучше, потому что им уже либо одобрили политику или они ждут судов, но тоже уверенны, что им ее одобрят.
Хот вот тоже сегодня появилась новость, что Трамп имзенил получение грин карты, теперь ее надо ждать за пределами США. Будет ли это решение касаться тех, кто ждет гринку по политике хз. Ее же могут годами ждать.
>>274219А в Молдове ты с родителями на каких правах? Они же не в ЕС, но я так понимаю тоже дают защиту?
Вот сегодня появилась новость, я сначала думал это опечатка потому что ЕС же давно продлили защиту до 27го, зачем Германию отдельно выносить?
Германия продлила временную защиту для украинцев до 4 марта 2027 года
Власти Германии официально продлили действие временной защиты для граждан Украины ещё на год — до марта 2027 года. Решение принято в рамках 8-й поправки к правилам пребывания украинцев в стране.
При этом появилось важное ограничение: украинцы, которые уже получили или ранее имели статус временной защиты в другой стране ЕС, больше не смогут оформить такой же статус в Германии.
@
Обрати внимание на последнее предложение. Я поэтому и спросил какой у вас статус в Млд.
0ec1a No.274227
>>274226> Она перестала снимать послейдний год, но вот недавно вышел видос, она говорит, что переживала из за отмены статуса, но сейчас вроде бы у нее все норм, хотя она не делилась подробностями.У мене деякі знайомі встигли перейти з U4U на грінкарту. Вони не чекали якогось продовження U4U, а разом з юристами і роботодавцем підскакували кабанчиком для одразу EB-3, і все, вже мають американський ПМЖ.
> украинцы, которые уже получили или ранее имели статус временной защиты в другой стране ЕС, больше не смогут оформить такой же статус в Германии.ЄС не має доступу до молдовської бази ТЗ і не знає що той ТЗ є. У мене можливо він досі ще дійсний, кек.
0ec1a No.274228
>>274227Але оті вищезгадані знайомі - вони виїхали ще до літа 2022, і мали досить серйозні позиції в конторі з майже 10 років стажу, щоб за них прям вписувалися.
17c45 No.274233
>>274227Ну я кста обдумываю задним числом, если бы я, допустим, попал по ю4ю в штаты, я бы подался на политику. Рабочие визы мне бы никто не открыл, но пойти по протоптанной дорожке политики стоило бы. Вот так оглядываясь назад сравниваю как же было легко до гойды попасть в штаты по сравнению с тем, что происходит сейчас. И какой же я додик, что не воспользовался теми возможностями
6b212 No.274236
>>274225>Ти краще на літніх канікулах з'їздь в ту Німеччину туристомБатьки мені таких грошей не дадуть, і просто нікуди мене не відпустять. Не рахуючи того, що я навіть банкоматом не вмію користуватись.
>>274226У нас всех Временная Защита, но Молдова же не в ЕС.
17c45 No.274242
>>274236Я тебе месяц назад пару лонгпостов написал попробовать устроиться на лето в пиццерию или мак, ты тогда даже не ответил. У тебя такие обобщенные вопросы, понаехать в Германию в 27/28, камон. Начни с малого, тебе правильно написали, поедь туда туристом. Как раз летом поработай и в августе перед универом слетай туда, и опыт работы получишь и денег на дорогу заработаешь и за лето уже скажут, что будет со статусом вз, вообще в июне должны уже сказать. Тогда уже можно будет ответить сможешь ты понаехать в Германию в 27/28 или надо будет на Филиппинах под камнем прятаться, если скажут, что хуеносцам отменят вз
302d1 No.274251
>>274225>Одруження на місцевій - це буст значно потужніше за будь-яке ТЗНе на місцевій, на україночці, якій автоматично дадуть ВНЖ, а чоловікові - як члену сім'ї, хех.
6b212 No.274253
>>274242Почему остальным получается ПРОСТО приехать и остаться жить, а мне нужно устраивать целую операцию с разведкой?
2065d No.274254
>>274253бо ти лошара і в тебе така доля
17c45 No.274256
>>274253Кто сказал, что им просто? Ты вообще не с той стороны заходишь и не к тому цепляешься, это плюс для тебя, что у тебя есть время съездить туда и присмотреться. Вообще ответь хотя бы для себя, чего ты хочешь от Германии, зачем менять локацию. Я уже не вижу смысла что то тебе советовать
6b212 No.274257
>>274256>Вообще ответь хотя бы для себя, чего ты хочешь от Германии, зачем менять локациюПереехать в нормальную страну, навсегда забыть про бедность и армию, или хотя бы про одно из этих двух.
17c45 No.274259
>>274257Тут кажется немцев нет. Лучше на ютубе поищи тех, кто недавно туда приехал или в гпт спроси какие сейчас плюшки есть в Германии. Какие то халявные курсы там точно есть. Но все равно надо ждать что скажут насчет дальнейшей судьбы статуса вз
6b212 No.274264
>>274259Вроде бы австриец был, не?
0ec1a No.274265
>>274233> как же было легко до гойды попасть в штаты по сравнению с тем, что происходит сейчасТа ну, легко, або анальне рабство на L-1, або дуже потужне скакання кабанчиком з адвокатами для кейсу по О-1, або крутити слоти з H-1B чи DV Lottery.
Причому по тій L-1 щоб переїхати треба було обов'язково від нечисленних лідерів ринку які вміють її готувати, або транзитом в рік+ через якусь європейську країну типу тої ж Ірландії.
Легко було хіба що в сенсі, що не було особливої конкуренції, маси крутили носом бо найкращий у світі сервіс і 5% фопчик при кривавому баризі…
>>274253Якщо ти уважно слідкував, то мабуть помітив, що тут більшість, якщо не всі, тренувалися змалку, спершу просто з'їхати від батьків в інше місто, потім евакуюватися з лугандону,… і так по наростаючій.
6b212 No.274278
>>274265>Якщо ти уважно слідкував, то мабуть помітив, що тут більшість, якщо не всі, тренувалися змалку, спершу просто з'їхати від батьків в інше місто, потім евакуюватися з лугандону,… і так по наростаючій.Наче це робили діти, яких батьки ПРОСТО вивезли в Німеччину чи вншу нормальну країну.
17c45 No.274279
>>274265Увы, эти визы не для меня. Я имел ввиду, что через пупырки было просто попасть в Штаты. Сам процесс попадания и подачи на политику был намного проще. Можно было, даже без кейса и денег, проехать пупырки на кпп между Мексикой и Штатами, чтобы доехать именно до американских погранцов, сказать заветную фразу "мне надо убежище" и человека оформляли и выпускали через пару дней в Штаты. Заработать на адвоката и составлять кейс можно было уже находясь внутри страны. Судов ждали по несколько лет, так что времени подготовится и заработать 10к на адвоката было достаточно.
Да, айти бояре будут плеваться, но имхо для среднекуна из всж без недвиги, теплого места и удаленки переехать на батрачку в Штаты был очень хорошим вариантом
4c89c No.274346
>>274253Да,
просто со спиногрызом и котом сними квартиру.
28286 No.274641
>>274225> Одруження на місцевій - це буст значно потужніше за будь-яке ТЗ. Навіть у штатах це дієвий спосіб легалізуватися після нелегального статусу.> Одруження"Такі варіанти їбав я в рот і в носа" (с) Класік
Але спосіб реально імба. Не був би я такий відбитий, може би й подумав ліл. А так - ніт. Я просто дуже швидко захворію і помру.
Плавалі, знаєм.
0ec1a No.274650
>>274279> Судов ждали по несколько лет, так что времени подготовится и заработать 10к на адвоката было достаточно.Ситуація трохи зворотня: ти одразу башляєш адвокату на кейс, щоб подача на біженство взагалі відбулась, а потім ще лотерея чи вдасться його намалювати. Опіздюленим змагарам шанс довести кейс був великий, росіянам - значно менший, потрібно хоча б адміністративку за гуляння в анамнезі, але справжню мати, українців з історіями успіху щось навіть в інтернетах не видно.
Інша справа, що бути нелегалом у штатах - це як бути чоловіком в УНДР, донедавна навіть бусикі ICE не ловили, тому можна було спокійно працювати за кеш, віддавати дітей в школу, вони там народжені ще і автоматом громадянство отримують, тому для глибинного народу це все одно був охуєнний буст. Але в цілому це ризиковано було і раніше.
c4beb No.274653
>>274650> ти одразу башляєш адвокату на кейс, щоб подача на біженство взагалі відбуласьОплачивали частями. Условно первые 2 месяца работаешь за кэш, копишь на взнос, потом доплачиваешь, так это работало.
> росіянам - значно меншийРаньше в рф периодически были какие то kind of митинги. Те, кто заводил трактор, мог просто выйти с листиком =нет коррупции= и сделать фотку на фоне этого митинга, якобы они борцуны с режимом или даже специально пытаться попасть в камеру на пару суток. Естественно сбоку это должен все снимать их дружбан для пруфа.
После начала гойды и появления программы cbp one многие россияне поехали в штаты без кейса. Ходили на митинги против войны, которые проходили уже в штатах и донатили всу. Все это делалось тоже для кейса.
> українців з історіями успіху щось навіть в інтернетах не видноУ меня одноклассник и потом чел из универа из потока поехали в штаты по ворк & тревел и остались там по политике. По моему есть 6 причин для подачи на политику, среди них религиозные и лгбт преследования, вот украинцы эти варианты чаще всего и выбирали. Адвокаты знают какие новости стоит прикрепить к кейсу и как приукрасить твои душевные страдания на родине. И к тому же была открытая статистика по каждому штату по % выигранных судов по политике. Наивысший показатель был в демократических штатах нй и калифорнии. Наименьший кажется в техасе. То есть просто подаешься на суд в калифорнии, а работать можно в любом месте пока ждешь суд, хотя большинство в нй и калифорнии и оставались.
> Інша справа, що бути нелегалом у штатах - це як бути чоловіком в УНДРНу сейчас то да. Но я же и писал выше, что надо было мне раньше чухаться. Хотя бы лет 10 назад, за это время уже можно было выиграть суд и сидеть с гринкой.
