fba1e No.9515[Last 50 Posts]
ТРЕД ПРОБЛЕМ УКРОАНОНІВ НА ЧАСІ №14За гучними перемогами, кінохроніками йобки окупантів, обіцянками нових вундервафель і болячками бункерного діда, про котрі віщає нам рупор Телемарафону, лишається купа проблем, які не покидають увагу рядового анона, що сидить по той бік телефона/комп'ютера.
Мобілізація, яка місцями схожа на сафарі, чисто формальні медкомісії і трабли на фронті, про які не чув лише лінивий (або турбопаляниця). Так само і побутові злигодні у вигляді тотальної несправедливості від корупції влади і її подвійних стандартів, росту цін на товари, проблеми з пошуком роботи і закручування гайок для охочих покинути кордони Незалежної не дозволяють укранам зберігати спокій.
Хто хоче поділитися останніми новинами, історіями втечі з країни/виживання в її межах або просто понити від підступів Зеленого Рабовласника Гетьмана — willkommen!
ПРИМІТКА ВІД МОДЕРАЦІЇ:Дотримуйтесь теми або пройдіть у відповідний тред.ТРЕД ПРО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКУ ВІЙНУ, ВЗАЄМИНИ І «ПРОСТО РОЗІБРАТИСЬ»: >>63480ТРЕД ПРОБЛЕМ УКРОАНОНІВ, ЯКІ ВИЇХАЛИ: >>63477Попередні:
>>8892>>7972>>7385>>6566>>5974>>5285>>4444>>3733>>2991>>2314 fc6ef No.281706
>>281704Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
fa3f0 No.281707
>>281697Натякаєш, щоби президент був чинний та ще й визнаної цивілізованим світом країни? Ой вєй, обережненько тут, можна і за дискрєдєтацію, реабілітацію чи разжиганіє присісти.
368f0 No.281709
>>281707Давай по-русски напишу, чтоб понятнее было. Нужно или народ спросить (референдум) или признание что-то значащих стран, из членов совбеза ООН, например, а не банановых республик
без бананов 7c232 No.281710
>>281703О, я ж кажу, шо як баба естрогенна спілкуєшся: уразлива, ображена та склочна.
Це добре, на гормонах при переході зекономиш.
>>281704З півтораметрової підорахи.
3c0fa No.281711
>>281710>уразлива, ображена та склочнаОбычно я спокоен, но тебе виднее.
7c232 No.281712
>>281711Так, без епікантуса дійсно видніше.
3c0fa No.281713
>>281712>без епікантусаАриец, плиз.
3c0fa No.281716
>>281714Тут два уточнения. Первое - ни один НПЗ не знищен в ноль, хоть переможные картинки с крестиками еще в прошлом году гуляли. А второе - никто не мешает ебнуть по ремонтируемому еще раз, так что реальный срок от пары месяцев до бесконечности.
>>281715>або без визнання Криму незалежною державою ким-небудь з країни совбєзу оон без референдумуТак там и референдум був и РФ в совбезе до сих пор, что не так то? Украину забыли спросить? Это бывает.
b34f2 No.281717
Сейми є? - Єдина причина чому повертаюсь в цей тред - це почитати милі та кмітливі пости сербської дівчини👸🇷🇸. Особливо коли вона влучно розйобує місцевих прутнемразот мужланів. Ну і послати зіка в петельку теж люблю, якщо вона витримає його жирну харю😂🤣
23d66 No.281720
>>281702Ну тепер перемога, хтось запустив бота і нагадує сербу, що він підор 🤣.
7b05b No.281721
>>281716> Тут два уточнения. Це треба тому патріоту із москви розказати, а я там забанений три роки вже.
23d66 No.281724
>>281716В тебе сьогодні загострення ? Знову бахнув там з бурятами ?
ecaaf No.281725
>>281724Ти підар, та ще й жирний
3c0fa No.281726
>>281724Надо же иногда это болото встряхивать, а то чет закисли все.
8ec27 No.281728
>>281727Ти підор, та ще й жирний, мамку твою їбав
04cf3 No.281732
>>281730>А діточок можнаВідео родів серба буде ?
04cf3 No.281734
>>281730>не у всіх же жінок бідони мають бутиПо перше серб не жінка, а підор, лал, а по друге закрий другу вкладку.
81b5b No.281738
>>281732Був гнійний пролежень, думали, що личинки вже завелись, однак в результаті розтину виявилось, що той гнійний абсцесс містив новонароджену підореллу.
dd694 No.281743
>>281742Ти жирний підор, газку в петельку
04cf3 No.281744
>>281738База, це треба закріпити взагалі.
06b63 No.281745
>>281744Ти жирний підор, мамку твою їбав
06b63 No.281747
>>281746Ти підарас, та ще й жирний
5a7ff No.281748
>>281742>ЛубінецьВ президенти небось мітить підор…
92af7 No.281755
>Ограничения на продажу топлива ввели в Курской области
Суджа чия ?
dd694 No.281760
>>281759Ти підар, мамку твою їбав
1f3e3 No.281763
‼️«Бабель» выпустил большое расследование о том, как в полке «Скеля» пытают и убивают десятки мобилизованных граждан Украины, но ни слова о том, кто организовал эту систему мобилизации. А ведь у каждого преступления есть имя и фамилия.
❗️В 425 полку «Скала» за полгода зафиксировали по меньшей мере 26 небоевых смертей новобранцев, - «Бабель»
По данным журналистов, военные умирали во время подготовки и обучения с конца 2025 года по весну 2026-го. Большинство – вскоре после мобилизации. Официальными причинами смерти чаще всего называли пневмонию, сердечно-сосудистые заболевания и другие заболевания.
Родственники погибших утверждают, что медицинскую помощь многим оказались поздно. Некоторые также говорили о следах побоев на телах. В расследовании есть свидетельства о жестоком обращении с новобранцами, избиениях, содержании в закрытых помещениях и неуставных методах воздействия.
В самом полку заявляют, что проверки не выявили нарушений в медицинском обеспечении, но признают проблему с неуставными отношениями.
В Офисе военного омбудсмана сообщили, что во время проверки недостатки в медобеспечении все же обнаружили, а доля небоевых смертей в «Скеле» выше, чем у большинства других подразделений.
fa3f0 No.281764
>>281763Многабукаф, могли б просто написати що у скалі ПУЗИФІКАЦІЯ.
58045 No.281765
>«От, словом, привезли нас туди, вивели як з воронка, наголо роздягнули, «обшманали», змусили зняти труси і присідати», — згадує свої перші враження про прибуття в «курятник» Олександр Жикін. Туди він потрапив 15 лютого 2026 року, але не з ТЦК. В армію він прийшов три роки тому — отримав повістку, зʼявився за викликом і пішов служити до штабу однієї з бригад. Був санітаром у медроті і діловодом. Каже, все було добре, допоки не змінився командир.
Латентні підори зі Скелі назвали свою хату курятником, лал.
58045 No.281767
>Озброєні люди, або «вертухаї», як їх називає інший мобілізований, що втік зі «Скелі» через знущання, з порога пояснюють новобранцям, куди вони потрапили: «Безцінний перший досвід відвідування туалету — групами під дулами автоматів, «витончених» образ і грубих стусанів за недостатньо рівний стрій чи зовнішній вигляд. Безкінечні присідання, планки, «півтора», щоб «усвідомлювали, куди потрапили», не гаяли часу, а готувалися до майбутньої «місії». У вбиральню, в їдальню — всюди з озброєним конвоєм. «Наче військовополонені», — іронізує Жикін.
Не здивуюсь, якщо підори зі Скелі ще й у параші оприходують один одного во ім'я арійської раси, лал.
dc1d7 No.281768
>>281767Ти підор, та ще й жирний
9d441 No.281769
>>281767Це стандартно. Любителі міцного чобота і інших авторитаризмів поголовно задньоприводні.
ba0a2 No.281770
>У вбиральню, за його словами, людей не виводили — для малих потреб у карцері була пляшка. У якийсь момент ті, хто бачив «мультики», почали роздягатися догола, стрибати і обливатися водою. Коли вода закінчилася — у хід пішла пляшка із сечею. За це ті, хто не мав залежності, їх побили.
О, самий сок, це походу від сирка традиція пішла.
ba0a2 No.281773
>«Один з них потім уже почав замерзати, а одяг свій відмовлявся одягати, і їжу відмовлявся брати. Памʼятаю, він під ковдрою сховався і там, ось під цією ковдрою, обісрався. Там і мастурбація була», — долаючи сором, згадує співрозмовник.
Походу серб взяв цю тактику собі.
>Олександра Жикіна після кількох днів у «курятнику» розподілили в третій піхотний батальйон. Попри те, що в попередньому висновку ВЛК було написано: до служби в десантно-штурмових військах непридатний.
Які ще такі закони і висновки в зімбабве можуть бути, придатний меколо)))0000))000))))
9a2d8 No.281774
>>281773Ти підор, мамку твою їбав
ba0a2 No.281775
>Перше, що мають усвідомити новобранці, — вільно пересуватися територією заборонено. «Навіть у туалет вони мають право піти, лише коли збереться достатня кількість охочих, мінімум пʼятеро, і лише в супроводі охоронця з автоматом», — на умовах анонімності каже один зі співрозмовників, який втік звідти після кількох тижнів перебування.
Щось у них оця фіксація на параші всюди.
ba0a2 No.281777
>У туалет під конвоєм — це перебільшення, каже «Бабелю» начальник групи цивільно-військового співробітництва «Скелі» Андрій Сурай. Саме йому ми ставили питання про все, що почули від мобілізованих. Ця розмова тривала дві години і продовжилася в листуванні.
Ну це просто перебільшення пацани ))0))0)))00 атвічаю ))000))0)))
fa3f0 No.281780
>>281770Охуєть, ЗС у реальному житті.
5bdb5 No.281781
>Людину, яка підірвалася, пригадує свідок, звали Олександр, прізвище — чи то Ісаков, чи то Ісаєв. У «Скелі» «Бабелю» підтвердили, що в них справді був мобілізований Олександр Ісаєв. Але озвучили іншу версію: «Під час навчання 26.02 він відхилився від визначеного маршруту і підірвався на невідомому пристрої». Там також повідомили, що 15 березня чоловік помер у лікарні від легенево-серцевої недостатності.
Підірвався на невідомому пристрої, що ж це за такі пристрої ))0))))0)))
Ох ж ця недостатність косить людей тільки в цій пітушарні ))0)0) що ж таке пацани ))0)))))
5bdb5 No.281782
>Його пораненого вивезли з території військової частини і сказали зателефонувати рідним, щоб забрали.
Дальше сам пацан, війна сама себе не виграє.
1f512 No.281783
>>281781>>281782Ти жирний підор, мамку твою їбав
c8aa0 No.281784
>Коли родичі забирали чоловіка, у нього сочилася кров — кілька днів перед тим пораненого намагалися лікувати в польових умовах. Уражена була вся нижня частина тіла до пояса — жінка нарахувала близько 50 уламків, у розпорядженні «Бабеля» є відповідний медичний документ. Постраждали ноги, черевна порожнина, пах, уретра. Статевий орган постраждав найбільше. Операції, задля яких довелося продати цінне майно, не допомогли. «Він у вікно вже намагався вийти», — каже співрозмовниця. Зараз чоловік у важкому емоційному стані. Попри це, за її словами, за деякий час підрозділ вирішив повернути чоловіка до своїх лав — у медроту. Тож зараз він переховується. «Скеля» своїх не кидає», — часто говорять ті, хто проходив там службу. Вони вкладають в цю фразу інший сенс, ніж медійники полку.
>намагалися лікувати в польових умовах
Особисто сирок подорожник прикладав ?
b2ab5 No.281785
>>281784Ти жирний підор, газку в петельку
fa3f0 No.281786
О, цікавий пост знайшов, рубрика чо там у русачків з заділом на те що буде у нас з певним лагом. Але пару уточнень - гайки почали десь в 2003-2005, 2006 це вже коли порвачків почали фізично відстрілювати.
Правий рух на Московії знищувався довго, комплексно та методично.
''''
Якщо коротко, то пиня і його фсбшне кагало, очільником якого він був до президентства, прийшов до влади у 99-му році, і з цього моменту почався процес послідовного знищення несистемного правого руху в будь-якому його вигляді. Ціллю правих була національна революція, що для системи нащадків радянського котла народів дорівнювало поваленню їхнього антилюдського конституційного ладу. Десь з 2008 роком почалося радикальне закручування гайок будь-якому інакодуству, пік цього процесу припав на час після протестів на Манежній площі.
''''
Більшість правих ідеалістів в найближчі роки були вбиті, когось кинули до в'язниці, комусь вдалося виїхати, а хтось перейшов на бік ворожої його народу системі неоКГБістів та зайнявся охранительством. Це співпало з появою більш яскравих контурів так званої піраміди русского міра, де середньоазіатські діаспори гастарбайтерів та наркоторговців отримали більше прав, ніж пересічний росіянин, а вихідці з ісламських республік в складі московитської федерації отримали карт-бланш на кримінал.
''''
Заміщення корінного слов'янського населення прийняло доволі агресивний характер. Радикальні, войовничі, спортивні та розумні пасіонарії, які могли навколо себе консолідувати людей, щоб цьому протистояти та хоча би наблизитися до скидання фсбшної молі — вбиті, у в'язниці, у еміграції, або під крилом "парнєй с контори" закликають єднатися навколо пині та не розкачувати лодку. Правий рух, як стихійне незалежне явище — повністю ліквідований, "імпортозаміщенний" контрольованим державним новіопопатріотизмом.
''''
Це до чого. Процес знищення правого руху на Московії супроводжувався конфліктами між фсбшними проектами, які твердили про "своїх в конторі", та незалежними правими. Можна згадати той самий "Русскій образ". Так от, дехто можливо і пам'ятає, як там проходив цей процес, дехто можливо просто знає. Але в правий рух в Україні після 2022 року вилилося багато нової крові, яка про це не знає. Подібні процеси в Україні — легко впізняються для перших. Ті, хто нападають на "своїх" навіть на акціях — стоять в авангарді цього ж процесу, але вже в Україні.
c8aa0 No.281787
>Олександр Жикін військову підготовку проходив у сараї. Каже, після спроби втечі й побиття його з «напарником» повністю замотали скотчем, кинули на бетонну підлогу і приставили варту. «І ми тиждень просто під себе ходили. Їжу приносили, але я не сильно їв і пив, бо розумів, що захочеться в туалет». Періодично до них у сарай заходили і били — хто прикладом, хто берцями. Це був лютий місяць.
Ойой, ну це ж бурятія, вірно ? Правда ? Не може ж такого бути, стандарти НАТА.
c9778 No.281789
>>281786>незалежними правимилол)))хд
b2ab5 No.281790
>>281789Ти підар, в рот тобі срав
c8aa0 No.281792
>>281791Блін, у них всіх фіксація на гомоєблі, лал.
0c8fa No.281793
>>281792Ти жирний підор, в рот тобі срав
c8aa0 No.281794
>Один з чинних солдатів «Скелі» став свідком «зомбі-апокаліпсису» під час шикування, на яке привозили наркозалежних: людей били, дехто самовільно випорожнювався просто в строю. Він каже, це було страшно. А ще додає, що хоч сам не прихильник таких жорстких методів «роботи» з людьми, але бачив, як після навчання деякі наркозалежні «ставали людьми, справжніми мотивованими тиграми». На питання, що було з тими, хто «тигром» не став, він відповідає коротко — проходили те саме БЗВП, і точно так само йшли на вихід, але «без знань, без вмінь, без нічого».
Оповідь про те, як стають ТИГРАМИ/РЕКСАМИ.
654e4 No.281795
>>281794Ти підар, та ще й жирний
f8f38 No.281796
>Рідні розповідають, що полк розшукував Олександра. Приїздили до будинку батька, розпитували, чатували декілька днів біля його дому. Дзвонили і до дівчини — з його планшета, що залишився в частині.
Ага, оце ті самі буряти, що мають гнати всіх на Варшаву ?
76e64 No.281797
>>281796Ти підарас, газку в петельку
fa3f0 No.281798
>>281698Так то чинного треба, а не чєпуха який втік роняючи кал.
f8f38 No.281800
>>281799>Двадцять сьомого лютого Саша помер у лікарні. Офіційна причина смерті — пневмонія. Розслідування поліція не проводила. «У мене є приятель військовий, який після Сашиних похорон весною на ротацію прийшов. То він казав: “Ти що, ми зі «Скелею» разом з оточення виходили, прорив робили, такі хлопці класні!”. Але ж не всі такі», — згадує мама Саші.
>Розслідування поліція не проводила))0))000))0 дійсно а нашо ))00))00))0))
5545f No.281804
>>281802Пиздец, какие же россияне выблядки сучьи, просто ахуй. Ладно бы нормально сказали мол мне в мухосране холодно, нужна дача на юге. Но нет, обязательно подсосать жидам и рассказывать про борьбу с насизмой (имплаинг ребе Лазар ему лично за это конфетку даст).
a42dd No.281805
>>281802Може в них бот підорелли?
4ceb6 No.281807
Ну й де бот, батарейки сіли, чи шо?
4ceb6 No.281808
Це /pol/ тред “ТРЕД ПРОБЛЕМ УКРОАНОНІВ НА ЧАСІ №14” (9ch) — спільнота в стилі політичних “украно-анонів” обговорює теми про мобілізацію/ТЦК, фронтові й побутові проблеми, новини (в т.ч. про “задержання” в Україні), а також йде жорстка токсична перепалка між учасниками з образами.
У фрагменті, який видно в треді, помітні також:
- конфлікти навколо ЛГБТ/транс-тем (вкиди, образи, дегуманізація),
- спам-матеріали/меми,
- обговорення технічних/новинних речей (напр. про поповнення карт через термінали з SMS/дзвінком).
4ceb6 No.281810
>>281520> зупиніть війнуЯк? На те, що НАТО відкрито в неї влізе, ніхто й не сподівався.
Просто відштовхувалися від грузинської війни, тоді закрили і пройшла вона доволі швидко.
>>281809Достатньо мені голих сів, відʼїбися.
34e7f No.281811
>>281810Жирний експерд по НАТА в треді.
5e408 No.281812
>>281811>>281809Ти підор, в рот тобі срав
34e7f No.281813
>>281810>відʼїбися.Все вірно, в петлю і з треду.
205f4 No.281815
>>281814Ти жирний підор, мамку твою їбав
96a2d No.281819
>>281806>>281807>>281808>>281810>>281818Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
1ebf3 No.281821
>>281802А куда третья сосовая делась? Что ещё там было залупартия, а теперь пиарят Скулю?
1666c No.281826
Поясняю аниме за украинский лор.
Украина, формально, обвиняет в развязывании войны росиян и предлагает более-менее внятную версию как это было.
Например, расстрелы на Майдане организовали ФСБшники прибывшие в Гостомель на российских военных самолётах 20 января 2014 - это маловероятно, но Лавров попался на пиздеже о том что самолётов не было, а значит возможно мог пиздеть и про ФСБшников.
В Крыму солдата на вышке убили российские снайпера без погон - это заведомо недоказуемо, но учитывая что россияне там были, это возможно.