0ec1a No.274668
Цікавий нахрюк
>Хах, а вот теперь слушайте прикол: у меня кореш недавно выехал в Польшу. А теперь же штампы о въезде в ЕС никому не ставят в загран. Он спустя пару дней пошёл в ужонд просить защиту, а те смотрят в БД, когда он въехал. И они такие: мы не можем вам дать защиту, потому что в БД стоит цель въезда в Польшу - туризм, а надо эвакуация или что-то такое. По факту, у него на границе вообще не спрашивали цель въезда. Юристы разводят руками, говорят, что это вот только с 15го мая началось и кейсов еще очень мало. Если не получится добиться от стражей граничных, чтобы они измения в БД внесли, то тогда только брать в ужонде письменный отказ в защите и подавать в суд
90b1a No.274682
>>268286То не за ненькою журба, а за 2019. Але все, його тут більше нема, є їбана північна корея.
6b212 No.274683
>>274682Что-то ты поздно пришёл его отговаривать, походу.
6e0b6 No.274726
>>274236> не вміюЯке ж ти кончене, чому ти постійно апелюєш до цього як до чогось константного? Вчися.
6e0b6 No.274727
>>274257> навсегда забыть про бедностьРазмечтался. Ты не думал, что дерьмашка может по классике теоремы Тарана сделать рухнум и пукнум?
6e0b6 No.274728
>>274265> якщо не всіГей, ти забув, що я ніколи раніше за кордоном не бувала і мамця мене з-під спідниці нікуди не випускала до самої смерті?
6e0b6 No.274730
>>274257Вообще, если ты настолько дохуя пацифист — едь на Шри-Ланку. Островная страна, воевать не с кем. С голоду там не пропадёшь тоже, местного продовольствия в изобилии. Можно даже получить ВНЖ по религии, но надо быть дохуя буддийским монахом с пруфами.
6b212 No.274743
Так, еміграція поки що постриває.
В мене сьогодні складний екзамен, можете побажати мені удачі.
6e0b6 No.274744
>>274743> екзаменВірш гекзаметром писати будеш?
6e0b6 No.274754
>>274748Ну, удачі тобі, Амфібрахію.
c5f3c No.274761
>>274743Тяжко в навчанні, легко в бою.
6b212 No.274856
>>274761Щось мені не дуже подобається це прислів'я.
6b212 No.274902
Першийнах.
6b212 No.274919
>>274915Перший іспит здав.
a508b No.275157
>>274219А зачем тебе вообще в немецкие эмираты? Если нравится рука в жопе от государства, то можно хотя бы Испанию/Португалию выбрать - там теплее и люди по приятнее.
6b212 No.275159
>>275157Да мне хоть куда-то, куда ещё принимают.
20d0b No.275182
>>275157>там теплееКоли вже сноуніґерам дійде, що не всім подобається їбуча спека.
6b212 No.275284
Завтра сдаю /pol/итологию.
6b212 No.275655
Черт, походу завалил.
45a47 No.276007
>>275898> тебе зробило жінкою і перероблювати чомусь не хочеЗаверещав ліл.
Ще й woke-инею ніби, а я на то все дивлюся з доброзичливістю людожера.
Але нормуль.
Щоправда, через місяць прапорець поміняється, але ненадовго, в осінній сезон я знову сюди. Або ніт.
302d1 No.276047
>>275898Панкі хой, всіда бухой.
Олсо, цікава в мене права нога.
6b212 No.276051
>>276047Тільки побачив. От нейронка дає!
4b781 No.276260
>>276051Воно й не дивно. Ти тупіший за нейронку.
6b212 No.276307
>>276260Тебе теж на малюнок добавити?
6b212 No.277001
>>277000Тебе-то хорошо, а вот я уже переехать не смогу, кажись.
60134 No.277012
Нитіки повинні страждати /тред
3360a No.277112
>>277001Блять, сядь на автобус, доїдь до Бухареста, піди в Ромекспо, і протягом години будеш мати захист в ЄС. Чи тобі конче треба не аувайс, а щоб "давали якушь купійку туйво"?
3360a No.277113
>>277112Я знаю, що у тебе напряжонка з такими лютими квестами як банкомат і оплата компослуг, але бляха ти буквально в кроці від того щоб мати те, про що плачешся. Інша річ, як ти цим скористаєшся, але питання ж у тому "можу чи не можу".
6b212 No.277126
>>277112>>277113Так, бажано не просто "аусвайс ЄС", а щоб ще щось і платили. Тобто, треба переїжджати кудись дале-е-е-еко.
І ще одна проблема: якщо я переїду туди, я буду змушений бросити університет. Якщо я його брошу, буду змушений повернути кошти за навчання. Батьки мені не пробачать.
Короче, сам себе загнав в клітку.
3360a No.277130
>>277126[робить глибокий вдиииих і виииидих]
Я, м"яко кажучи, не такий ядучий, як румуно-австро-анон (чи хто ще похлєщє тут, хто тебе особливо "любить"), але і мене часом доводиш до бєлого калєнія.
Ну а просто мати бамажку ЄС, яка тобі дасть можливість в будь-який момент звалити в ту ж Румунію і сидіти там легально хоч до усьору, маючи дохера прав, заплативши за це приблизно ніхуя крім 1 дня їзди і квитка - нє? Не для такої хуйні мама таку квіточку ростила?
Ти десь з рік чи більше плакався що йойбіда, нема загранніка. Ну ось він у тебе є. Нахер він тобі висрався тоді, як ти ніяк не хочеш ним скористатися?
Ти досі періодично плачешся, що йойбіда, в ЄС щось там продовжили, а… а… а Молдова шо? Ну ось, можеш помножити на нуль одну зі свої бабайок під ліжком, що Молдова щось там не продовжить.
Але ж ні, навіть цього ЕЛЕМЕНТАРНОГО кроку не хочеш зробити, хоча воно просто перед носом у тебе.
Я періодично коли мій ШІ-звіринець фейлить, кажу йому щоб пояснив механізм, чому стався фейл, мене нерідко чекають удівітєльні откритія. Ото й тебе хочу спитати - як у тебе так виходить? Так мислити. Просто я вже забув, як це було у мене в дитинстві.
Хух. Кончив. Тепер ще на півроку мого терпіння фате.
6b212 No.277137
>>277132>>277130Так, добре, припустимо, я наберуся сил і таки здійсню переїзд, умовно, поки що в Румунію.
Як бути з університетом і батьками?
По-перше, вони скажуть: а нафіга ти два роки потратив на цю фігню, якщо вона була для тебе не важлива?
По-друге, університет затребує грощі на навчання, за їх правилом. Що я скажу про це батькам? "Мати, тато, мені терміново потрібні 18-20 тисяч леїв?" Знаєте, куди мене відправлять?
3360a No.277138
>>277137> припустимо, я наберуся сил і таки здійсню переїзд, умовно, поки що в Румунію. Покажи мені пальцем, де я казав, що тобі ТРЕБА саме ПЕРЕЇЖДЖАТИ в Румунію?
Я кажу про артефакт, який дає тобі сорт оф суперпавер. Дохера людей готові бабку рідну з гівном зжерти без солі за таку можливість як легальний статус в ЄС хоча б на якийсь термін.
А ти перебираєш харчами.
Та зроби той захист, повернися і вчися собі далі в Молдові. Ми тут всі шампанського з гарла йобнем по такому случаю.
3360a No.277144
>>277138> і вчися собі далі в Молдові.Про всяк випадок. Я не про те що це хороший вибір - ні. Просто ти з такою менталкою чогось більшого можеш ще не потягнути. Але хоча б трошки прийдеш до тями. У тебе світ зараз восьмибітний, ти не бачиш толком нічого. І не побачиш, як не будеш хоч трохи носа висовувати за межі тої системи в якій знаходишся.
6b212 No.277147
>>277138>повернися і вчися собі далі в МолдовіТак наче ж не можна, мені ТЗ анулують, якщо я будуходитись більше місяця внє країни видачі.
3360a No.277148
>>277147> Так наче ж не можна, мені ТЗ анулують, якщо я будуходитись більше місяця внє країни видачі.Бляяяяяя. Та в кожній країні свої правила в тому плані.
Румунія - найм"якіша. Захист дають ВСІМ і ВІДРАЗУ.
Їздити можеш скільки хочеш куди хочеш і за межами ЄС можеш перебувати скільки хочеш. Це не Пільща і не Нікчемчина.
3360a No.277151
>>277149> Що, реально?Ну так. Це всі знають.
Румунський захист навіть продовжувати не треба, він автоматом продовжується.
3360a No.277152
>>277151Ще Словаччина подібна, але там все ж не так ліберально. І то я не певен, може навіть краще в плані якоїсь подальшої перспективи на нормальне ВНЖ, я хз як зараз.
6b212 No.277155
>>277151>>277152Тоді лише дві проблеми: як бути з молдавським ТЗ і вмовити на це батьків? Не втікти ж мені з хати і не бігти ж в Румунію.
3360a No.277157
>>277155> як бути з молдавським ТЗА оце тобі домашнє завдання - нагуглити (нателеграмити) це питання. Скоріш за все Румунії поїбать на твій ТЗ в Молдові (поки-що). Навіть якщо й ні - ти ВЖЕ навчаєшся в Молдові, можеш переоформитися якось, але, знову ж, майже точно цього не доведеться робити (поки-що).
3360a No.277158
>>277155> Не втікти ж мені з хати і не бігти ж в Румунію.Нехай пиздують з тобою і оформляють собі теж.
6b212 No.277159
>>277158Як їх уламати на це?
3360a No.277160
>>277159> Як їх уламати на це?Як мінімум, сказати що так можна.
Ставлю свої яйця на те, що вони й не підозрювали що все так просто.
3360a No.277161
>>277160> Ставлю свої яйцяМетафізичні яйця, звісно ж.
6b212 No.277165
>>277160Лише б все дійсно виявилося так просто…
3360a No.277174
>>277165> Лише б все дійсно виявилося так просто…Спеціально для тебе пробив. Там ще простіше ніби. Тобі й в Бухарест не треба. В Галац заїдь і там в центр відповідний піди. Цена вопроса - 20 євро на білет. Ну і назад.
На молдовський захист їм точно насрано, але не треба приховувати що він у тебе вже є. Не відмовлять.
Молдову треба буде увєдомити. Захист в Молдові теж не заберуть через це.
Оці питання лише тобі треба буде підтвердити щоб не сцятися по ногах. Для цього достатньо нескладного ресьорча. Я вже цього за тебе не буду робити - спробуй сам. Ти ніби не бздів ходити до юристів консультуватися, тут же достатньо просто в ТГ каналах попитати.
3360a No.277176
>>277174> В Галац заїдьПро всяк випадок, як побачиш там дохуя циган - не бздо, то тіку в Галаці так. В Бухаресті ще попробуй їх знайди.
3360a No.277178
>>277174> В Галац Ой, блін, я сплутав хуй з яйцями. На Галац, а Iași. То буквально через кордон. В той же день назад повернешся. В Галац не нада - там цигани будуть канхвети давати і щупати за всяке (шудка, как всігда, удачна).
3360a No.277182
>>277178Батькам можеш сказати шо на День народження до друга
imaginary ходив ліл.
3360a No.277183
>>277182Вдогонку - тобі й договора оренди на 50 років не треба, декларуєш просто адресу або ж навіть тупо район. "Живу в 6 секторі в коробці з-під холодильника". Все.
6b212 No.277184
>>277182Вони в таку казку точно не повірять. Скоріше треба просто поставити їх перед фактом, що так і так, є отака схема, реалізується отак.
3360a No.277187
>>277184> Вони в таку казку точно не повірять. Скоріше треба просто поставити їх перед фактом, що так і так, є отака схема, реалізується отак.Та я дурачуся, звичайно треба говорити. Тут уже вчися дипломатії. Але я не дуже розумію, чому їх доведеться вмовляти. Вони ж ніби не зовсім відбиті, щоб не розуміти, що це тупо профіт.
Але знову ж, прозондуй ці всі тонкощі, що я вище писав. Піди в тегешечку якусь і там попитай. Ти точно не один з таким кейсом, ну от точно не один.
6b212 No.277191
>>277187Може, тоді спочатку спробувати прийти до безкоштовного юриста?
84b3a No.277194
>>277191>Може, тоді спочатку спробувати прийти до безкоштовного юриста?Одне другому не заважає. Я хз які там у вас юристи, і чи вони шарять саме в цих нюансах. Ніколи не завадить перехресна перевірка, бо люди, незалежно від регалій, схильні пиздіти хуйню. Потрібна завжди сяка-така триангуляція.
6b212 No.277198
>>277194Добре. Анон, знаю, що багато вимагаю, але можна ти накидажш приблизний план, що і як мені робити?
b6116 No.277199
>>277198А може ти сам погуглиш, молдаванський бімбо-унітаз?
6b212 No.277203
>>277199Можу і сам погуглити.
3360a No.277204
>>277198> >>277194> Добре. Анон, знаю, що багато вимагаю, але можна ти накидажш приблизний план, що і як мені робити?Плани - для плєбєїв. Настоящі джиґіти дєйствують по ситуації.
Сорян, я просто вже ржу з того всього.
На тобі перве заданіє:
Знайти парочку ТГ-каналів а ля "Українці в Румунії" і попитати там оце от все нащот колізії молдовського і румунського захистів.
Потім прийдеш сюди, скажеш, що "все пропало (с)" і будем глядіти далі.
6b212 No.277206
>>277204Так, останнє питання. Румунія - це дуже добре. Мені подобається ця країна, і я, в принципі, був би не проти там жити. Але, що бути, якщо мене тягне в Германію чи Австрію?
3360a No.277210
>>277206> Але, що бути, якщо мене тягне в Германію чи Австрію?Тут раніше був хтось зальотний і казав "не слухай понурих двачерів, їжжай в Нікчемчину буде тобі ЩЯСТЯ".
Мені теж подобалася Аргентина… на фотках. Не зупинила маса тривожних маячків, я мусів поїхати і це все провідчувати. І ось я тут, на протилежному боці планети. Хоча Аргентина порівняно з якимись шитхолами типу Парагваю - ще ого-го яке охуєнне місце.
Ти нічого не можеш знати про країну поки там не поживеш хоч декілька місяців і бажано, сяк-так взаємодіючи з сусідами і державою.
Щось мені підказує, попади ти в Нікчемчину, будеш уйобувати в ужасі. Або ні. Я до того що поки країна на картинці і в Ютубі якогось Птушкіна, ти про неї знаєш приблизно ніхуя.
PS Таїланд до кучі теж. В жизні туди не повернуся, щоб його їбали ведмеді.
0ec1a No.277214
>>277000Європці не хочеться відповідати на дуже незручні питання, чому військовозобов'язаних сирійців і паджитів теж не можна випизднути.
>>277126> щоб ще щось і платилиЩоби щось платило треба мати справу з усякими джоб-центрами і ухилятися від їх вакансій, це не працює що гроші просто капають з неба.
>>277130Я свого часу встиг трохи мати педагогічної практики, і вже крінж не ловлю з таких. Ну хіба що в сенсі, нащо так жити, якщо вже бути довбойобом і всирати майбутнє, то хоча б робити це по кайфу, баб на потоці мацати, в ммо сидіти до втрати пульсу, оце все.
>>277137> нафіга ти два роки потратив на цю фігню, якщо вона була для тебе не важлива?Питання валідне, вступати по принципу "не взяли в мед, піду в пед" досить тупо.
>>277178В Яси можна зганяти і просто подивитися на цивілізацію, ловив себе на думці, може і не їхати нікуди далі. Але на той момент сильно очкував і хотів фізично далеко від України, тому далі дістався до Австрії, і потім до Хорватії.
0ec1a No.277216
>>277206Ти хоч куди-небудь вилізи подивитися без батьків, хоча б з Бєльць в Кишинів сам прокатайся, тріумфальну арку помацай.
cf072 No.277226
Ахтунґ! Ахтунґ! Ахтунґ!
Віхтіґє еріннерунґ!
Сербіше підореллен, ґєген зі нахуй!
Верляссен діезен тред шнель!
3360a No.277228
>>277214> може і не їхати нікуди далі.Мене аж тільки зараз Румунія відпустила, а то все не йшла з голови.
> на той момент сильно очкував і хотів фізично далеко від України,А зараз вже нема тряски? Що змінилося? Чи просто саме пройшло?
cc9d9 No.277242
Ес іст унтерменшн верботен ді ергабене Шпрахє дес Фатерлянд цу шпрахєн!
Німм дайне ганде вон дер Тастатур унд ґєг веґ вон Компутерн!
6b212 No.277245
>>277216>>277212>>277214Зрозумів. Дякую за поради. Поки що перенесу розмову з батьками і послідуючи дії на літо після екзаменів, зараз, на жаль, не вийде.
3360a No.277246
>>277245> Зрозумів. Дякую за поради. Поки що перенесу розмову з батьками і послідуючи дії на літо після екзаменів, зараз, на жаль, не вийде.Ну тобто тобі поїбать на перший крок, який я тобі сказав - пошуршати в ТГ?
Це треба робити ДО розмови з батьками.
c8866 No.277249
Ді славішен тіере зінд ніхт вюрдіґ, діе Арішен Сімболєн цу верштеген!
6b212 No.277251
>>277246Ах, точно, забув…
0ec1a No.277253
>>277228> А зараз вже нема тряски?Трохи напрягає, що якщо станеться гойда з НАТО, то 100% зачепить Польщу, але враховуючи що практично скрізь якась хуйня і свої мінуси, то поки добре сидиться сижу тут. Плани на штати трохи пожухли з трампівськими пакращеннями типу змін статусу в посольствах своєї країни, сподіваюсь наступники це відкатять.
> Чи просто саме пройшло?У мене початково були плани на Загреб - там є філіал тої контори на яку я на той момент працював і один знайомий, виїхавший ще до 2022.
Але за три тижні я зрозумів що нє, далекість від України того не варта, не в Хорватії точно:
- ціни на житло і хавку дорожче австрійських,
- мова абсолютно нерозбірлива що усна, що письмова, на рештках знань німецької за школи в Австрії і то краще з цим. Виживати з перекладачем в телефоні якось не в кайф
- якась нереальна кількість паджитів з рюкзаками Wolt які можуть збити на тротуарі
- велодоріжок під тих паджитів не завезли, переходів теж, традиційний південний автопіздєц, при цьому без своїх коліс громадським транспортом не дуже хороша зв'язність
- буквально все ІТ сконцентровано в вузенькому клаптику, з яких по моєму профілю 1. В одних лише Ясах таких було 4.
- бюрократична невідомість, навіть де отримати ТЗ інформація застаріла на рік, якісь складніші взаємодії типу нотаріально завірити переписання хати на кота довелось би значно важче пробивати.
Ну от ці фактори страх близькості до України і рашки передавили.
20d0b No.277255
>>277130>не такий ядучий, як румуно-австро-анонОт не треба, "я - милосердний", як казав голівудський Ксеркс.
Завжди співчував нашому юному ухилянту, бо мав схожі проблеми, хоч і не настільки запущені.
Йому я хіба порадив би менше читати тутешніх трясунів і новини, які вони приносять. Діяти треба згідно подій, а не новин, що про щось там розмовляють. Зрештою в Німеччину можна спокійно поїхати по робочій візі, там брак офіціантів, кухарів, електриків і подібного персоналу, як тут радили.
20d0b No.277257
>>277242>ґєгҐегнув з того, я ти geh вимовляєш.
3360a No.277272
>>277255> Завжди співчував нашому юному ухилянту,А, та вєм що ти малого завжди жалів, я в цілому про стиль общенія в плані обкладання хуями. Просто криво висловився.
3360a No.277274
>>277258> Йому треба їхати і відчувати, якраз вчитися саому аналізувати і приймати життєві рішення. Тягне в Німеччину - хай їде в Німеччину, а там розбереться.> Йому треба їхатиБаза. Але з його темпами я того хіба на пєнсії дочекаюся. Ну зобачеми.