На Донбассе Стрелков убил альфовца - ну тут даже без вопросов, Стрелков сам это подтвердил.
Я не говорю что у России совсем не было местных сторонников, но официальная легенда внешнего вторжения есть. В Чеченских войнах россияне даже в официальной пропаганде не предоставили такую легенду, там абсолютно точно вина возлагаеться на россиянина Дудаева, которые незаконно начал арестовывать и убивать анти-дудаевских оппозиционеров и Ельцину пришлось восстанавливать конституционный порядок.
Что приводит нас к следующей ситуации - если Украина говорит правду что у нас не гражданская война, а иностранное вторжение - то росияне пиздят. Но если росияне говорят правду про то что в Украине гражданская война, а они мимо проходили - они лицемерят, ведь сами же имели реальную гражданскую войну и что-то на основе этого никому никаких территорий не отдавали.
Я понимаю что тебе обидно за Рассиюшку, но есть как есть. Как говорит Чаплыга событие произошло не когда оно произошло, а когда его показали по телевизору.
7b05b No.281828
>>281822Гарна пісня, чі на рнґтон поставити
ad97b No.281829
Я к чему. Я к тому что Пыня явно мог очень быстро захватить Украину в 2014 году без особых потерь, надо было просто сразу на Киев идти. А он страдал какой-то хуетой как будто специально чтобы затягивать и увеличивать потери. Так что видимо они все в Женеве договорились утилизировать славянских рабов максимально долгой и тупой мясорубкой, по другому логику войны объяснить невозможно.
14e44 No.281830
>>281829Да пукнум мог бы вообще просто пидоран-внж выдавать по упрощенной системе, я еще до защо пытался просунуть хобот в пидарашку и охуел от заградительного гемора, наверно проще в США было перекатиться. Зато для коричневого золота преград не было и нет.
4ceb6 No.281831
>>281590> правлячої елітиТобі не поїбати?
У багатьох величних країнах минулого правлячу еліту становив інший народ. Взяти хоч імперію Чингізхана: монголи просто позавойовували існуючі держави, обклали їх даниною і створили таким чином велику мирну дружбонародію, яку зараз демонізують (зрештою через неї до Європи прийшла чума, але то вже окрема історія). Чи аккадська еліта, яка своєю мовою балакала. Про Римську імперію і говорити нічого.
Ти певен, що хохлуту взагалі здатні самі собою керувати?
4ceb6 No.281832
>>281826> событие произошло не когда оно произошло, а когда его показали по телевизоруКвантовой философией запахло, кек.
4ceb6 No.281833
>>281819Кєк, хтось прокинувся і комп запустив.
222ac No.281834
>>281826Нахуй вообще отплясывать перед пруфстером?
Я вот с Дамбасса. Насмотрелся на "ополчение" в 2014-2015. Жил в оккупации. Был знаком с некоторыми активистами "Русской весны". Имею в родственниках персонажа с уголовкой то ли за терроризм, то ли за измену родине, который обеспечивал конспиративную хату для ихтамнетов. Имею опыт общения с полууголовными элементами, вояками и контрабандистами с обоих сторон — и от этого имею железное убеждение о народах-братьях-дебилах.
Я пережил всё это, очевидец буквальный, блеать, свидетель. И когда мне начинают затирать эту хуету про "гражданскую войну", "кровавого пастора" и "простых шахтёрах дамбасса, купивших Бук в военторге" меня просто чудовищно корёжит от осознания того, что зумер-дебил, имея возможность получить все сведения из первых рук, предпочитает навернуть несвежей симоньянщины.
Более того, манипулирование новостной повесткой достигло такого мастерства, что миньоны с обеих сторон фронта даже не морщатся, когда "current thing" разворачивается в обратную сторону в третий раз за неделю. Страшно даже представить как об этих событиях будут писать в учебниках истории лет через 50.
4ceb6 No.281835
>>281813> з тредуСпершу ти.
2f187 No.281836
>>281831>>281832>>281833>>281835Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
4ceb6 No.281837
>>281587Навроцький вижив?
54c35 No.281838
>>281837Ти підарас, в рот тобі срав.
1d90d No.281842
>>281839
Та похуй, що ти висрав, ти підор.
4ceb6 No.281843
>>281598> довгі тиреЦе підробка.
4ceb6 No.281845
>>281598> звичайні члениЗнову ніж в хуй.
Сєрбськa пiдарелла, yхаді!
4ceb6 No.281846
>>281844Мова про державу, а не народ.
b455c No.281847
>>281843>>281845>>281846Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
4ceb6 No.281849
>>281605> а докладати всіх зусиль, щоб одна віра православна східного сповідання, під послушенством святішого Апостольського трону Константинопольського, навіки стверджена була, і з помноженням хвали БоговіПлюсы в чём? фанатики против фанатиков.
1bbd0 No.281850
>>281849Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
39267 No.281851
>>281822Вертухаи с автоматами на бекграунде, чтобы аудитория не разбежалась.
4ceb6 No.281852
>>281614О, у мене лежала кольорова фотка з кінця 90-х на зернистому папері такому. Усі решта глянцеві були, і вона мене завжди дивувала. Я тоді мала в бабусі на дивані вовтузилася і спала, коли то фоткали.
d1b48 No.281853
>>281852Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
39267 No.281854
>>281826Пидорахи вовсе не наивные дурачки, они хитрые и лживые. Они пиздят как русские из идеологических соображений. Пидораха прекрасно знает что ихтамнеты на самом деле там есть, прекрасно знают то, в чём их пытаются переубедить, иными словами они спрашивают пруфов на то, о чём и так прекрасно сами знают. Пидорахи рассматривают это как своеобразную миссию по защите "своих". По этой причине они до последнего защищают всякий скам, который еще вчера сами хуесосили. Ходил со свастоном и зиговал? Это не важно, сейчас он герой и антифашист, а то ошибки прошлого. Обосрался? Подверг "миссию" опасности? Из антифашиста ты моментосом превратишься в кусок дерьма.
Пока Пыня или кто-либо из бояр прямо не признает то о чём пидорахи лгут, они будут продолжать врать, изворачиваться и маневрировать. Когда "миссия" выполнена, у пидорах наступает то, что ошибочно называют "стадией принятия", на самом деле пидорахи просто начинают играть в открытую, мол "никто ничего не отрицал", "ну и что вы нам сделаете? Хахаха" миссия-то выполнена.
По сути, каждая пидораха считает себя неким спецагентом, выполняющим сверхсекретное задание, и он любой ценой должен сохранить секретность, не спалить своего командира.
7b05b No.281858
>>281857кстаті, от тут написано
>>281856шо євреї забрали торгівлю країни, а якої країни? шо російської імперії? Так чому тоді тільки малороси нелюблять євреїм? повинні і великороси теж їх нелюбити за це? Чі може тут під словом країна мається не російська імперія якась локальна країна, та яка стосується саме малоросів?
71b96 No.281859
>>281857Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
4ceb6 No.281861
>>281710> Це добре, на гормонах при переході зекономиш. Мені доволі мало треба, до речі. Антиандрогени не вживала взагалі, в мене одразу вироблення тестостерону збило й так. Інші пробували мою схему і в них ніхуя не вийшло.
8d0d0 No.281862
>>281861Та похуй, що ти висрав, ти підор.
71b96 No.281864
>>281863Ти підарас, в рот тобі срав.
fa3f0 No.281866
>>281834Та підорахи то таке, пиздять звичайно, але вони пиздять досить топорно та прямолінійно, ретранслюючи свою бульбашку іншим. От реально трабли з жидопропагандою, вони дуже якісно у таргентинг вміють та адаптують свою пропаганду до кожної бульбашки.
fa3f0 No.281867
>>281849Ісус тебе любить. Талмуд тебе ненавидить. Якщо ти гой то ніякого le both sides тут нема, вибір очевидний.
4ceb6 No.281868
>>281867Нахуй мене любити?
1bbd0 No.281869
>>281868Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
23dba No.281871
>>281808Пидорасу НЕПРИЯТНО лол
96a2d No.281872
>>281870Та похуй, що ти висрав, ти підор.
bbfbf No.281873
>>281871Ти підар, та ще й жирний
7a922 No.281874
‼️Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
4ceb6 No.281875
>>281874А ще вони тепер замість Угорщини все ветуватимуть у ЄС.
8a98e No.281876
>>281875Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
05b38 No.281877
Тут что только сербский пидарас, яныкобот и зик остались?
4e971 No.281878
>>281875Якби ще так зйобіків з сербії всіх повернули в рідну говень
fb343 No.281879
>>281835Нижче бот базанув, в петлю підор.
59f3b No.281881
>>281879>>281880Ти жирний підор, газку в петельку
fb343 No.281883
>>281833Це не комп, це сам Бог базує, що ти підор.
c93f6 No.281884
>>281883Ти підар, в рот тобі срав
f0e6b No.281886
>>281885Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас
fb343 No.281887
>>281882І ще два бота тепер.
fb343 No.281889
>>281868>Нахуй мене любити?Так тебе ніхто не любить ж, газку в петельку, підор.
7b05b No.281891
❗⚡"РФ не будет останавливаться на линии фронта в качестве условия для начала переговоров по Украине", – заявил глава МИД РФ Лавров
4ceb6 No.281892
>>281780Та його за мотивами реальних подій і знімали, ти шо думав?
4ceb6 No.281896
ВИ БУДЕТЕ ЇСТИ ЧИРВАЧКІВ
cb681 No.281897
>>281892>>281893>>281895Ти підарас, в рот тобі срав.