3360a No.277277
Нате вам під шумок чутка городішка, де я зараз живу.
Одна з них (не та шо гостра) - це Аннапурна. Восьмитисячник.
Які вони грандіозні…
4c89c No.277319
>>277155> Не втікти ж мені з хатиСкажи, что за хлебом вышел.
0ec1a No.277320
>>277278Чисто фізіологічно життя на такій висоті не має якихось особливостей? Сам лише раз їздив на гору в 2.3 км, прикольно, але мені не сподобався темп з яким обгорав від сонця.
6ef45 No.277374
>>277361> остается политически сложньімНу все як поляк казав, обмежуєш вʼїзд білим людям близької культури — поясни виборцям відсутність обмежень сирійцям-бабахам, які могли б вернутися і воювати з кривавим режимом Асада. І частково про це казав тибетський скуф — якщо будуть отак розділяти за статями, вважай посипалась правова система ЄС.
7df36 No.277408
>>277320> Чисто фізіологічно життя на такій висоті не має якихось особливостей? Сам лише раз їздив на гору в 2.3 км, прикольно, але мені не сподобався темп з яким обгорав від сонця.Саме отут - це не висота, це як раз долина з озером неслабеньких розмірів.
А там де я був, то зо 2 тижні жив на висоті 2800 і кілька днів на 3500. На 2800 там вся фішка тільки в тому що холодно. Літом вдень норм - біля 20. Але сніг може випасти літом тільки так. Ну і вночі бодрячок. А загар - ну куди ж без нього в горах.
А от на 3500 там сніг літом - це вже нормальна історія. не те щоб лежав постійно, але це не "вау", нормальне явище.
Дві фотки - одна в долині - 32 градуса тепла, друга - на 3500 м - там десь я хз, може +5 було.
ffc56 No.277441
Сербська підорелла, уході!
6b212 No.277464
>>277463
>розбещених інтернетами малоліток без освіти і фаху, які мріють бути БЛОХІРАМИ
Такі ще існують?
6b212 No.277575
А взагалі такий собі вірш, не сподобався.
6b212 No.277752
>>277585
Мені що, нема що робити?
52601 No.277882
>>277877Дальше - больше. Готовьтесь, хохлы. Сначала перестанут принимать новых. Потом, когда дела совсем плохи будут, начнут депортировать хуемразей прямо в ТЦК.
По-братски предупреждаю, валите из ЕС пока еще можете.
Ладно, пока, я сходку.
302d1 No.277896
>>277882>валите из ЕС пока еще можетеДостатньо зробити робочу візу, щоб не залежати від ТЗ. Тут дехто вже зробив і в вус не дує. Але хай кацап помріє край дороги, що іншим гірше.
0ec1a No.277980
On Tuesday, June 2, Ukrainian national Tetiana Stakhiv (51) appeared before a court in Dublin.
She had temporary protection status due to the war in Ukraine, but was living in Ukraine and allegedly traveled to Ireland to fraudulently claim welfare benefits.The court heard that during the six-month period from October 2025 to April 2026, the defendant received €11,785 in unemployment payments. Including ARP-related payments, the total amount rose to €18,985.
9048d No.278237
>>277206Про Erasmus+ не думав? Ти розумний, легко знаходиш спільну мову з людьми з інших культур, бо у єврейчиків викладав, підтягни англійську або французьку й спробуй обмін. Це шанс пожити за кордоном, поєднати роботу й навчання, розширити горизонти та прокачати CV. Подумай про програми, що підходять за спеціальністю, зберігай дедлайни й вимоги до мовного рівня поїхавши, зможеш краще зрозуміти, чи варто лишитися, шукати роботу або повернутися з новими перспективами.
912ac No.278247
>>278237>Про Erasmus+ не думав?>гуманітарна психологія
>Ти розумний>гуманітарщина СНГшної параші
>легко знаходиш спільну мову з людьми з інших культур>долбойоб з хати не може вийти без копнякалоооол
d741d No.278334
>>278237Оце приклад правильного підходу до спілкування українця з українцем
>>278247А ось це - неправильного
d741d No.278335
>>278249А ось, ти зумер, неправильно до життя підходиш. По ерасмусу на семестр зʼїздити, це як на на море влітку поїхати. Тебе там одразу цноти лишать.
356d1 No.278337
>>278334>приклад правильного підходу до спілкування українця з українцем>неправильного"Сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить"?
не знецінюю твоє бажання допомогти, та напевне чув приказку "добрими ділами…", в даному випадку "… й Еразмус нитиком-зумером можна згівнити" 66db1 No.278347
>>278237Йому б від батьків спершу відірватись в гуртожиток. По собі знаю, що з зон комфорту глибиною як у нього вилізти можна лише поступово.
6b212 No.278365
>>278335Може й міг би спробувати, але поки що для мене це здається просто титанічним квестом.
abd46 No.278379
>>278365Найважче - почати.
0ec1a No.278615
Тут здається хтось розповідав про роботу копірайтером. Як ним живеться зараз, в епоху ШІ?
86c62 No.279075
>>278921Овощи в кредит
@
Еще доступнее
Kavoo?
У меня как раз оттуда 1 приднестровская гривня осталась на память
d2ba0 No.279099
>>278615Я. Комусь там відповідав про щось, то було на межі 23-24 років. За ці роки очікуване відбулося - рерайтерів і прочих макак від світу писанили помножило на нуль. Сильно стиснувся ринок в цілому. Те що і раніше потребувало смислів і сякої-такої якості - й надалі ціниться. Нормальним писакам тільки легше стало. Бо якщо робити з умом, то ШІ за тебе напише все що треба, а тобі залишається лише відрізняти хороший текст від поганого. І отут фішка якраз, яка ще поки що не вимила з професії живих людей. Бо в тому і різниця. Згенерувати текст може будь-хто, а от відрізнити хороший від поганого - з цим уже сутужно. Особисто у мене просто стало набагато більше вільного часу.
302d1 No.279165
>>279136Лол, шизики всюди існують.
6b212 No.279764
Екзамени здав (але невідомо, чи завалив чи ні), залишився лише захист курсової, найважкіше.
6b212 No.280269
Я з цього не можу. Просто не можу. В мене залишилося 13 один до захисту курсовоi, а я посравився з батьками. Знову з приводу того, чого ми знаходимось в Молдовi, а не ще здесь, хоча б у Польщi. Розповiдати про аргументи кожноi сторони буде довго, зараз просто скажу що настрой одне одному ми зiпсували добре. А менi ще повторювати материал на завтра.
Давно не було настiльки поганого вечора.
0ec1a No.280288
>>280269Ти вже заїбав цим ниттям, можеш взагалі сформулювати, що конкретно ти в Німеччині чи Польщі робитимеш того, чого не робиш зараз у себе?
Щось не схоже, щоб ти збирався відкривати свій бізнес і користатися малолітнім віком для 0% подохідного податку, ботати науки щоб працювати на Intel чи IBM на зп сильно вище місцевих, чи був готовий фізично їбошити на птахофабриках, чи трускавці з мінімумом мозку. А якщо так, нащо тобі Польща?
Те саме Німеччина, фармити з держави соціалку - це фуллтайм робота, приблизно як за самим совєтським пломбіром і ковбасою треба було працювати стоянням в чергах замість займатися чимось своїм. Почитай чати "німців", скільки у них бюрократичного дрочева.
Гуманітарним оболтусом без розуміння чого ти хочеш краще сиди де батькам сидиться, а коли усвідомиш свої потреби, то їдь сам в потрібну країну.
0ec1a No.280311
>>280294Без комунікабельності і розуму, просто вйобувати можна і в Молдові. Але краще хоча б вчителем стати.
6b212 No.280407
>>280311Ну ти порiвняв, конечно, Польшу i Молдову.
6b212 No.280427
>>280413Працювати прибиральником, отримувати гуманітарку.
19072 No.280447
Дінь-ділінь-ділінь-ділінь
[співають і танцюють]
Тестимо новий прапорець.
Довго не протримається полюбасу.
19072 No.280460
>>280459
>Реально?Так вона ж поруч. Півтори години льоту з Катманду до Делі. Я тут не буду довго - 3 тижні тільки.
0ec1a No.280488
>>280447Як перші враження?
19072 No.280518
>>280488> Як перші враження?Якщо перші-перші, коли з аеропорта їхав у той чудо-район, де живу, то трохи кумедні враження. Бо було всю дорогу відчуття, ніби я їду в Київ з Борисполя. От приблизно такий ландшафт, дороги, мости оцеотвсе.
Але потім я побачив обізяну. Потім другу, третю… ТИЩІ їх на деревах і парканах якогось парку. Ото чутка торкнуло, бо так то я їх і не бачив ніколи в природі і водночас у межі міста. Реально ніби інопланетяни якісь.
Поселився в Pahar Ganj - той самий бекпекерський iconic-район, де можна хапнути колориту нормально і при цьому залишитися цілим і здоровим.
Каєф. Люблю таке.
Мене наперед напрягала чутка перспектива всюдисущої індійської воні. Натомість, єдине що тут воняє - це громадський туалет. На вулицях не серуть, конкретно тут. А так то норм, хоча обстановочка навколо явно не для фанатів "країн для білих людей". Дли них це, звичайно, повний піздєц.
4c89c No.280520
>>280518Лол, я задоджил поездку в Индию недавно, хотели в командировку отправить.
f4542 No.280523
>>280521Блять впн йобаний прапорець похєрив
0ec1a No.280534
>>280518> Якщо перші-перші, коли з аеропорта їхав у той чудо-район, де живу, то трохи кумедні враження. Ну так,
1) багато чорнозему
2) багато чорної металургії
3) багато айті аутсорсу
4) багато офісників
5) багато русофілів і заходоненависників
Справжня Україна!
4c89c No.280541
>>280521Не, я вместо этого поехал в командировку в другую страну в ЕС, где раньше не был.
20d0b No.280550
А я з'їздив би в Індію. Суто подивитися на той інопланетний колорит. Країни ЄС все одно плюс-мінус однакові в межах трьох дещо distinctive зон (соцтабірної, західної та середземноморської).
20d0b No.280551
Ще цікавлять Африка (неарабська частина) та Східна Азія.
0ec1a No.280651
Обери еміграцію.
Вибери безпеку. Вибери країну, вибери місто, вибери район. Вибери хороші дороги. Вибери роботу в автомотіві, зарплатну стелю в 4k євро та відсутність кар'єрних перспектив. Вибери малолітражку. Вибери іпотеку на 30 років під 2.5% та справно сплачуй внески. Вибери існування від зарплати до зарплати. Вибери прогресивний податок. Вибери садочок, вибери школу. Вибери кешбек та податкові вирахування. Вибери поганий сервіс та магазини що зачиняються о п'ятій вечора. Вибери тільки готівкове обслуговування. Вибери дорогий та неякісний інтернет. Вибери безліч заборон та обмежень на все навколо. Вибери сортування сміття. Вибери мігрантські квартали. Вибери круасан по 10 євро. Вибери мовні екзамени та процедуру отримання посвідки на постійне проживання. Вибери черги в лікарнях. Вибери мультикультуралізм. Вибери чесні суди та співгромадян-стукачів. Вибери літкод. Вибери багатомісячну підготовку до співбесід. Вибери behavioral interview. Вибери фаанг та ретельно працюй над promotion package. Вибери $500k. Вибери rest-and-vest, вибери картку революта, вибери стоки та ETF. Вибери пусті балачки, вибери розмови про гроші. Вибери студію за 6000$, вибери наркоманів на вулицях, вибери чужий культурний контекст. Вибери злочинність, вибери рівність, вибери дискримінацію, вибери толерантність. Вибери податкового адвоката. Вибери медичний туризм до Турції. Вибери джанк фуд, підписку на нетфлікс, надмірну вагу. Вибери спеку, вибери холод. Вибери мігрантські чати, вибери бюрократію, вибери паперову пошту. Вибери кілометрові гайди, вибери релокаціїні аґенції. Вибери бічування по різним квартирам, AirBnb та життя на валізах. Вибери прикордонника який візьме хабаря, вибери нічну мандрівку через ліс. Вибери петицію про скасування заборони на виїзд чоловіків. Вибери чат «повістки львів».
Але навіщо мені це все? Я не став обирати еміграцію, я обрав дещо інше. Чому? Жодних «чому». Які можуть бути «чому» коли є Україна та КВЕД 62.01?
302d1 No.280661
>>280651>Вибери бічування по різним квартирамТипу в Усраїні автоматично квартиру видають у власність?
9114d No.280706
>>280661В Усраїні її можна успадкувати.
570d0 No.280731
>>280706А до того типу не треба тинятися по зйомних квартирах?
Зрештою успадковану квартиру в Усраїні можна продати і купити в Європі щось. Бачив відоси як люди за 20к купляють собі будиночки на селі у Франції та Португалії.
Але ясно, шо то доволі криво складений бейт. Там же багато фігні, типу що українці Нетфліх не дивляться або що в ЄС не можна здорову їжу готувати і їсти, лол.
9114d No.280762
>>280731> А до того типу не треба тинятися по зйомних квартирах?Ніколи не тинялася, нахуя?
Якісь вигадані проблеми, чому в нас усі жили або в своїх батьків, або в їхніх сватів? Я в принципі ніколи не чула про цю нову моду, щоб дітей у 18 на мороз виганяти, це хто так робе?
302d1 No.280837
>>280762>щоб дітей у 18 на мороз виганяти, це хто так робе?Так совки до пенсії раді мізки виносити дітям, але діти ж не
всі дурні - і розуміють, що рента за зйомну хату це невелика плата за відсутність психологічного насильства і здорову менталку.
>Ніколи не тиняласяВоно і видно.
6b601 No.280850
>>280762Бо твоє оточення – совкопідерахи, а ти – сєрбска підорелла.
9114d No.280996
>>280837> що рента за зйомну хату це невелика плата за відсутність психологічного насильства і здорову менталку.Психологічне насильство для мене більш прийнятне, ніж перспектива все життя вйобувати, просто щоб існувати. Я вже й так у петлю лізу від цього.
>>280850> Бо твоє оточення – совкопідерахи, а ти – сєрбска підорелла.Мінуси будуть?
9114d No.280997
>>280900Нитик? Нитик. ЩйСБД.
19072 No.281002
>>280996> Психологічне насильство для мене більш прийнятнеБро (чи хто ти там), воно й так то очевидно, що тебе крепко pojebalo від оточення. Але чи не ставиш ти тілєгу попереду лошаді? Бо кагбе з відбитою менталкою життя itself теж не рахат-лукум ніхуя, не кажучи вже про вплив на цілі, мотивацію, взагалі вибір способу життя.
912f4 No.281008
>>281006Шо сі стало?
Якби купа країн окрім Польщі. Загалом купа країн поза ЄС, я не розумію на що клоун сподівається, коли випрошує в Ґейропи не давати ТЗ чоловікам.
19072 No.281009
>>281008Там скоріше саме про Пільщу йдеться. Оте все загострення, ордени вотетовотвсьо
0ec1a No.281010
>>281008Я скоріше кекаю з думок про повернення в Україну заради дешевого фопчика, мовляв, бронь дають.
Країн де є ВНЖ за фопчик справді мало, але захочеш жити, і не так розкорячишся.
912f4 No.281011
>>281010Чувак, який мені контакт зеленої машинки давав, живе в Албанії за номад-візою. Варіанти завжди є.
0ec1a No.281016
>>281011Тому і кек, з усіх варіантів всерйоз розглядати крутку слотів з бронюванням. Тим більше ті хто пішов в мілтек всі ниють, як їх нагинають на овертайми, працювати по суботам наприклад норма.
302d1 No.281048
>>281016>Тому і кек, з усіх варіантів всерйоз розглядати крутку слотів з бронюваннямНу це кек, так.
>ВНЖ за фопчик справді мало, але захочеш жити, і не так розкорячишсяІ, гадаю, це набагато простіше, ніж з'їбати з УНДР. Завжди про це згадую, коли задумуюся про труднощі легалізації за кордоном.
44a57 No.281074
>>281016Все так. Чув від знайомого що у них 8-20 по будням та через раз субота робоча та ще й з бронюванням кидають. Хоча може там просто якийсь охуївший кабан.
0ec1a No.281083
>>281074То скрізь так, бо можна шантажувати що для бронювання вже оновлені дані і пройдена ВЛК. Ще до речі дрючать поліграфом при рекрутингу і обов'язковою роботою з офісу, куди інколи прилітає.
e4565 No.281089
>>281083>поліграфомСук, ніяк лоллірувати не можу перестати) Це ж наскільки тре опусщєнкою бути, шоб на таке говніщє погоджуватись… Прям як на корпоративний баттплаг)
4c89c No.281096
>>281006Вот фауны ещё бегает
>документы в порядкемогут быть ровно до их проверки, соответственно никогда.
9114d No.281124
>>281002Що з моїм способом життя не так?
9114d No.281125
>>281006> ТуркиСвіжа сейсмоактивна зона, не раџу.
302d1 No.281126
>>281124>Що з моїм способом життя не так?Ну, наприклад. Це лише один приклад.
>>280996>Я вже й так у петлю лізу від цього. 9114d No.281127
>>281126Ну так а які варіянти?
9114d No.281128
І я дивлюся на інших, яких робочим графіком їбуть і в яких ще й родина є — я ще і близько не в такій скруті, як вони. То взагалі пиздець, нахуй так жити.
754fb No.281132
Шведы озверели: с 1 июля кроме обязательных занятий SFI по 4 часа в день 4 дня плюс учетная домашняя работа через онлайн добавили еще какой-то курс 40 часов в неделю. Я слегка охуел и переспросил, эт че, терь 104 часа суммарно? Сказали, нет, 40 всего! Хуй знает, как они там будут разбираться, но я их маму ебал с их SFI, Arbetsförmedlingen, Försäkringskassan и шведский lagom с ними вместе взятый.
19072 No.281142
>>281124> Що з моїм способом життя не так?Покажи мені пальцем, де там сказано, що з ним щось не так. Те що я кажу про pojebalo, так це не про спосіб життя. Це про pojebalo. А так то кожен грає у свою гру, мені яка печаль.
4d53a No.281276
>>281127Полюби свою роботу - і не працюватимеш жодного дня.
:)))))Мені, наприклад, подобається вджобувати, я доволі азартна, ще й конфліктна людина, в корпоративному середовищі чудово розкрився.
6c216 No.281334
>>63477Пизда як хочу на свободу. В сзч і подалі з цього жидівського концтабору.
Хто шарить в яких англомовних країнаах простіше влаштуватися і де найменше ніггерів та укроніггерів?
0ec1a No.281336
>>281334> яких англомовних країнаах простіше влаштуватисяІрландія.
> де найменше ніггерів та укроніггерів?Сінгапур.
Обидві - дуже поганий вибір без розуміння специфіки.
d3cc5 No.281338
>>281336Хм… Я колись думав про Ірландію. Чим погана Ірландія?
7818a No.281340
>>281338Провінційна параша з голімою природою і з оверпрайснутим усім.
9114d No.281341
>>281276> Полюби свою роботуТа у тому й справа, що робота в мене ахуєнна, і я залюбки нею займаюся, коли пре.
Проблеми в іншому:
1) Я не розумію, нахуя ідеологічно це все треба, що ми робимо. Ну типу, якщо я з дитинства ненавиджу аморальних волелюбних уїбанів, які смалять, пʼють, їбуться, не роблять домашку і в цілому заважають мені жити, то треба на тоталітарний режим працювати, а не на західний світ і тим паче не на швабодку, «права людини» і оце все.
Тільки от парадокс у тому, що я вже стільки нахрюкала-наскакала, що фільтрацію не пройду напевне, плюс я трап і страшенно боюся шлюбу й сімейних обовʼязків. При цьому впевнена, що треба рятувати Білу Расу і вводити загальнообовʼязкову народжувальну повинність. Тобто виходить, що мені теж потрібна свобода, але для іншого, ніж іншим, до того ж я сама ворог свободи. Всі ці парадокси мене розривають просто.