2f57d No.281898
>>281896Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
7b05b No.281900
❗⚡ "Россия больше "на слово" никому не будет доверять на переговорах по Украине", – заявил Глава МИД РФ Лавров
2f187 No.281902
>>281901Та похуй, що ти висрав, ти підор.
4ceb6 No.281903
>>281775Спробуй не фіксуватися на параші, коли ти півдня страшно хочеш туди, а не пускають.
В принципі, цілком можливо, що в мене з аналогічних причин справді є фіксація. Я щонайменше туалетний дисидент. У нас тут такий нещодавно на гастролі приїжджав і розповідав про радянські шкільні туалети, і як він завдяки туалетному дисидентству в дитинстві у дорослому віці познайомився з флебологом. А це дурниця, я ж і вдома могла по кілька днів не срати, бо страшенно чистоплотна, і якщо не було умов до того, щоб срака потім була чиста, то я віддавала перевагу не срати. Чи соромилася, чи що. ТНУС он узагалі у підʼїзд до пакетику бігають срати і до сміттєпроводу викидають, бо страшенно соромляться срати при кунові. Це ж можна зруйнувати ілюзію, що принцеси чисті-непорочні і навіть не какають, і тупа прутнемразота, коли її хіть відпустить, з жахом втече.
4ceb6 No.281904
Зараз Зік зразу цю всю портянку до цитатнику і додасть, кєк.
125d0 No.281905
Головний рабин України Моше Асман:
«Мав велику честь зустрітись у Центральній синагозі України з Юрієм Васильовичем Гаркавим, позивний «Скала», який є командиром легендарного штурмового полку «Скеля»
Ми домовились, що військові Юдейського віросповідання матимуть можливість приходити до синагоги, бути на зв’язку з громадою та отримувати все необхідне для духовної підтримки
У час такої тяжкої війни, людина тримається не лише на витримці та професіоналізмі, а й на внутрішньому стержні, який допомагає тримати віра у Всевишнього
Також він розповів про те, як створював один із найбільш технологічних та ефективних підрозділів ЗСУ, як використовував досвід Армії оборони Ізраїлю, зокрема мобільні групи на базі пікапів, і як вибудовується не лише бойова, а й внутрішня, духовна робота в самому підрозділі
Я Благословив Юрія, штурмовий полк «Скеля» та всіх Захисників України - щоб Ангели Охоронці Всевишьного супроводжували їх та оберігали!»
f7cdb No.281906
>>281903>>281904Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
4ceb6 No.281908
>>281777Москальське ІПСО: до туалету ходили по пʼятеро з конвоїром з автоматом.
Правда: до туалету ходили по двоє з конвоїром включно і запиралися зсередини.
88c87 No.281909
>>281907Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
4ceb6 No.281910
>>281784> Статевий орган постраждав найбільше. Операції, задля яких довелося продати цінне майно, не допомогли. «Він у вікно вже намагався вийти»Чому в прутнемразот така фіксація на статевому органі, що аж у вікно виходять без ніг?
96a2d No.281912
>>281908>>281910Та похуй, що ти висрав, ти підор.
96a2d No.281914
>>281913Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
4ceb6 No.281915
>>281911Це не схоже на
> Був гнійний пролежень, думали, що личинки вже завелись, однак в результаті розтину виявилось, що той гнійний абсцесс містив новонароджену підореллу.Перемальовуй.
4ceb6 No.281916
>>281914Та не висрав, а встав, ти читати не вмієш?
4ceb6 No.281917
>>281798> втікПобіг по підмогу.
Хоча правда, треба було шниря по це послати.
8d0d0 No.281919
>>281917>>281918Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
4ceb6 No.281920
>>281822О, електроскрипка, ніколи такого не бачила.
1b0ff No.281923
>>281922Ти підарас, та ще й жирний
6514d No.281924
>>281920Сходи туди, розкаж.
6514d No.281925
>>281916Чого це, там якраз базу теж видали, лал.
4ceb6 No.281926
>>281922> Дякую тій людині.Сам написати не подужав, так і запишемо.
6514d No.281927
>>281913Ще не пізно увірватись в Скелю.
1f921 No.281928
>>281924>>281925>>281927Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар
6514d No.281929
>>281926Я навіть не вникав у цю тему, лал.
e1915 No.281930
>>281929Ти підар, та ще й жирний
1d90d No.281931
>>281926Та похуй, що ти висрав, ти підор.
4ceb6 No.281932
>>281830> охуел от заградительного гемораТак сейчас ещё больше гайки закрутили с фильтрацией для хохлов, лол. А местные всё надеются, что их пронесёт, когда раха придёт, и три десятка миллионов хохлов (или сколько там осталось) никто поголовно фильтровать не будет, ага, блядь, размечтались.
1bbd0 No.281933
>>281932Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
4e971 No.281935
>>281934Вітя якого ми проїбали.
125d0 No.281936
«Что-то может начаться уже в октябре». Российские власти обсуждают возможность новой волны мобилизации — после выборов в Госдуму
В России все меньше желающих пойти служить в армию по контракту, что заставляет власти задуматься о новой волне мобилизации. Об этом говорят источники «Медузы», а также пишут «Важные истории» и «Верстка».
По всей России набор на контракт в четвертом квартале 2025 года сократился в полтора раза по сравнению с аналогичным периодом годом ранее, показали расчеты «Важных историй» на основе данных о расходах федерального бюджета.
Темпы вербовки продолжили снижаться и в начале 2026 года. По данным исследователя из Немецкого института международных отношений и безопасности Яниса Клюге, в первом квартале 2026 года контракт, судя по данным о выплатах из федерального бюджета, подписывали около 800 человек ежедневно, что стало самым низким показателем за три года. При этом, по оценкам исследователя, основанным на данных о выплатах из региональных бюджетов, во втором квартале 2026 года число подписанных контрактов выросло примерно до 1000 в день.
На трудности с набором контрактников журналистам пожаловались источники в нескольких регионах России. Поток желающих заключить контракт продолжает сокращаться, заявил высокопоставленный военный в одной из частей в Сибири. «При этом план по набору никто не отменял — отправлять новобранцев нужно каждый месяц», — подчеркнул он. Источник в военкомате этого же региона заявил, что набор сейчас идет «в основном за счет ментов» — то есть когда задержанным предлагают заключить контракт на военную службу в обмен на освобождение от преследования.
Те же, кого удается разными способами уговорить подписать контракт, зачастую мало пригодны к военной службе. «Кого-то с тюрьмы забирают, кого-то с улицы. Уголовники, причем уже в таком возрасте и с такими болячками, что еле стоят на ногах, — сообщил журналистам один из военнослужащих. — Это обуза для всех. Да чему их обучить можно? Они ходить-то в обмундировании не могут, тяжело им нести на себе 20 килограмм. Это одноразовые». По словам источников, многие из новых контрактников бегут с фронта. Подразделения, добавили они, постоянно недоукомплектованы.
Трудности с набором новых контрактников и замедление темпов продвижения российских военных на фронте заставляют власти усиливать агитацию и увеличивать выплаты. Кроме того, россиян пытаются заманить на фронт обещая службу в тылу, например, водителями или строителями, при этом контракты заключаются на общих основаниях и подписавших их могут отправить в любые части.
В Кремле рассматривают и более радикальные варианты, включая новую волну мобилизации. Об этом рассказали «Важным историям» и «Верстке» восемь источников, работающих с администрацией президента, а также собеседники, близкие к силовому блоку.
Мобилизация обсуждается на всех уровнях, заявил один из источников, «ходят слухи», но окончательное решение еще не принято. Речь может идти про октябрь — после того, как пройдут выборы в Госдуму, уточняет он. Другой собеседник изданий тоже слышал, что «что-то может начаться» уже в октябре. При этом и он подчеркнул, что обсуждаются разные сценарии, включая мобилизацию, но все пока «на уровне слухов».
В свою очередь собеседник, который курирует вербовочный процесс в одной из российских госкорпораций, говорит, что подготовительные мероприятия «к тому, что никогда не назовут мобилизацией» идут «уже несколько месяцев».
О возможной новой волне мобилизации говорят и источники «Медузы». Один из высокопоставленных региональных чиновников сообщил, что федеральное правительство поручило сократить к 1 октября 10-15% процентов сотрудников администраций разных уровней. Такие же сокращения, по его сведениям, должны произойти и в региональных филиалах федеральных ведомств. О планах сокращений слышал и чиновник из другого региона. «Среди сокращенных будут мужчины. Но четкого указания, что это, мол, для мобилизации, не было», — подчеркнул он.
При этом некоторые собеседники «Важных историй» и «Верстки» тоже отмечают, что возможен и более «спокойный вариант». «Обсуждается ротация резервистов, которые сейчас участвуют в тыловом обеспечении», — сообщил журналистам источник, работающий с медиаповесткой в администрации президента. По его словам, их переведут в действующие части взамен мобилизованных, которых отправят в тыл или демобилизуют.
Директор польской аналитической группы Rochan Consulting Конрад Музыка считает, что без частичной мобилизации в России вряд ли удастся обойтись. Кремль, заявил он в интервью Financial Times, будет искать разные способы изменить ситуацию на фронте. «Но, кроме ядерных бомб, я не думаю, что они действительно могут многое сделать, <.> если не объявят о частичной мобилизации», — сказал он.
1c073 No.281937
>>281936>Но, кроме ядерных бомбСука, ну почему кроме? Ёбаная баба пыня.
4ceb6 No.281938
>>281865Кучурганський лиман? Я там була раз, кєк. Ніхуя цікавого нема, раків тільки ловити. Ну й затишно, можна під деревом посидіти коло самої води, а не по розжареному пляжу сотню метрів чомпти, як в Одесі.