2) Я з дитинства звикла займатися своїми власними шизоідеями, яких у мене сила-силенна і які я за все життя не розгребу вже. Вони завідомо пріоритетніші, ніж будь-що чуже-навʼязане, хай хоч воно сто разів мені цікаве.
>>281334> і де найменше ніггерів та укроніггерів?У Сербії ліл.
>>281338> Чим погана Ірландія?Усе страшенно дорого, нещодавно он українку там ховали, так €9k на все влетіло. Плюс виплати по ТЗ вони ВЖЕ згортають.
Я сама не розумію, чому в цю парашу стільки українців поперло і нахуй вона їм треба, певне, саме через фактор англомовности. А нахуя вам ця англомовність? Тим паче, там свій діялект, який на слух хуй розбереш.
7818a No.281342
>>281341>Тим паче, там свій діялект, який на слух хуй розбереш.В діялекті та пизданутій вимові легше розібратись, ніж вивчити нову мову з нуля.
d3cc5 No.281343
>>281341> чому в цю парашу стільки українців поперло і нахуй вона їм треба, певне, саме через фактор англомовностиТа я інших мов не знаю, а починати вчити умовну свинячу німецьку це щось не реальне для мене. Хіба що слов'янську можу осилити, але ляхів я однозначно їбав в тупий собачий рот. В Чехії так само чую халява закінчується, там українофобія зростає. А які ще країни можна розглядати навіть не знаю.
9114d No.281346
>>281342> з нуляТи будь-яку індоєвропейську мову вже завідомо не з нуля учитимеш.
Плюс врахуй, що у багатьох європейських країнах і так англійська у широкому вжитку. Аж до того, що нею й офіційний документообіг можна вести.
Залежно від професії, можна й в принципі місцеву мову не вчити.
>>281343> халява закінчуєтьсяА де вона не закінчується? Ви всі хочете на виплати присісти, ліл?
0ec1a No.281354
>>281338> Чим погана Ірландія?Їбєйшими цінами на оренду, завищеними на все інше, і відсутністю роботи. Єдине чим Ірландія цікава - це мінімальними корпоративними податками, через що в ній приземляються представництва всіляких Apple в ЄС, але це не для тебе написано.
d3cc5 No.281355
>>281346>Плюс врахуй, що у багатьох європейських країнах і так англійська у широкому вжитку. Аж до того, що нею й офіційний документообіг можна вести.Я би на це не надіявся, навіть якщо так, то ти випадаєш все одно з соціуму і прив'язаний лише до обмеженого кола людей, які навряд мені будуть цікаві. Оскільки я не зовсім програміст, автохтонна мова тієї території доведеться вчити як мені здається.
> де вона не закінчується? Ви всі хочете на виплати присісти, ліл?Та ні, я просто хочу жити. Заробити собі на квартирку чи в ідеалі дім, знайти нормальну місцеву тьолку щоб зачати їй дитину і все таке, спробувати життя нормальної білої людини короче.
d029b No.281357
>>281334лол
Это тебе только в Китай надо! ахаха
0ec1a No.281360
>>281343Мова це важлива звісно, але треба починати з роботи і перспектив легалізації.
>>281355> Заробити собі на квартирку чи в ідеалі дімЦе вже дохуя амбітно в 2к26, навіть у місцевих є проблеми. І навіть якщо ти багатенький буратіно, ще далеко не в кожній країні тобі без громадянства чи ПМЖ ту квартиру продадуть, а тим більше відкриють іпотеку.
9114d No.281363
>>281355> то ти випадаєш все одно з соціуму і прив'язаний лише до обмеженого кола людейБлядь, ну я шось теж помічаю, що з сербами останнім часом усе менше контактую, усе руси та руси. І шо?
> які навряд мені будуть цікавіА хто тобі цікаві? Це найвизначальніше в такому випадку.
>>281355> Заробити собі на квартирку чи в ідеалі дімНу тоді тобі тим паче треба країна з дешевим житлом, ліл.
d3cc5 No.281365
>>281357Та ні. Азіатчини і рабства мені в УНДР вистачає сповна. У хіхла цілком азіатський менталітет, починаючи від естетики, ставлення до життя, власної гідності та роботи, закінчуючи споживанням. Гуків я теж не вивожу короче.
0ec1a No.281366
>>281365Ну то ти губу розкатав, доведеться визначатися між гуками, ляхами, неграми і жидами, або їх комбінаціями.
d3cc5 No.281367
>>281360> треба починати з роботи і перспектив легалізаОт звідси починаються проблеми, я знаю не мало, по різних напрямках, але в той же час не є професіоналом ні в чому. Якийсь стаж чи квпліфікацію я теж підтвердити не зможу. А різні заводи і птахофабрики для гоїв одразу нахуй.
Тут хочеться країну або територію яка не лізе тобі в анус і впустить до себе без попередніх умов.
> далеко не в кожній країні тобі без громадянства чи ПМЖ ту квартиру продадуть, а тим більше відкриють іпотеку.Ладно, якщо знизити планку і забити на ідею країни без ніггерів, які відкриваються варіанти?
d6072 No.281368
>>281367>якщо знизити планку і забити на ідею країни без ніггерів, які відкриваються варіанти?Намбія, Ботсвана, Зімбабве, Мозамбік.
0ec1a No.281369
>>281367> Якийсь стаж чи квпліфікацію я теж підтвердити не зможу.Диплом є?
> А різні заводи і птахофабрики для гоїв одразу нахуй.Лишається онліфанс.
> країну або територію яка не лізе тобі в анус і впустить до себе без попередніх умов.Це охуєнно вузький фільтр, зараз скрізь закручують гайки. Польща, наприклад, в цьому плані супер ліберальна, бо дозволяє на ТЗ відкрити фопчик і по ньому ж мати ВНЖ, дуже мало де так можна.
Взагалі з такими плутаними хотілками мабуть найкраще в Молдову, російську більшість знає, все досить схоже на Україну часів Януковича, роботи так само немає як в часи Януковича.
9114d No.281370
>>281366Щось я нічого з перерахованого в Сербії в значущій мірі не бачу.
d3cc5 No.281371
>>281368> Намбія, Ботсвана, Зімбабве, МозамбікТобто Франція? Не знаю, чув що там є непогані місця, але знову ж таки французька мова це якийсь огидний пиздець, я боюся що не почну. Із мов я почну тільки слов'янську, англійську, мені імпонує іспанська, але боюся що без знання мови мені світять тільки заводи і фермерська хуєта.
9114d No.281372
>>281367> не лізе тобі в анус і впустить до себе без попередніх умовЗнову Сербія, кєк.
9114d No.281373
Взагалі, Румунія чи Іспанія підійшли б теж.
9114d No.281374
>>281371> огидний пиздецьПитання звички.
d3cc5 No.281375
>>281369> Диплом є?Диплом є, але кому він потрібен, це ж українська хуйня, тому ніде в світі вона не котується, скоріше за все.
> Взагалі з такими плутаними хотілками мабуть найкраще в МолдовуНасправді враховуючи перспективи тут, то Молдова вже не такий поганий варіант. Це корисна порада.
9114d No.281377
>>281375> кому він потрібенВ Сербії за диплом можуть дати на рік боравак по таланту. Це на перспективу, якщо тут тимчасовий захист згорнуть, а так нахій воно українцям потрібне.
9114d No.281378
Я от перевізнику ще докидувала плату, щоб диплом перевезли, бо ж не власнику диплома заборонено перевозити його через кордон і треба від митників ховати. Ну й що, ліл, справді так собі й лежить досі і не згодився. Ну це специфіка ойті, звісно, тут в принципі дипломи нахій не потрібні особливо.
d3cc5 No.281380
>>281377Проблема з сербією полягає в тому, що там живуть сербобляді. Теж не дуже хороший нарід, я чув там русофільсьво процвітає, а я хочу подалі від росіянства, вишивати та нафронтників, пред'яв за волинську різню і ставати на коліна за БЛМ/ляхи лайфс меттер/жидорва лайфс меттер etc.
19072 No.281381
>>281375> Диплом є, але кому він потрібен, це ж українська хуйня, тому ніде в світі вона не котується, скоріше за все.Тут чутка задохуя знецінюєш. По-перше, можна зробити нострифікацію, тоді він буде щось важити. Але тут я не копенгаген, бо давно це робив для тодішньої тян. Може й толку все одно буде не дохуя для влаштування на роботу.
Але безвідносно того, диплом про освіту може потім ще й як згодитися при оформленні якогось номад-внж. Як в Дубайську наприклад.
Ну тобто розраховувати на диплом не варто, але й просто підтертися ним теж ту мач.
19072 No.281382
>>281380> а я хочу подалі від росіянства, вишивати та нафронтників, пред'яв за волинську різню і ставати на коліна за БЛМ/ляхи лайфс меттер/жидорва лайфс меттер etc.[лізе обніматися]
I know that feel bro…
9114d No.281383
>>281380> я чув там русофільсьво процвітаєУ тебе інфа протухла, Z-ники тут ще у 2023-му виздихали, всім похуй. Навпаки, вони надивилися на понаїхалих русів і вже рожеві окуляри спадають і руси, що давно тут живуть, починають на русофобію скаржитися. Ну є чациленди, де всякі пришмаляні свідки косовоможимпавтаріть ходять, але можеш на них не зважати.
У нас у Воїводині тим паче всієї цієї хуйні. Негра якщо й стрінеш, то це чи якісь туристи у піджаках, чи, раптово, кацапи, я не знаю, де вони взялися: чи то онуки Олімпіади, чи то випускники РУДН, кацапською прямо без акценту шпарять.