На радіо «Культура» виходила радіовистава про контрабас цим лиманом, кєк.
https://www.youtube.com/watch?v=jQI3pVQgMjg&list=PLa6RrfylRW7QdAD5Tli1UAGrhhVaHLmNM&index=61 54c35 No.281939
>>281938Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
4ceb6 No.281940
>>281929Бо ти й не можеш.
cb681 No.281942
>>281940>>281941Всім похуй, ти жирний підар.
7739a No.281945
>>281944Та похуй, що ти висрав, ти підор.
b455c No.281947
>>281946Ти підарас, в рот тобі срав.
14e44 No.281948
>>281943Там сегодня хрюкостяг разрывается, а ты про какую-то мелочь.
> ❗️❗️❗️❗️❗️НАЧИНАЕТСЯ> > Радиостанцию судного дня сегодня буквально разрывает, такой активности не было уже длительный срок, на (!) данный момент жужжалка передала 13 сообщений> > Одно из сообщений: ФРИЦОТЮТЯ, что может быть прямой отсылкой на месторасположение и возможный удар по зеленскому!!! Вчера Лавров прямо называл его фюрером…> > Ближайшее время случится что-то ОЧЕНЬ серьёзное 4ceb6 No.281949
Знаєте, по-моєму, сервер віддає Invalid webm uploaded, коли превʼюшку з відео згенерувати не може. А чого не може? Та хуй його знає, бля.
cb681 No.281950
>>281949Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
8140b No.281952
>>281948> ФРИЦОТЮТЯА сигнала «СЕРБСКИПИДР» не было?
8140b No.281955
>>281953Спасибо, Петрович
4e971 No.281957
>>281953Ти не радіво фм не працював? голос гарний спробуй
4ceb6 No.281958
>>281957Я ж у караоке співаю, ліл, писала багато разів.
Тут є радіво мовами національних меншин, до речі, і там врізка пару годин українською (навіть не русинською, саме українською). Там дідок якийсь сидить, із дивним акцентом, лемко якийсь, певне, чи біс його зна, вони ж пару століть як сюди емігрували. Може, колись заміню його, кєк, я взагалі думала в наукову карʼєру податися і лінвістикою займатися, тут якраз ґрунт для цього чудовий. Але не поспішаю з цим, спершу сербську опаную, громадянство тут нафармлю, та й легальний перехід довершити треба. Бо одне діло глибинне ойті, там похуй, хто ти і шо ти, все публічне під ніками. А наукове середовище — то вже офіціозніше набагато.
4ceb6 No.281959
Єбанутися, +30°C уже, а у вас скільки?
8a98e No.281960
>>281958Ти підарас, в рот тобі срав.
48bd9 No.281961
>>281959Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
9a748 No.281965
>>281959Прохолодно, нижче 20, братанчик - не на Балканах живу.
7b05b No.281966
🤣😂😂 "Ввод стабилизационных сил на территорию Украины, чего хотят добиться европейцы, обернётся появлением новой Берлинской стены", – заявил Глава МИД РФ Лавров
125d0 No.281967
❗️В Черниговской области объявили обязательную эвакуацию из 12 приграничных населённых пунктов, — ОВА
9a748 No.281969
>>281944Був такий зумер, який тіпа “папріколу”
прям як зедебіли в 2019 у жінку перевдягался, шоб контент пилити (декларуючи при цьому себе гетеро).
А потім якось “жарт” зайшов занадто далеко і йому вже тру трапи і гоміки райдужну колоноскопію почали робити на камеру.
А потім оказалось, шо серед лгбтшників є цілі діскорд обʼєднання, які за мету ставлять конвертацію молодих неокрепших гетероумів у райдужність: спочатку знаходять жертву, потім втираються в довіру, а потім через пір-прежа та інші маніпуляції проводять деградацію жертви. І типу оте шо з тим зумером трапилося, фіністер здається чи якось так він був підписаний, це найсоквитіший результат (в їх хворих головах) для отаких педерастичних хижаків.
Тому, хлопці, обережно☝️, трапування - це слизька доріжка, навіть задля жарту.
3ef53 No.281970
>>281877Админам и модерам похуй, пускай получают мёртвую борду, заслужили.
9a748 No.281971
>>281905>Ми домовились, що військові Юдейського віросповідання матимуть можливість приходити до синагоги, бути на зв’язку з громадою та отримувати все необхідне для духовної підтримкиІзі про таке домовитись, коли їх 0 в окопах.
Вспомнілісь імперативні за своїм характером “рекомендації” синагог США у другу світову, зміст був наступний: іудеї мають бути залучені у військо США в найостаннішу чергу - коли всіх неіудеїв вже драфтанули і їх, тобто неіудеїв, вже не лишилося. Нагадую, це була друга світова. Тобто пригнічених німцями іудеїв в Європі (якщо вірити офіційній сучасній історичній парадигмі) в світобаченні іудеїв США мали бути врятовані неіудеями США, і тільки якщо неіудеї США повністю закінчилися, тоді вже іудеям США дозволяється вступати в армію США, щоб врятувати іудеїв Європи.
(((Семітська логіка))), моя пошана 😮💨
125d0 No.281973
>>281971А ты ведь тоже подохнуть на войне, чтобы защитить своих соотечественников, угнетаемых русским, не хочешь. Жид, наверное.
3c0fa No.281974
>>281834>Я вот с Дамбасса. Насмотрелся на "ополчение" в 2014-2015. Жил в оккупации.Я жил, я имею, я пережил. Охуенно рассказал, канешь. Так что было то? Тебя там как оккупировали? Что заставляли делать?
125d0 No.281975
Конституционный суд Украины признал незаконной норму УПК, которая предусматривала безальтернативное содержание под стражей по ряду воинских преступлений.
Речь идет о делах о самовольном оставлении части (СЗЧ), дезертирстве, неповиновении, неисполнении приказа, сопротивлении начальнику, угрозах начальнику, а также самовольном оставлении поля боя или отказе применять оружие.
Решение принято 24 июня по жалобе Сергея Гнездилова, который в свое время сам ушел в СЗЧ. Суд пришел к выводу, что обязательное применение самой строгой меры пресечения без возможности выбора нарушает конституционные гарантии и лишает суд права учитывать обстоятельства конкретного дела.
Сейчас по таким статьям во время военного положения подозреваемых и обвиняемых могли помещать только под стражу. Конституционный суд постановил, что такой подход противоречит Конституции, поскольку не оставляет суду возможности выбрать другую меру пресечения.
При этом спорная норма утратит силу не сразу, а через три месяца. После этого суды смогут рассматривать для военнослужащих и альтернативные меры пресечения, а не только арест. Особенно заметно решение может повлиять на дела о СЗЧ и дезертирстве, по которым за время войны были открыты десятки тысяч уголовных производств.
3c0fa No.281976
>>281826>В Чеченских войнах россияне даже в официальной пропаганде не предоставилиА банды Басаева местных не кошмарили и терактов никаких не было? Если бы все были сепарами, то туда и не сунулся бы никто, но местным на свободную Ичкерию было похуй.
7b05b No.281977
Друзі не сваріться не нагнітайте, давейте вже розставимо крапки над И.
Росія гібридною війною напала на Україну, крапка!
5cdaa No.281978
>>281977>Росія гібридною війною напала на УкраїнуДа она и обычной войной напала, чего уж там скромничать.
Но и ваши потужничи не жертвы нихуя, газовали на соседа и убивали несогласных со скакуасами.
4e971 No.281979
>>281978> убивали несогласных😂🤣 оце смішно вже звучить. Ти прикидуєш скільки вже загинуло з обох боків людей, мабуть засоби по захисту незгодних трохи якось навпаки не захищають а прискорюють вбивства незгодних. І не тілкьи в Україні а вже і у вороніжах. Що скажеш?
5cdaa No.281980
>>281979>Що скажеш?Да говорил сто раз уже, зря полезли, дегенераты. Крым и грузинские успехи голову вскружили, видимо. Но ваших дегенератов во владе и нацбатах я все равно жертвами назвать не могу, вибач.
125d0 No.281981
>>281980> Но ваших дегенератов во владе и нацбатах я все равно жертвами назвать не могу, вибач.А что-то, кто из власти пострадал?
7a922 No.281982
Непридатних в нашій країні не існує, — член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Федієнко
5cdaa No.281983
>>281981>А что-то, кто из власти пострадал?Арестовича уволили.
125d0 No.281984
❗️Ретрансляторы, которые использовались для корректировки ударов по Украине с территории Беларуси, прекратили работу, — Зеленский
8140b No.281985
>>281983Так он не был во власти, он не был чиновником
fa3f0 No.281986
>>281980Можеш перелічити українські нацбати та назвати точну цифру вбитих ними російськомовних мальчіков у трусіках на момент вбивства росіянами Сергія Кокуріна?
8140b No.281987
>>281984Вангую что клоунада, перепиздели что б потужности накинуть да и все
5cdaa No.281988
>>281986Да делать мне нехуй, проще соглашусь с тобой, что и Азов весь целиком жертвы и зря их в подземелье мариновали.
>>281985В ОП же работал.
fa3f0 No.281990
>>281988Якби на цій борді всім похуй що там росіяни роблять з Азовом, це шабесгої Каломойші. Але війна почалась до створення Азову. Оминати це - значить свідомо приймати брехню юдеїв, а цього робити не треба.
125d0 No.281991
ЕС убрал деньги на дроны из первого транша кредита для Украины, сообщает Euractiv.
Первый транш из пакета помощи Украине на €90 млрд больше не будет включать €5,9 млрд на производство дронов. Вместо этого Киев получит €3,2 млрд в виде прямой бюджетной поддержки.
По данным Euractiv, решение связано с техническими причинами — Евросоюз хочет лучше контролировать расходование средств. При этом общее оборонное финансирование не отменяется. Из пакета в €60 млрд значительная часть по-прежнему предназначена для обороны Украины. Отдельные пакеты на боеприпасы, ПВО и беспилотники планируется объявить позже.
Евросоюз сам закупит и поставит дроны – во избежание коррупционных схем украинской стороны.
5cdaa No.281992
>>281990>Але війна почалась до створення Азову. А русофобия с "кто не скачет, тот москаль" и "москаляку на гиляку" были до нее. И заигрывания с шароварным нацизмом, как национальной идеей, тоже. Не пытайся меня разжалобить, Украина не жертва нихуя.
8140b No.281993
>>281988Открою секрет. В гос органах работают и гражданские, уборщицы например, арестович был внештатным советником, то есть это типа помощник должностного лица, ему официальная зарплата по идее даже не платится
5cdaa No.281994
>>281993Арестович, не отмазывайся, под трибунал со всеми остальными пойдешь.
14e44 No.281995
>>281992Ну на такие наезды разве что картинкой из Брат 2 можно ответить, лол.
5cdaa No.281996
>>281995Может и майдан запилили просто так? И печеньки бесплатными были.
8140b No.281997
>>281994Арестович то точно не куда не пойдет, он в маями
8140b No.281998
>>281992> скачет, тот москаль" и "москаляку на гилякуЯ сколько интернет помню, ваши вечно хохлов хуесосили, мне 12 летнему хуев накидали сходу в кс 1.6 за то что хохол «иди газ воруй, шо сала хочется», а я пиздюком неиронично верил что мы все свои лол, совковые родаки так говорили
cbfc8 No.282000
>>281999Жирний підор країни.
c1130 No.282001
>>282000Ти підар, мамку твою їбав
1f921 No.282003
>>282002Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар
cbfc8 No.282005
>>282004Ти знову за своє, то мужика з цицьками на компі тримаєш, то оце.
3c0fa No.282007
>>281998А я наоборот помню, что норм общались. В онлайн дрочильнях может и хуесосили хохлов, там так то и повода не надо, чтоб говном обложили, похуй с чьей ты там веткнижкой.
3c0fa No.282008
>>282005А это ты собак ебешь, а не наоборот. Вибач тогда, нема такого видоса.
cbfc8 No.282010
>>282008>А это ты собак ебешВсе для перемоги.
90da1 No.282011
>>282010Ти жирний підор, в рот тобі срав
1eed3 No.282014
>>282013Ти підор, мамку твою їбав
cbfc8 No.282015
>>282007>дрочильняхЩо там робив ?
136e9 No.282017
>>281829> договорились утилизировать славянских рабов максимально долгой и тупой мясорубкойДело очень прибыльное
> У тіні масштабних державних програм з підтримки БПЛА кипить робота засновника Ajax Олександра Конотопського. Його компанія «Стрим Техно» фактично монополізувала ринок безпілотників, захопивши майже 40% замовлень і отримавши з бюджету астрономічні 15,2 мільярда гривень. І все це — через закриті контракти та без жодної конкуренції. Але найцікавіше — куди ж діваються ці шалені прибутки воюючої країни?
> Конотопський вибудував ідеальну схему: бюджетні мільярди за дрони типу «Vampire» не йдуть на розвиток виробництва в Україні. Вони миттєво виводяться через закордонні прокладки — Ajax Systems Cyprus Holdings Ltd (Кіпр) та Ajax Systems Trading DMCC (ОАЕ). За даними джерел, ці структури використовуються для закупівлі компонентів та акумуляції прибутку поза межами України.
> А саме головне, що цинізм Конотопського не знає меж. Поки його компанія заробляє на військових контрактах, сам бізнесмен віддає перевагу лакшері-життю в ОАЕ. І не просто в Дубаї, а в елітних ЖК, де його сусідами «чисто випадково» виявилися… російські генерали та чиновники, які ховають там свої активи від санкцій. 7a922 No.282018
Во Франции 19-летний беженец из Афганистана изнасиловал козу до смерти
23d7e No.282019
>>281973Для співвітчизників та для України треба жити, а не помирати. Ось цим і займаюсь. ✌️
5cdaa No.282021
Что там с поляками то? У нас всякое испо разгоняют, что вы больше не братушки и скорее не с вами Варшаву штурмовать будем, а с поляками Львов.
125d0 No.282023
Зеленский ждет некоего решения от стран G7, которое должно помочь ВСУ провести операции в Крыму, после чего Россия "будет вынуждена выбрать мир".
Об этом заявил Зеленский в своем вечернем обращении.
"Наша операция, в частности, относительно Крыма четко просчитана, и то, как операция продолжается, доказывает: если именно то, о чем мы говорили с партнерами в рамках G7, у Украины появится – и это зависит от решения партнеров, – мы оперативно обеспечим условия, когда Россия будет вынуждена избрать мир. Очень рассчитываем на положительный ответ от партнеров: они четко знают, о чем идет речь", - заявил президент.
125d0 No.282024
❗️В Госдепе США считают, что на данный момент Украина выигрывает войну
14e44 No.282025
>>282024Если остались только ухилянти то можно считать что на данный момент ухилянти выигрывают войну.
fa3f0 No.282026
>>281992>А русофобия с "кто не скачет, тот москаль" и "москаляку на гиляку" были до нее. Москалі, тобто московські солдати, заслужено були покриті хуями за вбивство українських моряків у Азовському морі. Але навіть якщо ти зараз зманевруєш та знайдеш словник де це саме етнонім - все одно українофобські
дії росіян передували русофобським
словам українців.
>И заигрывания с шароварным нацизмом, как национальной идеей, тоже.Якщо росіяни мають право вважати оун-упа шароварними нацистами - українці мають право вважати власовку власовкою. Власовку над Кремлем повісили раніше ніж, ее, повісили прапор УПА над Радою? Не те щоби я засуджував, але знову бачу подвійні стандарти та маневри.
fa3f0 No.282031
Шось читав і випадково хрюкнув. Ну дива, ніколи б не подумав що ідея договорнячкової війни для утилізації зайвого населення без цілі перемогти - це реальна штука, а не просто конспірологічна теорія.
>Цветочные войны ацтеков
>Государства Центральной Мексики заранее договаривались о месте и времени боя. Целью часто было не уничтожение противника и не захват территории, а добыча пленных для жертвоприношений. Армии действительно сражались, но война подчинялась ритуальным правилам и могла повторяться между одними и теми же государствами годами.
4ceb6 No.282032
Блядь, я піццталом.
Metadata:
title : Žirna Podorela
LYRICS-eng : [Verse 1]
: Ja sam žirna, podorela,
: na stolu mi kvas i so.
: Ты смотришь, a ja se smijem,
: мene niko ne drži, bro.
:
: U džepu škripa sitna para,
: na licu prašina, inat.
: Я не moja, ne za tugu,
: sam svoj čudan, tvrd maršrut.
:
: [Pre-Chorus]
: Hej, ne pitaj me ko sam ja,
: sve sam rekao s pola glasa.
: Кrivo, pravo, све је moje,
: kad puknem, gori ta masa.
:
: [Chorus]
: Žirna podorela, hej!
: Не ломи me, ne sad, ne.
: Žirna podorela, hej!
: Я sam ovde, čuješ li, re?
:
: Žirna podorela, hej!
: Ne dam srce na tanjir.
: Žirna podorela, hej!
: Moj je haos, moj je мир.
:
: [Verse 2]
: Na peronu mokar kamen,
: i na njemu moj korak dva.
: Ты mi kažeš, stani, stani,
: a ja kažem: ne, ne, ne, da.
:
: U očima sneg i đavo,
: u grlu pesak, uvek sav.
: Мене nisu pravili tihi,
: ja sam vatra ispod trav.
:
: [Pre-Chorus]
: Hej, ne pitaj me ko sam ja,
: sve sam rekao s pola glasa.
: Кrivo, pravo, sve је moje,
: kad puknem, gori ta masa.
:
: [Chorus]
: Žirna podorela, hej!
: Не lomi me, ne sad, ne.
: Žirna podorela, hej!
: Я sam ovde, čuješ li, re?
:
: Žirna podorela, hej!
: Ne dam srce na tanjir.
: Žirna podorela, hej!
: Moj je haos, moj je мир.
:
: [Bridge]
: Если светло падне na nas,
: ja ću stati prvi red.
: Neka tutnji, neka briše,
: naš je glas i naš je sled.
:
: Сам себе sam ime dao,
: pod tim imenom stojim ja.
: Žirna, žirna, podorela,
: i neka zna celo dvorište sad.
:
: [Chorus]
: Žirna podorela, hej!
: Не lomi me, ne sad, ne.
: Žirna podorela, hej!
: Я sam ovde, čuješ li, re?
:
: Žirna podorela, hej!
: Ne dam srce na tanjir.
: Žirna podorela, hej!
: Moj je haos, moj je мир.
ENCODER : Lavf61.7.100
fb8be No.282034
>>282032Та похуй, що ти висрав, ти підор.
4ceb6 No.282036
>>282032Блядь, це Crazy Frog через 30 років, буквально.
a5aae No.282037
>>282036Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
94c0c No.282038
>>282032Сєрбух, як ставишся до міні фанфіка з тобою де будуть елементи зі знущаннями, без сексу, з розряду як в тій статті про скалу? (Напевно це ознака дорослішання, раз питаю дозволу на таке, лол.) Хуй знає, взагалі перехотілось, напевно розумію що від жанру пора уходити і напевно це лишнє, і так тебе принижують в цьому треді.
cb774 No.282040
>>282039Ти підар, та ще й жирний, в рот тобі срав
4ceb6 No.282041
Між іншим, нагадую, що цю хуйню Євген Велтистов висрав, ще півстоліття тому, всім похуй, він жирна подорела.