9114d No.281384
Я в Одесі більше негрів бачила, карочі.
d3cc5 No.281385
>>281379Економічний. Але по спеціальності ніколи не працював, із близького я можу в торгівлю, ну але все упирається в мову. В ідеалі я так і хочу, накопити трохи грошей в тій країні і працювати сам на себе.
d3cc5 No.281386
>>281378> Я от перевізнику ще докидувала плату, щоб диплом перевезли, бо ж не власнику диплома заборонено перевозити його через кордон і треба від митників ховатиНу це важливий нюанс, бо я навіть не підозрював про такі підводні камені, також візьму на озброєння.
d3cc5 No.281387
>>281382❤️
Ще цікавить таке питання, українські ЗМІ часто розносять тейки що європейські країни, при умові що ти білий цисгендер мобілізаційного віку чи сзчшник, то вони потроху приймають законодавчу базу для депортації, це правда?
f4339 No.281388
>>281387Он у Београді Галя Балувана відкривається, людей набирають.
9ecef No.281389
>>281385Блять, самий беспонтовий диплом, лол)
Хоча, може якшо реально шариш за сучасні економіку підприємства, бізнес-моделі, предиктивну аналітику, логістику та місцеву податкову базу, то навіть розібравшись з тарґєт-лангуаге на елементарі лвл можеш шось пробувати накілішувати.
Однак з економістів, котрі мені встрічались, 99.(9)% дроби не можуть додати, не те, шоб похідну взяти, лол)
19072 No.281390
>>281387> потроху приймають законодавчу базу для депортації, це правда?Ійой…
Тут в цьому реченні більш-менш частково вірно тільки "потроху приймають законодавчу базу".
Вереску в тіктоках багато, але насправді там зараз реально в підвішеному стані тільки питання надання захисту новоприбулим білим цисґендерним прутненосцям. Хто вже має ТЗ, на цьому етапі нібито не відберуть. Але там ще поки-що йдуть тьорки.
Мені взагалі оця вся ситуація з українцями в Європі нагадує той мем з "Ви находітєсь здєсь…"
Ївропі доведеться крепко так наступити на власні ж задекларовані цінності, і от прям літераллі вдатися до прямої дискримінації. Ну зобачеми.
0ec1a No.281392
>>281375> це ж українська хуйняЯкщо вуз державний і 4+ рівня акредитації, то котується, він потрібен бінарно є/немає для чиновників для оформлення ВНЖ, а не які там бали. Те що економіка звісно гірше.
>>281380> я хочу подалі від росіянства, вишивати та нафронтників, пред'яв за волинську різню і ставати на коліна за БЛМ/ляхи лайфс меттер/жидорва лайфс меттер etcТак Китай або Сінгапур є. В Китаї збс в режимі пофармити грошей і вражень і поїхати далі, шкода що для вкраїнчиків візу туди отримати той ще квест.
>>281381> По-перше, можна зробити нострифікаціюПоляки приймають тупо з місцевим нотаріальним перекладом, навіть без апостилю.
>>281387> вони потроху приймають законодавчу базу для депортаціїПоки вони її приймуть, в УНДР буде голодомор-2 з канібалізмом. Ну тобто те що приймуть я дуже навіть допускаю, але життя теж не вічне, треба користатися тим що є.
f4339 No.281393
>>281389Книговоди тут затребувані, на кожному кроці агенції. Бо вести бухгалтерію відносно тяжко, навіть для паушалів.
Але ж це треба тутешню специфіку опановувати, і мову.
d3cc5 No.281401
>>281385>Блять, самий беспонтовий диплом, лолТак і є.
> Однак з економістів, котрі мені встрічались, 99.(9)% дроби не можуть додати, не те, шоб похідну взяти, лол)І я один з них. Ну що я можу сказати, що батьки дали в свій час, те і прийшлось жерти з лопати.
d3cc5 No.281407
>>281392> це ж українська хуйняЯкщо вуз державний і 4+ рівня акредитації
Підпадає, це вже щось.
> По-перше, можна зробити нострифікаціюПоляки приймають тупо з місцевим нотаріальним перекладом, навіть без апостилю.
Ні, Ляхія однозначно йде нахуй, для мене вже краще загинути на війні невідомо за що. В мене ідея втекти подалі від хворого суспільства, в перетікати з одного в інший, прямо до окупантів, ну це хуйня, навіть якщо там шансів вижити більше.
> Поки вони її приймуть, в УНДР буде голодомор-2 з канібалізмомТеж правда.
de3d7 No.281413
>>281401Блять, я не з твоїми предками спілкуюся – ти-то де був весь той час, в тюрмі сидів, чи шо? лол) В опшім, ти дохуя перспективний значить, бо маєш шанс стати
1) економічним експертом
2) експертом по інвестиціям в форекс чи крипту
3) адміном тг-каналів
4) айтішником
5) весільним фотографом
6) різноробочим на будові
Останній варіант не варто недооцінювати.
5aaf2 No.281414
А, ну і ше
7) діджеєм
8) продаваном в овочевій будці
9) прибиральником
0ec1a No.281415
>>281407Ну то азіатів дивися, там правда свої проблеми і історичні дойоби один до одного.
d3cc5 No.281430
>>281413> економічним експертомСкоріше у сфері інтернет-маркетингу, зробити так щоб магазин мав замовлення, я це одразу можу.
> експертом по інвестиціям в форекс чи криптуНі. Я не скам, пездіти не вмію.
> адміном тг-каналівАдміном так(в залежності від вимог), тг-каналів - ні, не подобається, якби душа лежала до цього, то вже б цим займався.
> айтішникомДивлячись що, якщо програмістом, то я жодної мови не знаю, знаю тільки що пітончиком можу оволодіти в короткі строки. Для себе в будь-якому випадку мрію цим зайнятися.
> весільним фотографомНіколи не мріяв про таку хуйню, але тепер, однозначно можу.
> різноробочим на будовіНе зовсім. Зараз я в рабстві і вибору нема, літералі. І тому я викупаю що різноробочка крім деградації і вбивства здоров'я воно нічого не принесе. Я можу тільки щось спеціалізоване, типу фінішної обробки, монтаж гіпсокартону, монтаж чи виробництво меблів, і то після короткого вводу у курс справ, ну типу неділя чи дві. Але саме будівництво, типу моноліт чи дерево-каркасна історія - однозначно ні. Не вмію і не хочу.
>>281414> діджеємНі.
> продаваном в овочевій будціНормальна історія, я в супермаркеті працював колись, аби тільки потреби покривало, до кінця життя тоді там би і залишився. До прикладу в Україні ця тема не закриває потреби.
>прибиральникомЯ в УНДР цим займаюсь, ну бо я в рабстві, це занадто важко, але дивлячись який графік.
d3cc5 No.281431
>>281415> Ну то азіатів дивисяУкраїнці це ті самі азіати, тільки європеоїдного розливу, я їх маму їбав. Оскільки я хочу на територію де буду пускати корні, то азіати меня не підходять, бо я білий і мені відповідно потрібна біла тьолка і суспільство максимально біле, щоб нащадки не стали унтерменшами.
0ec1a No.281433
>>281431> Українці це ті самі азіатиНу ти ж там не бував, щоб робити такі висновки. Взагалі нічого схожого, хоча б тому, що доїбатися на вулиці чи в черзі просто попиздіти бо бабці скушно - там таке немислимо в принципі, у всіх залізобетонна бульбашка особистого простору і щирий піхуй на оточуючих.
0ec1a No.281454
>>281407> Ляхія однозначно йде нахуй, для мене вже краще загинути на війні невідомо за щоА що не так, до речі? За майже два роки жодного спердолятора не бачив, а отой конфлікт що зараз може навіть на користь піде - при погіршенні відносин з УНДР можуть і понизити ступінь дипломатичної взаємодії і наприклад перестати видавати назад пішоходів через Західний Буг, як це стало з Угорщиною і Словаччиною, які не здають навіть коли їх кордон штурмують на воєнній техніці.
d3cc5 No.281465
>>281433З азіатів мені імпонує тільки Японія. Але я хуй знає як якусь з азійських мов вчити, це не реально.
Сінганпур? Я чув там на пляшку саджають за те що хот дог на вулиці їси, мені УНДР вистачає.
>>281454Та не гони, українофобія в Ляхії, бере початок як мінімум ще до народження Богдана Хмельницького, і це не закінчиться ніколи. В українця гененетично вшито вбивати ляха, а у ляха вшито помирати.
Особисто я потужно обісрався з плануванням свого життя, коли вирішив залишитись, я поплатився за це. Що вчасно не зняв чохли і не втік з цієї параші, бо була якась віра в націю і все таке.
Але, ти прикинь, приїзджаєш в Польщу, будєш там життя, їбеш ляшок в рот і в жопу, у тебе народжується унтерок який не знає куди діватися, чи то на коліна перед ляхами через батька українця, чи то на захист українців, чи то як я, - тікати подалі від всієї хуйні. Тобто треба трошки планувати всю цю історію, не ускладнювати собі долю і не плодити опущуних рабів і дегенератів як хохли.
0ec1a No.281468
>>281465Є така болгарська приказка, не можна мати одночасно хуй в сраці і душу в раю. Або буде порядок зі штрафами, або хохли з ніггерами заправлятимуть, потрібно обирати щось одне.
> В українця гененетично вшито вбивати ляхаМої предки при них панували значно краще, ніж при совках після. Ще краще, щоправда, панували при рейху, але на жаль швидко закінчився.
> їбеш ляшок в рот і в жопу, у тебе народжується унтерокСеред практично всієї укро іт спільноти знаю ну зовсім одиничні історії успіху не зі своїм самоваром. І то, це зазвичай такі ж білоруски чи ще якісь експатки.
> треба трошки планувати всю цю історіюТи почни з того, щоб просто виїхати, перспективи легалізації в тих чи інших країнах нині змінюються дуже швидко, так що не факт що буде можливість обирати. І в цілому, дуже бажано подивитися вживу, я вже після виїзду побував почергово у Молдові, Румунії, Австрії, Чехії і Хорватії, початково мітив на Хорватію, але за кілька тижнів зрозумів що ну от взагалі не моє, вже сильні ознаки маньяни, піздюхати по горам без машини не варіант, а для машини дуже погані дороги, житло і продукти дорожче ніж у Австрії, і взагалі їх нахрюк нерозбірливий, хіба що в інгліш онлі режимі жити. А ще проблемне отримання ВНЖ і потреба відмови від українського громадянства для хорватського, чого Польща не вимагає.