> Усі знали, що сам Гель Іванович захоплюється на дозвіллі іграшками-автоматами: він склав папугу, здатного розмовляти; собачу голову, що вміла співати; мавпу, яка показувала фокуси. Одні вважали їх просто потішними, інші казаи, що в іграшках закладені дуже цікаві схеми слуху, рухових центрів, мови майбутніх кібернетичних автоматів, які ще здивують людство. А людство поки що нічого не знало про геніальні іграшки, замкнені В професорській лабораторії.
> Той вечір був особливий. Вони пили міцний чай у кабінеті Геля Івановича, і професор згадував молоді роки, коли він був закоханий у море, влаштувався матросом на торговельне судно й здійснив кругосвітнє плавання. Гість розповідав веселі студентські історії. А Пумпонов після чаю повів гостя в майстерню і замовив на його честь кілька пісеньок собачій голові. Вона проспівала їх, ретельно роззявляючи пащу й поводячи блискучими скляними очима, і цей невеличкий концерт був дуже зворушливий — адже щоразу електронний мозок складав нову пісеньку.
4ceb6 No.282042
>>282038> і так тебе принижують в цьому тредіТи досі не зрозумів, що мене це тільки загартовує, кєк?
Я жирний троль зі стажем.
c1130 No.282046
>>282043>>282045Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас
fa3f0 No.282047
>>282038Краще напиши про мамку зіка і мене.
222ac No.282048
>>281974Ты просишь, но ты делаешь это без уважения.
cd471 No.282051
>>282050>Наказав нашій розвідціЧому в 21 році не було наказів ?
75398 No.282052
>>282049>>282051Ти підар, та ще й жирний
cd471 No.282053
>>282052>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.>Та похуй, що ти висрав, ти підор.>Ти підар, та ще й жирний, в рот тобі срав>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас>Ти підар, та ще й жирний cd471 No.282055
>>282054>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.>Та похуй, що ти висрав, ти підор.>Ти підар, та ще й жирний, в рот тобі срав>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас>Ти підар, та ще й жирний>Ти підарас 4ceb6 No.282057
>>282053> НАСТУПАЄМ!Ти вічно в шось вступиш, як не в гімно — то в партію.
48bd9 No.282058
>>282057Та похуй, що ти висрав, ти підор.
b2555 No.282060
>>282031Ух нихуя! Мы рождены чтоб сказку сделать былью.
cd471 No.282063
>>282059>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.>Та похуй, що ти висрав, ти підор.>Ти підар, та ще й жирний, в рот тобі срав>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас>Ти підар, та ще й жирний>Ти підарас>Ти жирний підор 4ceb6 No.282066
>>282063Покемонів збираєш?
1bbd0 No.282067
>>282066Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
4ceb6 No.282068
>>281977> давейте вже розставимо крапки над ИБез проблем: Ӥ
4ceb6 No.282069
>>281970А хулі вони зроблять, із виделкою за нами бігатимуть?
48bd9 No.282070
>>282068Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
0cd93 No.282071
>>282069Ти підарас, в рот тобі срав.
9400a No.282075
>🛵 Полтавщина: реактивний БпЛА ➡️ на Решетилівку.
75398 No.282077
>>282074>>282075>>282076Ти жирний підор, газку в петельку
4e971 No.282079
>>282075> 🛵 Реактивний БпЛА ➡️ курсом на Полтаву.А оце вже хуйня
4ceb6 No.282080
>>281969> фіністер здається чи якось так він був підписанийНу так, сидить на гормонах тепер. Он нещодавно же ринопластику зробив.
Так мінуси в чому? Нахуя, маючи няшні вихідні дані, пройобувати їх, піддаватися отруєнню тіла тестостероном і ставати скуфічем?
cb681 No.282083
>>282082Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
4ceb6 No.282084
>>281991> Евросоюз сам закупит и поставит дроны – во избежание коррупционных схем украинской стороныЄврокуки базують, ліл.
Так і до того дійде, що варягів замість жидів поставлять.
4ceb6 No.282086
>>281996Если кто-то задаётся целью отстоять свои интересы — приходится искать спонсоров-единомышленников. Иначе интересы так и останутся пуком в лужу.
147fb No.282087
>>282084Всім похуй, ти жирний підар.
fc6ef No.282088
>>282086Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
42a50 No.282089
>>282082>>282084>>282086>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.>Та похуй, що ти висрав, ти підор.>Ти підар, та ще й жирний, в рот тобі срав>Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас>Ти підар, та ще й жирний>Ти підарас>Ти жирний підор 4ceb6 No.282090
>>282004ЦЕ СТРАХ ГОСПОДНІЙ, ВИ ШО
fc6ef No.282093
>>282090Всім похуй, ти жирний підар.
4ceb6 No.282094
>>282019> Для співвітчизників та для України треба жити, а не помиратиЛох, так іди воювати так, щоб не вмерти.
4ceb6 No.282095
>>282092Кєк, чого, а їблі з дзеркалом я ще не бачила.
0cd93 No.282096
>>282094>>282095Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
dd694 No.282097
>>282089>>282091Ти підарас, в рот тобі срав, мамку твою їбав
42a50 No.282099
>>282098Навіщо тобі такі фото на пк ?
7739a No.282100
>>282098Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
8d0d0 No.282103
>>282102Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
e8a23 No.282105
>>282104Ти підарас, в рот тобі срав.
2f57d No.282108
>>282106Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підар, в рот тобі срав.
c77af No.282109
>>282107Ти підарас, мамку твою їбав, газку в петельку
4ceb6 No.282110
>>282107Нащо ти відосики дупоїблі на компі тримаєш?
4ceb6 No.282111
>>282107В мене цицечки більші, до речі.
4ceb6 No.282112
Ліл, знову комп виключили і бот спати пішов.
1bbd0 No.282113
>>282112Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
4ceb6 No.282114
>>282113Два пропустив, роззява.
96a2d No.282115
>>282114Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
b68ec No.282117
>>282116Всім похуй що ти висрав, в рот твоїй мамці срав.
b68ec No.282119
>>282118Ти підарас, в рот тобі срав.
4ceb6 No.282121
>>282120А не могли просто флаг РИ вернуть? Зачем именно власовская тряпка?
147fb No.282122
>>282121Ти підарас, в рот тобі срав.
4ceb6 No.282124
>>282123Так и так де-факто империя, сотня малых народов поневолена. Зачем опять вот это лицемерие.
147fb No.282125
>>282124Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
4ceb6 No.282126
>>282125Ти й так де-факто підор, та ще й жирний, газку в петельку. Навіщо оце лицемірство.
48bd9 No.282127
>>282126Ти підарас, в рот тобі срав.
5cdaa No.282128
>>282124>поневоленаЧаю, в какой регион не заеду, все мечтают отделиться и в ЕС вступить.
4ceb6 No.282129
>>282128Ну Ельцин давал столько суверенитета, сколько смогут проглотить. Чечня попыталась. И это у неё хотя бы граница с Грузией есть, и что вышло? А Мордовия какая-нибудь куда отделится? Ну или скорее Татарстан/Башкирия/ХМАО/Якутия, тупо ресурсоколонки, которые москальські окупанти доят.
Вообще, конечно, я считаю, что угрозу РФ надо было качать с Казахстана. Украина хуйня. Тем более, шо там от того Донбасса до Казахстана, хопа — и минус Кавказ сразу.
4ceb6 No.282130
Вот как армяне пытаются в ЕС вступить, конечно, потешно.
5cdaa No.282133
>>282129>Чечня попыталасьБасаев чеченцев не спрашивал и они вполне себе против него воевали на стороне федералов.
Так то и у Татарстана, как оказалось, есть президент в изгнании, лол. Вот только чтоб в Татарстане найти сторонников отделения от РФ это надо очень постараться, это прям из перших джерел инфа, я гарантирую.
48bd9 No.282134
>>282132Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підарас.
e8a23 No.282139
>>282138Ти підар, та ще й жирний, газку в петельку.
6db7c No.282141
>>282140А че пидораху не скрыл?
ce3a7 No.282142
>>282141Бо це автохайд двох серунів і всіх хто їм відповідає.
6db7c No.282143
>>282142У меня скрыт пидораха, сербский пидор, и зик, и я не вижу вообще постов.
6db7c No.282144
>>282143А, и яныкобот еще
fa3f0 No.282145
>>282120Ну от, як я і казав. Ти визнаєш ексклюзивне право російського телевізора не бачити власовку у власовці бо %причина%, але відкидаєш причини інших бачити чи не бачити щось там десь там. Причому очевидно що критерії розмиті та ситуативні, "використання у РІ" ніколи не заважало Шапіро надавати тоттенкомпф як приклад нацистської символіки.
Ти проткнувся з пам'ятників Біндеру - але очевидно шо у гоїв (включаючи етнічних росіян) набагато більше причин протикатись з пам'ятників Свєрдлову.
А я тобі скажу чому так. Бо ти шабес, якому пани спустили свою методичку замінивши анти-семітизм на русофобію щоби ти активніше копротівлявся за Шаломова. Але ти всього лише гой, задумайся над своєю поведінкою.
5a5fa No.282147
>>282145> пани спустили свою методичку
> задумайся > задумайся > задумайся нарушение императива
ce3a7 No.282151
>>282149Думаю це погода вийшла невдала для морозива, а в європку завезти не встигають. Там зараз дічайший прогрів
https://www.bbc.com/news/world-europe-48780685 7c647 No.282153
>>282146ЧТО СТАЛОСЬ С ВОРОВАННЫМ ЗЕРНОМ? Минимум с 5 сухогрузов.
Заметили как эта тема сразу закрылась, хотя все на ушах стояли, а потом сделали вид что ничего и не было. Добазарились как обычно в непубличному простори за спинами гоев?
fa3f0 No.282154
>>282153Дивина якась. Чомусь в Ізраїлі нема статті за гоєфобію, а у гойських країнах статті за антисемітизм є.
7c647 No.282155
>>282143База.
>>282144Если и его скрыть постинга не останется. Он хоть не такой шиз.
Я бы скрыл айпишники нод тора, ничего хорошего с них не постится.
53beb No.282156
>>282152Кататься по стране без брони/отсрочки это премия Дарвина.
125d0 No.282157
Главком Сырский заявил о необходимость создания новых бригад из-за угрозы нападения с территории Беларуси.
Он сказал, что Россия, «не добившись успеха на основных направлениях, решила расширить зону своих активных действий на севере Украины», что, согласно их планам, «должно привести к увеличению протяженности линии активного фронта на 160 километров».
Также Сырский заявил, что РФ «скорректировала свои планы и собирается в этом году сформировать дополнительные дивизии и пять бригад».
«Мы вынуждены реагировать на такие действия. На войне инициативу либо перехватываешь, либо отдаешь. Третьего не дано», – заявил Сырский.
На вопрос, зачем создавать новые бригады, а не пополнять существующие, главком ответил: «Если увеличить численность бригады, от этого не увеличится протяженность линии фронта, на которой она может применяться», поскольку бригаду "не получится растянуть".
Также он сказал, что сейчас линия фронта существенно увеличилась в глубину, «поэтому, когда фронт расширяется и углубляется, арифметика неумолима: нужны новые воинские части».
Исходя из слов Сырского можно предположить, что интенсивность мобилизации в Украине снижать не намерены.
Отметим, что российские оппозиционные СМИ пишут о проблемах с набором контрактников в РФ и обсуждениях в Кремле новой волны мобилизации.
7c647 No.282158
>>282156Название странное у школы, но ехал-то на какой-то официоз:
>на заседание комиссии МинобразованияЗначит госконтора какая-то, а у них бронь есть, даже у рядовых учителей. Скорее всего по беспределу всё сделали как обычно, план горел.
41057 No.282159
>>282158Погуглил, думал это коррекционная школа для ублюдков а оказалось наоборот, для детей херсонских кабанчиков элитное заведение. Уж мог бы и по телефону распетлять. Оххохо часи настали.
125d0 No.282163
>>282162> за $6000 пропонував оформлення в «Укрзалізницю», а за $13000 — фіктивне працевлаштування в підрозділі ДСНС А с чем связана такая большая разница в ценах? В ДСНС бронь бронистее?
23710 No.282166
>>282140Во времена моей юности подобное называли "анальным огораживанием" или "окукливанием", а практикующих — жестоко высмеивали и гнали отовсюду.
Времена изменились.
Вообще, конечно, у нормального человека сразу возникнет вопрос: нахуя ты ходишь на доску из 1,5 инвалидов, 2 из которых — пидорас-членодевка, но когда речь идет о хохлах, я уже ничему не удивляюсь: народ-дегенерат.
125d0 No.282167
>>282166> нахуя ты ходишь на доску из 1,5 инвалидов, 2 из которых — пидорас-членодевка, но когда речь идет о хохлахПредложи альтернативы.
1f3e3 No.282169
Урсула объявила о выделении первого транша ЕС на 3,2 млрд евро Украине в рамках пакета помощи на 90 млрд.
23710 No.282171
>>282110Як ти визначив, що це дупоїбля ?
f0bcb No.282173
>>282080Повторення Закону 22:5
Не буде чоловіча річ на жінці, а мужчина не зодягне жіночої одежі, бо кожен, хто чинить це, огида він для Господа, Бога свого.
4ee37 No.282175
>>282167Да я прос мысль оборвал, точнее, про себя подумал, а не написал. Должно было быть "доску из 1,5 инвалидов и банишь 90% постов?".
Эта хуйня даже на сасаке, с ее 40000, когда-то, постов выглядела как проявление полного дебилизма, но там, хотя бы, из оставшихся 10% после окукливания чет еще какой-то движ можно собрать, а тут?
Пиздец, блядь!
39267 No.282176
>>282165Ничего подобного, собаки в пирамиде выше обычных хуеносцев, но не команд по декарбонизации.
99a75 No.282177
Шановні вороги, повідомляємо:
Потенційно, якщо протягом тижня буде +30°С і більше та ворог завдаватиме масованих ударів, то можливі відключення світла до 5 годин у пікові періоди, – заявив голова правління Укренерго
Зайченко додав, що денна зона буде покрита за рахунок атомної генерації, імпорту тощо, «а от вечірні піки, на жаль, потрібно буде балансувати за рахунок споживачів».
Проте, за його словами, за відсутності ворожих ударів, ми маємо високі шанси працювати без обмежень.
39267 No.282178
>>282166>Во времена моей юности подобное называлиВайпом. Тогда просто закрепов не было и таким макаром треды смывали.
6a0a6 No.282181
>>282160> В контрнасуп! На Крім!Понял, принял
❗️Ймовірно, ЗСУ розпочали наступ на Кінбурнській косі: поблизу фіксують активну роботу українських сил, — військові
f85eb No.282183
>>282182Ти жирний підор, в рот тобі срав
41057 No.282184
>>282181Кстати где то месяц в пейспуке прошел без женихов, какой то один проскочил походу особо одаренный и все. Перед этим был черговий контрнахрюк помню хвастались что провернули какие-то сотни км² то так плотненько шли по району 1-2 в день.
23710 No.282186
>>282177>балансувати за рахунок споживачівЧому не за рахунок голови правління Укренерго ?
f8961 No.282187
>>282186Ти підарас, та ще й жирний
23710 No.282188
>>282129> хопаі ти підор.
7039c No.282193
>>282192Всім похуй, ти жирний підар
5cdaa No.282194
>>282143>и я не вижу вообще постов.Это какой лвл IСQ?
23710 No.282195
>>282194Потім відкриває їх і нафапує.
8140b No.282198
>>282165КАК ЖЕ ТАК СОБАЧЕНЬКУ ТРОГАЮТ ЛЮДИИИИИИИИИИ
НА ДВУНОГОГО ХОЗЯИНА С ХУЕМ В ЦЕЛОМ ПОХ 23710 No.282199
>Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.
Перемога, друзі.
89c0f No.282202
>>282173А тебе жидопідсоса варт закаменувати, спалити і ше раз закаменувати
>Не зодягнешся в одіж із різних тканин з вовною і льоном в собі [Левит 19:19] 23710 No.282208
>>282203Підор, перестань сам собі написувати.
0c8fa No.282209
>>282208Всім похуй, що ти висрав, ти жирний підор, газку в петельку
23710 No.282211
>>282210>Особливого призначення.Це типу неШтурм ?
125d0 No.282220
❗️В Украине ужесточили требования к предприятиям для бронирования работников
Средняя зарплата на предприятии теперь должна быть выше средней по стране за последний год. Для компаний от 50 человек - вдвое, для фирм от 20 человек и представительств нерезидентов - втрое.
▪️Для аграриев: нужно иметь от 1000 га земли (было 500 га) и годовой доход от 40 млн грн (было 20 млн грн);
▪️Для лесхозов: площадь от 2500 га (было 500 га) и новый обязательный порог дохода от 10 млн грн;
▪️Для бизнеса, представленного в трех и более областях: штат от 10 человек и уплата налогов и ЕСВ от 24 тысяч грн по каждой из областей за последние 3 месяца.
cbfc8 No.282221
>>282203Хороший гой.
Неистово лолирую с необратимой деградации хохлу.
Продолжаю зоонаблюдения.
5e408 No.282222
>>282221Ти підарас, мамку твою їбав
125d0 No.282223
>>282220Обнародованный новый порядок бронирования может крайне усложнить ситуацию для многих предприятий, которые до сих пор имели право бронировать своих сотрудников.
В новом порядке прописано, что средняя зарплата на предприятии теперь должна быть выше средней по стране за прошедший год. Для компаний от 50 человек – вдвое, для фирм от 20 человек и представительств нерезидентов – втрое.
Средняя зарплата в Украине в 2025 году составила, согласно данным Госстата, 26,9 тысяч гривен.
То есть средняя зарплата на предприятии, чтоб оно не потеряло право на бронирование, должна теперь стать минимум 53,8 тысяч гривен для компаний численностью от 50 человек и 80,7 тысяч для фирм от 20 человек.
Для справки - средняя зарплата в Украине в апреле 2026 года (последние официальные данные) составляла 30,5 тысяч гривен.
То есть, по новым правилам, предприятиям нужно будет резко поднять зарплаты, чтоб подпадать под новые критерии бронирования. Далеко не для всех из них это будет под силу.
И число предприятий, имеющих право на бронирование сотрудников, может сильно уменьшиться.
Ранее мы уже писали, что одним из основных элементов «реформы» мобилизации станет попытка властей резко сократить число забронированных сотрудников, чтоб призвать их в армию.
cbfc8 No.282224
>>282195Имаджинировал и аж всхрюкнул.
5e408 No.282225
>>282224Ти підарас, та ще й жирний
fa3f0 No.282226
>>282216Це ж нейронка? Нейронка, правильно?
125d0 No.282229
❗️Я встретился в Минске с представителями Зеленского, мы вместе договорились, что Беларусь нельзя втягивать в войну против Украины, — Лукашенко
125d0 No.282230
>>282228Усраниский мир - все разъебано к хуям, зато немногочисленные выжившие хрюкают на мове.