9114d No.281475
>>281468> Або буде порядок зі штрафами, або хохли з ніггерами заправлятимуть, потрібно обирати щось одне.На практиці в європарашах виходить, що для хохла порядок зі штрафами і депортація до УНДР на кожен пчих, а ніґґерам усе з рук сходить.
19072 No.281479
>>281430> зробити так щоб магазин мав замовлення, я це одразу можу.Піздєц…
З таким скілом я би вже мало про що парився в житті.
19592 No.281481
>>281479Довбень прост надіється заюзати чіт підскакування до кабана з необґрунтованим тейком "спусти ціну сука!"))
не володіючи даними про еластичність, скейлінг, ринкові умови та ROAS, бо згідно його-ж слів, похідну брати не вміє 3b794 No.281519
>>281454>За майже два роки жодного спердолятора не бачивМаневр вида "Не знаю, у кого там что не работает, у меня все работает" по-научному называется "ошибкой выжившего", а по-простому: пидарастизм, который, обычно, заканчивается визгом "ЗАЩО???!!! Уииииииии!!!!", когда воспеваемые и столь любимые ляхи дадут КОПНЯКА ПИД СМЕРДЮЧУ ХОХЛЯЦЬКУ ДУПУ! ахаха
7818a No.281547
>>281519Підарахо, спокнись.
76d9d No.281551
>>281338Не буду тегать всех подряд, вкрации могу рассказать як тут. Аренда действительно очень дорогая. Но в принципе за 600-800 евро можно найти комнату около Дублина, а там уже на автобусе/электричке добираться до работы. Цены на продукты очень дешевые, я ем дефолтную еду.
Работа есть, на стройку или фабрику всегда можно устроиться за 15+ евро/час. Тут для стройки нужны сертификаты safe pass и manual hendling, если кто то реально решит сюда ехать, пишите сюда я скажу куда можно пойти на бесплатные строительные курсы в Дублине на 3 или 5 недель и там их выдадут бесплатно, еще и с работой могут помочь. Хотя эти курсы изи гуглятся. Есть и другие работы, но нужен опыт, всякие водители, операторы каких то кранов, там уже зп от 20+ евро/час. А ну и можно доставщиком работать. У меня уже есть акк убера, но я там еще не работал, рассматриваю это как крайний случай, плюс надо електровел для этого покупать.
Стоит учесть, что в германии чи де там еще, без языка вы будете работать на таких же дно работах, поэтому не кидайте в меня шапками, ряя, что за дно ты тут предлагаешь.
Английский тут действительно специфический, ирландцы говорят как будто глотая начало и конец слова и говорят очень быстро. Слова сливаются и я не понимаю, что они говорят. Но это все еще лучше, чем вообще с нуля учить немецкий, испанский…
Вроде бы кто то писал, что природа тут плохая. Мне нравится, все зеленое, много каких то ручейков, холмов, тропинок, идешь зимой по частному сектору, а во дворе могут пальмы рядом с елками расти. Часто дожди идут, но так как морозы и снег тут большая редкость, то даже зимой просто и без задней мысли надеваешь дождевик и часто через 10 минут уже снимаешь. Могу еще накинуть копиума, что такой думерский вайб мне даже нравится, хотя больше заходит солнечная погода.
Пока еще не понятно, что будет с ВЗ, но Ирландия уже предложила переходный статус и он будет учитываться для получения гражданства. Подаваться на него можно будет с сентября, там условие, что надо год прожить в Ирл, полгода работать и не жить в гос. жилье. Но если защиту продлят до 28го года, то можно приехать и сейчас, прожить год и податься на этот переходный статус в след году. Ну это в теории, больше подробностей про этот новый статус обещают в сентябре.
Еще вспомнил, соц жилье и помощь в оплате жилья тут отменят до конца года. Скорее всего останется лагерь на первые 30 дней, за это время надо будет найти жилье и работу. Это сложно, но у меня получилось, если не получится, то можно на крайняк получать пособие и снимать койкоместо. В общим если вы одинокий волк без Марички и детей, то жить можно.
0ec1a No.281557
>>281519Це у підарах на спецзавданні все життя складається з маневрів і обісраних дуп, а утц діляться суб'єктивним досвідом.
cec73 No.281647
>>281547>>281557Длинное, протяжное "хрюююю…"
44672 No.281649
>>281647Шо ше спизданеш, свиното?
99c57 No.281736
>>281708Унилота. Давай якісь цікавіші бойові картінки, спецабсираційна свиня.
e4565 No.281737
Українцю дуже легко знайти собі японку якщо понизити вимоги та не шукати 10/10.
e4565 No.281739
Але треба бути готовим вчити японську та терпіти місцеве лицемірство. В мене друг переїхав до дівчини з Японії, минув рік пише дізнався що його дружина бувала в підарахії та спілкується з росіянами.
6b212 No.281753
>>281739>бувала в підарахії та спілкується з росіянами.О, ні, тільки не це, як так?!..
90b1a No.281761
>>281739Пффф, хуйня. У тян зазвичай секрети це шось типу дубайського шоколада чи єблі з собаками. Інше то не секрети, то так, мєлочішка.
ada98 No.281816
>>281736Дал тебе за щеку, не блогодори!
0ec1a No.281824
>>281823> CNGЦе що, оця шайтан-машинка рілі на метані?
19072 No.281825
>>281824
>Це що, оця шайтан-машинка рілі на метані?Понятія не єбу.
Але сама ця бляшанка - це прям мейнстрім-таксі.
19072 No.281827
>>281824Ще подумав що не виключено, що реально на газі. Бо тільки зараз дійшло, що не дивлячись на щільність потоку авторікш, я не сказав би що прям задихаюся від вихлопів. Та й взагалі якось не зауважив тих вихлопів в принципі, як щось на що варто звертати увагу. Хоча попадаються в масках місцеві. Може через пилюку хіба.
Завтра зобачеми, бо будуть покатушки трохи по ближнім до району точкам цікавим.
19072 No.282020
>>282009В Делі стабільність.
Але чомусь не відчувається. На Балі і в Малайзії (в КЛ) було якось жощє, хоча цифри сильно менші.
4c89c No.282056
>>281367> Тут хочеться країну або територію яка не лізе тобі в анус і впустить до себе без попередніх умов.Пчел, для таких требований надо из себя что-то представлять, причем даже не в смысле навыков, а в смысле капитала. Вообще, Греция не лезет в анус по дефолту и без перспектив легализации можно хоть 20 лет разнорабочим по стройкам мытарить. Но хочешь гражданство – заведешь налоговую декларацию.
> якщо знизити планку і забити на ідею країни без ніггерівЗачем так радикально?
https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Pylos_migrant_boat_disaster 9114d No.282065
>>282056Гагага, в
Тисі Еге-гейському морі втопилися, гагага, а могли б бочкобомби їбалами далі ловити, нуууу придууууурки.
4c89c No.282150
>>281465> у тебе народжується унтерок який не знає куди діватися, чи то на коліна перед ляхами через батька українця, чи то на захист українців, чи то як я, - тікати подалі від всієї хуйні. Тобто треба трошки планувати всю цю історіюКурочка в гнезде, яичко в пизде – а ты уже от яичницы нос воротишь. Ты флажок поменяй сначала, потом решай, где унтерков рожать, лол.
19072 No.282164
>>281465> їбеш ляшок в рот і в жопуI like your optimism.
a4bf0 No.282170
>>282164Знал одного такого, его мамка-инвалид у нас в "ошредку" мешкала, а он, значит, приходил, навещал, пушшо у него Директивы не было: он в Польшу съебал в 2017 или 2019 году и сидел безвылазно. Сам "атошник"-инвалид, ни УБД, ни инвалидность не оформил, полный дегенерат. Прибился к польке, или она к нему, там хуй разберешь. Сама бездомная, 3 детей от разных мужиков, он ей всю зарплату отдавал, а жрать приходил к нам, пока можно было и его поляки-капо не стали гонять, тогда ему мамка стала обеды выносить и свое пособие отдавать.
Справжній козак, йопта! гыгыгы
19072 No.282212
>>282185
>Ёпсель-мопсель!Малий, повір, то далеко не найбільша проблема у Родріґесів. У них і так все хуйово.
19072 No.282214
>>282212Бля, я родріґесами називаю всіх латиносів, тільки зараз побачив, що то ще й прізвище президенткині ліл.
7818a No.282215
>>282214>я родріґесами називаю всіх латиносівЦікаво. А я називаю їх педрітосами.
19072 No.282233
>>282215> педрітосамиЙо. Це точніше значно.
Я недавно ржав-усім-офісом, коли парагвайці щось там почали пиздіти на Бразилію - недавно, чи то на фоні футболу чи на фоні ще якоїсь убогої хуйні. Ну короч, валявсь. Можете павтаріть шолі, ґуарані? Досі оклигати не можуть після Лопеса, та й нема кому. Субстрат залишився такий, що й через хз скільки поколінь якість людського матеріалу просто феєрична. IQ середній між 80 і 90.
9114d No.282314
>>282135О, от ще причина, чому я ненавиджу море.
9114d No.282325
Зачем живого человека вообще ебать куда-то. Изверги и дикари.
6b212 No.282327
>>282325Молодой человек, это не для вас написано.
9114d No.282329
>>282327Руководства по выращиванию потенциальных ёбарей не нужны, как и сами ёбари.
90b1a No.282358
>>282331Ну в різнокольорової тяночки щось тіпо челсі, тому ТРУ
0df10 No.282360
>>282331Хто з тих прищавих каляс?
9114d No.282361
>>282358Як жіноча краса в цілому суперечить ТРАДИЦІЯМ, доки дівчина не вийшла заміж і продає себе, кєк?
Чи якщо ядучі кольори — то це автоматом МАЛАДОЙ ЧЄЛАВЄК ЕТА НЄ ДЛЯ ВАС? Ну так давно ж відомо, що саме трапи найліпше знають, що насправді потрібно чоловікові, ліл. У той час як баби остаточно ізолювалися в своїй інстаграмній шизі, і фемінізм тут мало причетний.